Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje numeru listwy która jest przy zawiasach od klapy bagażnika w passatach b6 kombi.

 

Taka jak na zadęciu:

23119431.th.jpg

 

Nr 30

listwa.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał _carlos-

może mi ktoś z Was sprawdzić jaki jest nr wtyczek podgrzewanych foteli od strony instalacji samochodu?

Kupiłem maty, które mają numer wtyczek:

1 J0937 741

 

Ręki nie dam sobie za ten numerek uciąć, ale myślę że jest to 1J0937714.

 

z tego co wyczytalem to pod tym numerem co podales jest wtyczka 3 pinowa, a ja od maty mam 6 pinowe, z czego 4 piny sa wykorzystane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co wyczytalem to pod tym numerem co podales jest wtyczka 3 pinowa, a ja od maty mam 6 pinowe, z czego 4 piny sa wykorzystane.

:hmm No to będzie gorzej znaleźć ten numerek. Ta 6-cio pinowa wtyczka której numer podałeś została wycofana a wprowadzono właśnie te 3 pinowe wtyczki.

Namierzyłem taki 1J0937731 numer tylko nie wiem czy jest odpowiedni.

 

EDIT//

Fotka wtyczki znaleziona w necie

106c687ed80f5a0e89dbcc884f7b.jpg

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem czy dobrze trafiłem... mam problem z Etką. Posiadam wersję 7.0 z aktualizacją 745. Od jakiegoś czasu, nie mogę sprawdzić swoich części po VINie... GURAL, dzięki Tobie mam plik TXT, który wgrałem w odpowiednie miejsce i przez długi czas sprawdzałem sobie różne śrubki i sprężynki... ale jakoś nagle po wybraniu mojego VINu wyświetla komunikat: "nieznany numer podwozia" i du....a zbita... nic nie mogę znaleźć... Nie wiem co robić!? Pomoże ktoś!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, nie wiem czy dobrze trafiłem... mam problem z Etką. Posiadam wersję 7.0 z aktualizacją 745. Od jakiegoś czasu, nie mogę sprawdzić swoich części po VINie... GURAL, dzięki Tobie mam plik TXT, który wgrałem w odpowiednie miejsce i przez długi czas sprawdzałem sobie różne śrubki i sprężynki... ale jakoś nagle po wybraniu mojego VINu wyświetla komunikat: "nieznany numer podwozia" i du....a zbita... nic nie mogę znaleźć... Nie wiem co robić!? Pomoże ktoś!?

 

Marcin, walnij posta w tym dziale może: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=15109

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wklepywać VIN można wpisać kod typu nadwozia (jest na wklejce w bagażniku - 6 znaków)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MICHAL-LKR dzięki, już napisałem....

ORMOWIEM, dzięki, ale jakoś wolę po VIN w tedy mam pewność, że to dokładnie mój model :) swoją drogą to ciekawe, że jest i VIN i numer nadwozia (ten 6-cio cyfrowy)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.Mój passek (jak w podpisie) jest z Usa i ma licznik w milach.Ostatnio więcej jeżdżę i przydałbymi się normalny licznik w km\h .Teraz mam prośbę ,mógłby ktoś znalezć zamiennik mojego licznika tylko europejski (NR. Z ETKI NAJLEPIEJ) tak żeby nic się nie gryzło. Oto nr.vin WVWAK73C77P136415.Ponawiam prośbę.

Edytowane przez felix123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was koledzy mam problem potrzebuję numeru części uchwytu pdc do hokeja passat kombi b5 po lifcie

 

umbau-01.jpg

 

Ps- kupiłem uchwyty o tym numerze 3b5919491 ale niestety to nie to i potrzebuję waszej pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps- kupiłem uchwyty o tym numerze 3b5919491 ale niestety to nie to i potrzebuję waszej pomocy

Muszę Cie zmartwić, bo potrzebujesz całego "spojlera", uchwyty do kombi są zintegrowane z nim (tak wynika z ETKA)

Jego numer to; 3B9807434 - spojler dla samochodów z urządzeniem wspomagającym przy parkowaniu.

 

BTW

Te uchwyty są do sedana.

 

--- scalone ---

 

mógłby ktoś znalezć zamiennik mojego licznika tylko europejski (NR. Z ETKI NAJLEPIEJ) tak żeby nic się nie gryzło.Oto nr.vin WVWAK73C77P136415.

3C0920871AX, oznaczenie koloru Z01, pod kod wyposażenia QG0.

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie potrzebuje nr przegubu do skody superb 2002 rok 2,5 tdi

nr: TMBCV23UX29009277 ANGLIK lewa strona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witajcie potrzebuje nr przegubu do skody superb 2002 rok 2,5 tdi

nr: Tmbcv23ux29009277 anglik lewa strona

 

przegub zewnętrzny: 4D0 498 099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy to odpowiednie miejsce na takie pytanie ale czy ktoś mógł by mi ktos zdekodować vin do etki WVWZZZ3BZYE144513 i przesłać na [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje numer katalogowy czujnika poziomu oleju w 1.8t 2000 rocznik

 

_scalone

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

czy w Polo 9n3 1.4 TDI 51 kW 2008r VIN WVWZZZ9NZ9Y010275, nie pamiętam oznaczenia silnika, filtr odmy jest wymianialny? Czy widać to w ETCE, że jest to osobna część czy tak w AWX/AVF jest zintegrowana z pokrywą zaworów?

 

dzięki za info

Edytowane przez BartekP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w Polo 9n3 1.4 TDI 51 kW 2008r VIN WVWZZZ9NZ9Y010275, nie pamiętam oznaczenia silnika, filtr odmy jest wymianialny? Czy widać to w ETCE, że jest to osobna część czy tak w AWX/AVF jest zintegrowana z pokrywą zaworów?

Wygląda na to że jest zintegrowany z pokrywą.

dafota.3.xnc1315056333s.png.smpokrywa zaworów BNM.png&th=2787

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam pytanie odnośnie zawiasu tylnej popielniczki czy istnieje jakiś zestaw naprawczy ??

dotyczy modelu passata z mojego opisu .

pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

potrzebuje numer czujnika powietrza w kolektorze

nie wiem jak on się profesjonalnie nazwa

dodatkowo zdjęcie:

1784835761.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak on się profesjonalnie nazwa

Wtryskiwacz (zawór) rozruchowy - 039906171.

Witam ,mam pytanie odnośnie zawiasu tylnej popielniczki czy istnieje jakiś zestaw naprawczy ??

Raczej nie ma, wykaz części w pliku pdf poniżej.

podlokietnik i popielniczka.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności