Skocz do zawartości
Łysy

Co to za część - nie wiesz tu spytaj.

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy sprawa się wyjaśniła ten czujnik to czujnik temperatury paliwa (dwa piny), poprzedni właściciele z mniej wiadomych mi przyczyn zdemontował tą obudowę od czujnika która jest wpięta w przewód paliwowy przy filtrze paliwa i nie było możliwości znalezienia mu miejsca. Zostało mi kupienie obudowy wpięcie czujnika i cieszenie się kolejną uzupełniono rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo mam coś nie tak z oczami albo widzę trzy piny a czwarty jest w cieniu,

 

PARDON ;) o 7:40 jeszcze dobrze oczu nie otworzyłem ;)

 

Dobrze, że sprawa wyjaśniona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie0153.jpg

 

Koledzy cóż to takiego i do czego służy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to czujnik temperatury zewnętrznej G17 i jest wykorzystywany na potrzeby klimatyzacji oraz dla FIS - (jeśli samochód go posiada).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A przy okazji jeszcze pytanko czy pod tym czarnym plastykiem za czujnikiem znajduje się filtr kabinowy? Bo dopiero od niedawna mam paska i chciałbym go wymienić bo coś słabo mi dmucha. Jeśli tak to czy konieczne będzie odkręcenie ramienia wycieraczki żeby tam się dostać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. A przy okazji jeszcze pytanko czy pod tym czarnym plastykiem za czujnikiem znajduje się filtr kabinowy? Bo dopiero od niedawna mam paska i chciałbym go wymienić bo coś słabo mi dmucha. Jeśli tak to czy konieczne będzie odkręcenie ramienia wycieraczki żeby tam się dostać??

 

Tak, pod tym czarnym plastikiem znajduje się filtr kabinowy. Prawdopodobnie demontaż wycieraczki nie jest potrzebny do wymiany tego filtra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe prawdopodobnie a napewno.Odkręca się jedną,górną śrubę i demontuje pokrywę plastikową.

Co do czujnika-mam Full FIS i w tym miejscu napewno go niemam,a temperatura pokazywana jest i na FIS i na Climatronicu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIe prawdopodobnie a napewno.Odkręca się jedną,górną śrubę i demontuje pokrywę plastikową.

Co do czujnika-mam Full FIS i w tym miejscu napewno go niemam,a temperatura pokazywana jest i na FIS i na Climatronicu.

 

Czy na pewno piszesz o B4 ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość petr22
DSCN9845.jpg Mam pytanie jak się nazywa ta część zaznaczona na zielono?? i czy wolna ja kupić w dowolnym sklepie motoryzacyjnym ??i jaki koszty by był takiej części??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolka prowadząca (nie napinacza, napinacz jest na lewo, zaznaczony na czerwono) na której jest wiskoza zamontowana

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy na pewno piszesz o B4 ?!

 

:wmorde:lol Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niedawno nabyłem passata i dopiero go poznaje.. Ponieważ ma starty mieszek, to chcialem go wymienic i natrafiłem na takie dwa kabelki kotre nie sa nigdzie podlaczone. Kabelki te sa koło drążka od skzyni biegów pod mieszkiem..

 

1)ed654fd9f7675fcfm.jpg

 

2)944cb4c5bdcee4f2m.jpg

Edytowane przez Jankee3
poprawione zdjecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Niedawno nabyłem passata i dopiero go poznaje.. Ponieważ ma starty mieszek, to chcialem go wymienic i natrafiłem na takie dwa kabelki kotre nie sa nigdzie podlaczone. Kabelki te sa koło drążka od skzyni biegów pod mieszkiem..

tam na pewno są jakieś numery napisz je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby przekładka z automata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglądają na graty z automata wtyczka pewnie od podswietlenia zmiany biegów tam gdzie jest oznaczenie prds a drugie to linka ktora idzie do stacyjki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec:

Zdjecie 1 to plątanina kabli i po srodku ma jedna wtyczne z oznaczeniem: " 893 971 632 " i wchodza do niej 2 kable (niebieskie) i na samym koncu tej plontaniny kabli jest druga wtyczna i ma dwa oznaczenia: "AMP 964 870" i "ZSB 966 725"

 

Zdjecie 2 to czarna linka i ma oznaczenie " KWO 801713575"

 

I czy ktos wie co to oznacza? A jak jest to przekladka z automatu to dobrze czy zle? Tzn ze byl kiedys automat z mojego paska czy ze mozna zamontowac automatyczna skrzynie? Dodam ze troche mi to auto pali: min. 10 litrów w miescie, 7,5 na trasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej oznaki, że kiedyś był automat, który zamienił się w ręczniaka.

 

Najlepiej jakbyś podał kody z wlepy z wnęki koła (o ile nie została podmieniona tudzież zniszczona) odnośnie kodu skrzyni to zobaczymy, co tam była początkowo za skrzynka.

Edytowane przez MSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo podaj chociaż nr VIN to po tym też dojdziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie wczoraj przy dolewanie płynu do spryskiwaczy zauwarzyłem ze mam rozłaczona kostke przy zamku maski podpiąłem go ale nie wiem czy dobrze bo kostka była popsyta ale nic sie nie dzieje do czego to wogóle jest2113430379.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie wczoraj przy dolewanie płynu do spryskiwaczy zauwarzyłem ze mam rozłaczona kostke przy zamku maski podpiąłem go ale nie wiem czy dobrze bo kostka była popsyta ale nic sie nie dzieje do czego to wogóle jest[ATTACH=CONFIG]78399[/ATTACH]

 

Najprawdopodobniej jest to mikroprzełącznik do pojazdów z alarmem. Ktoś podnosi maskę bez uprzedniego rozbrojenia alarmu i wtedy syrena wyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności