Skocz do zawartości
Łysy

Co to za część - nie wiesz tu spytaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję dowiedzieć się z etki w czym montowany był sterownik: 038 906 019 AN

bosch 0 281 010 094. Najlepiej zrzut ekranu :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a możesz mi wkleić fotkę gdzie to jest montowane bo zastanawiam się czy będzie bangliło z moim paskiem kombi, rocznikowo mi to pasuje

Fotka z neta, osobiście jeszcze nie widziałem tej kamerki.

kamera_cofania_passat.jpg

Witam

Potrzebuję dowiedzieć się z etki w czym montowany był sterownik: 038 906 019 AN

bosch 0 281 010 094. Najlepiej zrzut ekranu

Proszę. :)

dafota.3.c5l1314307704l.png.sm038%20906%20019%20AN.png&th=9310

dafota.3.a4f1314307703v.png.sm038%20906%20019AN.png&th=3659

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Pare tygodni temu miałem drobny wypadek w którym uszkodziłem cały przód w moim passku. Teraz go już składam ale mam jeden problem. Znalazłem jeden dziwny kawałek plastiku i nie mam zielonego pojęcia gdzie on powinien być. W jednym miejscu widać że ma taką jakby gąbkę z nacięciem i albo tamtędy przechodzi przewód elektryczny albo jakiś przewód hydrauliczny. Dodam że mam passata Highline i na wyposażeniu jest prawie wszystko więc może to być zamontowane byle gdzie gdyż mam pod maską mnóstwo kabli.

 

Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc, fotki tego czegoś poniżej

Größenänderung 20110825001.jpg

Größenänderung 20110825002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego prosciej bedzie a nawet odpowiesz sobie sam jesli znajdziesz na tym plastiku numer czesci o ile jest i wygooglujesz albo zapytasz edka.edek i wojek google prawde Ci powiedza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz że jedyny numer jaki tam znalazłem to "SX 46431815" i niestety nigdzie nic na ten temat nie znalazłem. Są też krótkie napisy takie jak:

- ">PP+"

- "-T25<"

- "B172"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety nigdzie nic na ten temat nie znalazłem
slabo szukasz Kolego.

Pewne jest to ze ta czesc nie pochodzi z Twojego auta tylko z fiata.oto dowod

dafota.3.5u41314398466r.JPG.sm1.JPG&th=5548

 

http://eper.fiatforum.com/eper/navi?COUNTRY=012&GRP_COD=701&SBMK=F&DRIVE=D&SGS_COD=0&MAKE=F&COMM_MODEL=BRO&CAT_COD=1L&MOD_COD=182&SGRP_COD=31&ALL_FIG=0&LANGUAGE=3&NEW_HTTP=TRUE&PREVIOUS_KEY=SUBGROUP&ALL_LIST_PART=0&SB_CODE=-1&KEY=PARTDRAWDATA&PRINT_MODE=0&EPER_CAT=SP&WINDOW_ID=1&GUI_LANG=3

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz to mnie zatkało, normalnie nie wiem co powiedziec. Ciekawe jak to sie znalazło u mnie pod maską... Teraz to sie nie dziwie że nie umiałem niczego znaleźć - widząc kilka tematów na google o fiatach, myślałem że po prostu podobny numer jest na jakichs częściach do fiata... Dzięki za wskazówkę kolego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak to sie znalazło u mnie pod maską
moze Ci co Ci paska skaldali skaldali rowniez jakies Bravo i gosc od bravo zachodzi teraz w glowe co za czesci od vw ma u siebie :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, nie, gdyż paska od podstaw sam składam i ta częśc była w stercie uszkodzonych które wyciągnąłem z mojego samochodu - i to z przodu pod maską w rejonach zderzaka, ale mniejsza z tym - grunt że już się nie muszę martwić że samochód mi się rozpadnie w trasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosiłbym o sprawdzenie co to za część: 03G 103 463 M (VW Golf V)

Dzięki wielkie z góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
03G 103 463 M

ETKA nie rozpoznaje tego numeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o sprawdzenie nr 357807231 bo potrzebuje tej części a serwis jej nie widzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poproszę o sprawdzenie nr 357807231 bo potrzebuje tej części a serwis jej nie widzi :/

Jak się domyślam jest to część zderzaka, masz jakąś fotkę tego to wstaw tutaj bo w ETKA nie ma tego numeru. Może ta część jest częścią składową innej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Możecie powiedzieć mi co to to jest? Kilka cm na prawo od lusterka wstecznego, działa jak "spinacz", od strony szyby sa jakieś piny, a z całego tego czegoś idzie przy samej szybkie kabelek i chowa sie w podsufitkę.

 

dscf1493l.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje autko to B4 1,9 TDI 1Z. Zaglądając pod maske zauwazyłem ostatnio że jeden z przewodów przy silniku wygląda na strasznie zardzewiały, pomyślałem że wymienie zanim stanie się coś w trasie. Zapytać chciałem czy powinienem go wymienić oraz co to za przewód/jak się nazywa/o co pytac w sklepie?

Załączam zdjęcie komory silnika z zaznaczonym przewodem oraz zbliżenie.

1.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, moje autko to B4 1,9 TDI 1Z. Zaglądając pod maske zauwazyłem ostatnio że jeden z przewodów przy silniku wygląda na strasznie zardzewiały, pomyślałem że wymienie zanim stanie się coś w trasie. Zapytać chciałem czy powinienem go wymienić oraz co to za przewód/jak się nazywa/o co pytac w sklepie?

Załączam zdjęcie komory silnika z zaznaczonym przewodem oraz zbliżenie.

Proszę, nr 7.

dafota.3.8a61316002592w.png.smrura wodna.png&th=1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywa się ta część na zdjęciu i w jakiej pozycji ma ona być?? Zdjęcia robione z przodu auta. Silnik 1.9 TDI 130KM (AVF)

 

POZYCJA I

POZYCJA II

ABCD0003.JPG

ABCD0006.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nazywa się ta część na zdjęciu i w jakiej pozycji ma ona być?? Zdjęcia robione z przodu auta. Silnik 1.9 TDI 130KM (AVF)

 

Najprawdopodobniej jest to zawór zwrotny i prawdopodobnie jego prawidłowa pozycja to pozycja nr 2. Twoje wątpliwości w 100 % może rozwiać GURAL. bo on ma taki sam silnik jak Ty.

Edytowane przez david1881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nazywa się ta część na zdjęciu i w jakiej pozycji ma ona być?? Zdjęcia robione z przodu auta. Silnik 1.9 TDI 130KM (AVF)

 

POZYCJA I

POZYCJA II

Jest to zawór jednokierunkowy w układzie podciśnienia. Nie bardzo rozumiem pytanie o pozycję? Przekładałeś go (odwracałeś) czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spawałem tłumik drgań i musiałem wszystko wyciągnąć, a teraz nie pamiętam jak był założony ten zawór...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności