Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tańsza jest używana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Eldar napisał:

Pod koniec maja mają być w sprzedaży nowe adaptery ale nie wiem czy to jest równoznaczne z wypuszczeniem wersji na iOs.

Wiesz może, czy zmiany będą duże? I jakie?
Chcę teraz zakupić ale spokojnie mogę się wstrzymać te 2 miesiące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługa Bluetooth 4.0 pod IOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eldar jak sprawdzić w odb11 jaką mam kamerę przednią - chodzi mi o aktywację line assist. Mam przednią kamerę, front assist , acc. Czy jest coś jeszcze do spełnienia aby to włączyć (po za odpowiednią kamerą z przodu) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz kamerę w kształcie trapezu to można aktywować Lane Assist, Dynamic Light Assist i Traffic Sign Assist.

Jeśli dodatkowo masz ACC to można aktywować Traffic Jam Assist i Emergency Assist.

Wersja kamery nie ma znaczenia, musi być tylko w kształcie trapezu na przedniej szybie.

Do DLA potrzebne są LED TOP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Eldar napisał:

Jeśli masz kamerę w kształcie trapezu to można aktywować Lane Assist, Dynamic Light Assist i Traffic Sign Assist.

Jeśli dodatkowo masz ACC to można aktywować Traffic Jam Assist i Emergency Assist.

Wersja kamery nie ma znaczenia, musi być tylko w kształcie trapezu na przedniej szybie.

Do DLA potrzebne są LED TOP.

mam trapez. Zależy mi w zasadzie tylko na lane assist (TJA nie zrobię bo do tego musi być DSG?)  Pytanie czy przez odb11 da radę zrobić LA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę.

Jak działa TJA i Emergency Assist w manualu z ACC:

- Lane Assist działa od 30 km/h w górę przy włączanym ACC, od 65 km/h przy wyłącznym ACC

- Emergency Assist szarpie hamulcem i po chwili hamuje ile może na danym biegu. Po tym Lane Assist wyłącza się, ACC jedzie dalej. Jeśli aktualny bieg pozwoli jechać mniej niż 30 km/h to LA gaśnie, ACC jedzie dalej, włączają się światła awaryjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, StefanT1982 napisał:

Pytanie czy przez odb11 da radę zrobić LA ?

da radę, sam sobie aktywowałem przez obd11 (głównie po to nabyłem obd11) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Eldar napisał:

Da radę.

Jak działa TJA i Emergency Assist w manualu z ACC:

- Lane Assist działa od 30 km/h w górę przy włączanym ACC, od 65 km/h przy wyłącznym ACC

- Emergency Assist szarpie hamulcem i po chwili hamuje ile może na danym biegu. Po tym Lane Assist wyłącza się, ACC jedzie dalej. Jeśli aktualny bieg pozwoli jechać mniej niż 30 km/h to LA gaśnie, ACC jedzie dalej, włączają się światła awaryjne.

Potwierdzam

U mnie właśnie Kolega @Eldar tak to zakodował i śmiga .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie mam adaptacji, tylko długą adaptację w module 19 tzn, że sterownik jej nie obsługuje? 

Edytowane przez macif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że jest starszy sterownik i jest wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2019 o 23:25, Eldar napisał:

Jeśli masz kamerę w kształcie trapezu to można aktywować Lane Assist, Dynamic Light Assist i Traffic Sign Assist.

Jeśli dodatkowo masz ACC to można aktywować Traffic Jam Assist i Emergency Assist.

Wersja kamery nie ma znaczenia, musi być tylko w kształcie trapezu na przedniej szybie.

Do DLA potrzebne są LED TOP.

Taki ? 

CF85B496-D6AD-40AB-96A8-DC15438263CE.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy przy zakupie wersji PRO dostaje sie jakieś kredyty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eldar - masz wiedzę czy ten nowy OBDeleven funkcjonalnie będzie się czymś różnił od dotychczasowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym, aplikacja funkcjonalnie będzie taka sama. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo wiem że można.

Jak zakodować Coming Home/Leaving Home, żeby świeciły tylko światła do jazdy dziennej LED, bez światem mijania ?

Ktoś już to robił czy tylko kolega @Eldar coś poradzi ?

Oczywiście OBDeleven na pokładzie.

Passat B7 2011r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ELDAR z telefonu usunąłem pliki Cookie i wyczyściłem pamięć nawet odinstalowałem aplikację i powtórnie zainstalowałem, efekt ten sam nadal czyli nie mogę zmienić tub zegarów - lap timer również nieaktywny - zmienił się jedynie komunikat (w tubach funkcja niedostępna; w laptimerze wartości graniczne poza zasięgiem - adaptacja nieudana). Coś przychodzi Ci do głowy co może być nie tak ?

Co ciekawe same obwódki zegarów mogę bez problemu zmienić (te gdzie jest podziałka), ale sam wygląd i skala prędkości się nie zmienia. Błagam poradź coś :-)

ELDAR, a może wiesz jak ustawić kolor czerwony w listwie Ambient+ (wczesna wersja tylko z białym kolorem - teoretycznie). Czytałem, że wystarczy zamienić "+" z "-" i ponoć kolor się zmienia na czerwony. Pytanie tylko czy da się to zrobić kodowaniem, bez gmerania w elektryce ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności