Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kolorów to byłem zaszokowany jak mało jest dostępnych zwłaszcza w Polsce. Nie ma nawet czerwonego, a w niemieckim konfigu jest. DZiwne to dla mnie bo pamiętam jak kupowałem Accorda 11 lat temu to miałem cały pakiet próbek i to dostępnych, można było przebierać w odcieniach.  Dobrałem taki kolor i odcień, że nikt nie miał takiego.

Edytowane przez kubek197878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niemieckim konfiguratorze masz więcej kolorów, ale to kolory specjalne, które wymagają dużych dopłat, choć paradoksalnie to np. zwykły czerwony czy żółty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2017 o 14:07, Maciej86 napisał:

Panowie jak wiecie kolor to kwestia gustu. Ja bym drugi raz Mangana nie zamówił, mi tak jakoś bardzo podchodzi pod czarny. Chociaż nie twierdze ze mi się nie podoba. 

Problemem w pewnym momencie był brak próbek nowej palety barw. Wycofali świetny kolor Indium i zastąpili Manganem, ale poza konfiguratorem nikt nie wiedział jak w rzeczywistości będzie wyglądał. Stąd stwierdziłem, że klasycznie R-line będzie biały. Mangan jest za ciemny, brak mi teraz fajnego szarego koloru w palecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, R-line napisał:

Problemem w pewnym momencie był brak próbek nowej palety barw. Wycofali świetny kolor Indium i zastąpili Manganem, ale poza konfiguratorem nikt nie wiedział jak w rzeczywistości będzie wyglądał. Stąd stwierdziłem, że klasycznie R-line będzie biały. Mangan jest za ciemny, brak mi teraz fajnego szarego koloru w palecie.

To zrobili kiepski interes , bo mangan przy Indium jest Poprostu kiepski. 

Moze Poprostu mieli nadwyżkę lakieru mangan ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, R-line napisał:

Problemem w pewnym momencie był brak próbek nowej palety barw. Wycofali świetny kolor Indium i zastąpili Manganem, ale poza konfiguratorem nikt nie wiedział jak w rzeczywistości będzie wyglądał. Stąd stwierdziłem, że klasycznie R-line będzie biały. Mangan jest za ciemny, brak mi teraz fajnego szarego koloru w palecie.

Zgadzam się w pełni. Dla mnie Mangan również jest zbyt ciemny - dlatego wybór padł na Black Oak ;) 

Żeby nie rozmywać....Zamówiony 19.09 w przyszłym tygodniu schodzi z produkcji -> mam odebrać w 2 pierwszych tygodniach listopada - OBY :)

p.s.. chyba w przyszłości będę wybierał z placu....czas oczekiwania cholernie się dłuży ;)

Edytowane przez Wojtek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem też Mangan bo Indium już wycofany. Dopóki nie zobaczyłem go na żywo też miałem obawy. Ale ostatnio natrafiłem na ten kolor w salonie i przyznaję, że jest naprawdę OK. Passat Highline 1,8 tsi manual, r line pełny, AID, Zamowiony w 41 tygodniu - planowany tydzień  produkcji 46.

20171018_112905.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiatło w salonie robi duza roznice niestety....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , w światłach salonu jest Ok. U mnie w garazu wyglada tak

 

37D07EE9-0E45-4122-9893-6CCDC7DE11FC.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maciej86 napisał:

Dokładnie , w światłach salonu jest Ok. U mnie w garazu wyglada tak

 

37D07EE9-0E45-4122-9893-6CCDC7DE11FC.png

To jest Mangan? Mi tam się podoba ... ale kwestia gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest, nie da się ukryć... No cóż, tak to jest, jak raz się żonie pozwoli wybrać kolor (przynajmniej w moim przypadku). Fakt jest taki, że jak byłem w salonie z żoną i szwagierką to obie zachwycały się tym kolorem Mangan. Może my faceci się nie znamy (tak sobie próbuję wmówić). Ja i tak uważam, że na tą chwilę chyba jednak biały w r linie wygląda najkorzystniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Thomsoon napisał:

To jest Mangan? Mi tam się podoba ... ale kwestia gustu

Tak to jest mangan :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, [email protected] napisał:

A co sądzicie o kolorze Pyrit? To drugi nowy kolor Passata...

Taki zamówiłem i wg mnie wyglada całkiem fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Passata w kolorze Mangan na placu w deszczową pogodę w dodatku lekko zabrudzony i muszę przyznać, że wygląda oczywiście według mnie gorzej niż indium (wycofany grafit metalik) oraz gorzej niż czarny i srebrny. Faktycznie brakuje teraz takiego dobrego grafitowe koloru. Ogromna szkoda. Na szczęście udało mi się jeszcze zmienić zamówienie z mangana na pyrit i niby bez przesunięcia terminu odbioru (czyli nadal zamówiony w 41 tyg. i do odbioru w 46). Pyrit też stał właśnie na placu i wyglądał efektownie, to taki kolor jak zimna stal. W miarę  ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO Pyrit może się podobać. Na zdjęciach mój podczas odbioru w salonie.

IMG_2457.jpg

IMG_2459.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo fajnie. Dobrze zrobiłem jednak zamawiając właśnie ten kolor. Twoje zdjęcia multisync mnie w tym utwierdziły. Teraz pozostaje tylko czekać na odbiór auta i być może dodatkową wyprzedaż rocznika od połowy listopada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolorek :)

A to miejsce łączenia maski, reflektora i lewego błotnika dobrze jest spasowane?

Bo na zdjęciu wyszło jakby coś maska była źle osadzona. Pisze to bo u mnie też pare elementów jest tak 'byle jak' spasowanych

no ale to w końcu vw...nie Bentley albo R&R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marcin232 napisał:

... no ale to w końcu vw...nie Bentley albo R&R

jest w tym sporo prawdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, multisync napisał:

jest w tym sporo prawdy

Niby nie Bentley. Jednak kupijąc auto np. za 150 tyś to jednak by się chciało aby elementy pasowały do siebie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności