Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamówiłem 12 lutego 1.8 TSI DSG HL w sedanie, dzisiaj dzwoniłem do salonu i mam potwierdzony termin produkcji na 16 tydzień.

W/g sprzedawcy 2 tygodnie później będzie do odbioru. Ile czasu Wy czekaliście od produkcji do odbioru samochodu ?

 

Ja tak czekałem 2 tygodnie bez jednego dnia.

A tak na prawdę to: produkcja we wtorek, w Poznaniu w piątek, w następny wtorek u dealera (czyli po tygodniu), potem papiery leasingowe, powłoka kwarcytowa i odbiór w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.8 tsi hl , z kilkoma dodatkami , również 16 tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.8 tsi hl , z kilkoma dodatkami , również 16 tydzień

 

Kiedy zamawiałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy zamawiałeś ?

 

4 luty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 luty

 

Moj od wczoraj jest w salonie. Teraz leasing łaskawie musi wydać decyzję o wydaniu samochodu. Pojazd został dziś zarejestrowany i uwaga ...teraz dokumenty diler wysyła do leasingu, tylko po to by tenże zobaczył te dokumenty i elektroniczne wydał decyzje o wydaniu pojazdu. Jakoś jak przyjmują wniosek, genruja umowe to robią to elektornicznie, ale już finalnie musza miec papiery u siebie, spoko, niech mają, tylko dealer jest przedstawiciel leasingu i realnie czy wysle je dzis czy za tydzien nie ma znaczenia. teoretycznie. praktycznie jak widac ma. Papier to papier. No i biurokracja ma się nadaj dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekalem dokladnie tydzien od momentu wyslania do dealera podpisanej umowy leasingu, do wydania auta. Ale to jest nic. Auto kupowalem w Lodzi a mieszkam pod Warszawa. Jak przyszedl moment wymiany dowodu rej. na "twardy" zadzwonilem do dealera z pytaniem co teraz. Sprzedawca na to, ze musze im miekki dowod wyslac kurierem, oni wtedy wysylaja go do VW, ktory nastepnie odsyla do dealera twardy dowod a dealer nastepnie do mnie. Bylem przekonywany, ze tak to zawsze wyglada i nie da sie inaczej. Jako, ze wydawalo mi sie to za pogmatwane zadzwonilem do VW z takim samym pytaniem i okazalo sie, ze dowod moge odebrac osobiscie w Warszawie. Po godzinie mialem juz twardy dowod w reku. Da sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony 4 lutego. 4 kwietnia odebrany z salonu. Równo 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mój wczoraj dopiero był w drodze do poznania, a wcześniej zamówiony. Już ostatnie dni to się doczekać nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde mój wczoraj dopiero był w drodze do poznania, a wcześniej zamówiony. Już ostatnie dni to się doczekać nie mogę.

 

Mój też w drodze. Może jadą razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że uda mi się zamówić do końca tygodnia, przewidywany czas oczekiwania na 1.8 tsi to 25 tydzień, czyli przedostatni tydzień czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że uda mi się zamówić do końca tygodnia, przewidywany czas oczekiwania na 1.8 tsi to 25 tydzień, czyli przedostatni tydzień czerwca.

 

A jaka w końcu konfiguracja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Higline, 180KM, 7 biegowa dsg, pakiet biznes, alarm, kierownica tiptronic, easy open, usb i pakiet lusterka. Tapicerka alcantara czarna z szarym środkiem, lakier Crimson :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Higline, 180KM, 7 biegowa dsg, pakiet biznes, alarm, kierownica tiptronic, easy open, usb i pakiet lusterka. Tapicerka alcantara czarna z szarym środkiem, lakier Crimson :D.

 

No ładne cacko ;) To ile zniżki dostałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Higline, 180KM, 7 biegowa dsg, pakiet biznes, alarm, kierownica tiptronic, easy open, usb i pakiet lusterka. Tapicerka alcantara czarna z szarym środkiem, lakier Crimson :D.

 

Ja nie brałem dsg z uwagi na osłabiony moment z 320 na 250. Miałem okazję się przejechać takim autem z dsg i jakoś w moim odczuciu słabo przyśpieszał. Przy każdym mocniejszym wciśnięciu gazu redukował więc był moment opóźnienia. Może i przyśpiesza do 100 w 7,9 s ale dynamika przez brak tych 70 momentu jest słabsza. To są oczywiście moje subiektywne odczucia, nigdy nie miałem automatu i nie jestem jakim super specjalistą. Po prostu najlepiej się czymś przejechać i być pewnym jak to jeździ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ładne cacko ;) To ile zniżki dostałeś ?

 

W teorii 8%, ale to bez lakieru Crimson. Teraz doszedł lakier, cena nie wzrosła. W piątek jadę zamawiać pastucha i mam mieć też pogadankę o app connect, być może też w tej cenie pójdzie. Także trzeba trzymać kciuki.

BTW. Wsio w easyDrive (pomimo, że w ed miało nie być rabatów). Salon Zasada w wawie.

 

Ja nie brałem dsg z uwagi na osłabiony moment z 320 na 250. Miałem okazję się przejechać takim autem z dsg i jakoś w moim odczuciu słabo przyśpieszał. Przy każdym mocniejszym wciśnięciu gazu redukował więc był moment opóźnienia. Może i przyśpiesza do 100 w 7,9 s ale dynamika przez brak tych 70 momentu jest słabsza. To są oczywiście moje subiektywne odczucia, nigdy nie miałem automatu i nie jestem jakim super specjalistą. Po prostu najlepiej się czymś przejechać i być pewnym jak to jeździ :)

 

Wiesz, co kto lubi :). Dla mnie samochód to wozidło. Większość km jakie pokonuję to warszawa, a że nie staram się być pierwszy spod świateł, to mi taka konfiguracja wystarcza. Samochód dla mnie ma być duży, wygodny, pakowny (bo ostatnio coraz częściej wieńce pogrzebowe wożę).

W sumie ten silnik 2.0 kusi, ale dokładać te 10 tyś do niego jakoś mi się nie widzi. 1.8 da radę wyprzedzić na trasie więc jest ok ;).

Edytowane przez Edgarus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W teorii 8%, ale to bez lakieru Crimson. Teraz doszedł lakier, cena nie wzrosła. W piątek jadę zamawiać pastucha i mam mieć też pogadankę o app connect, być może też w tej cenie pójdzie. Także trzeba trzymać kciuki.

BTW. Wsio w easyDrive (pomimo, że w ed miało nie być rabatów). Salon Zasada w wawie.

 

 

 

Wiesz, co kto lubi :). Dla mnie samochód to wozidło. Większość km jakie pokonuję to warszawa, a że nie staram się być pierwszy spod świateł, to mi taka konfiguracja wystarcza. Samochód dla mnie ma być duży, wygodny, pakowny (bo ostatnio coraz częściej wieńce pogrzebowe wożę).

W sumie ten silnik 2.0 kusi, ale dokładać te 10 tyś do niego jakoś mi się nie widzi. 1.8 da radę wyprzedzić na trasie więc jest ok ;).

 

Spoko rabat :) Taki standardzik :)

 

Co do silnika i dsg to dla Ciebie idealny. Po mieście z tempomatem to tylko kierownicy będziesz używać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko rabat :) Taki standardzik :)

 

Co do silnika i dsg to dla Ciebie idealny. Po mieście z tempomatem to tylko kierownicy będziesz używać :)

 

Zawsze można się zdrzemnąć wracając z roboty ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można się zdrzemnąć wracając z roboty ;).

 

Jak masz line assist i drogę z prostymi liniami to możesz spróbować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W teorii 8%, ale to bez lakieru Crimson. Teraz doszedł lakier, cena nie wzrosła. W piątek jadę zamawiać pastucha i mam mieć też pogadankę o app connect, być może też w tej cenie pójdzie. Także trzeba trzymać kciuki.

BTW. Wsio w easyDrive (pomimo, że w ed miało nie być rabatów). Salon Zasada w wawie.

 

I o to chodzi. Ja urwałem 10% + dodatkowe dywaniki gumowe. I rabat jakoś nie był problemem przy easy drive, a zrobiłem opcję opłaty początkowej 0 zł. Podzielam opinię Przemka a propo konfiguracji. Passat to nie wyścigówka, to taki universalne, wygodne i fajne jeździdło. Za 10 tysi dodatkowo to można fajnie sobie doposażyć samochód. B8 vs B7 - w podobnym wyposażeniu to inna bajka. W zasadzie tak po pierwszych 3 dniach, widzę duże zmiany na plus. Poczawszy od kierownicy, czułośc ekranu dotykowego, lepiej wyprofilowane dźwigienki kierunkowskazów i wycieraczek no i jest dużo więcej miejsca. Fajne auto. Początkowo myślałem o Audio A4. Ale w wyposażeniu jakie chciałem wyszło o ponad 100 tysi więcej niż za Passata z bogatszym i tak wyposażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mabesto, a w którym salonie tyle wyrwałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności