Skocz do zawartości
Mike2

Nawigacja w Discovery Media w B8

Rekomendowane odpowiedzi

ja używam Torque oraz iOBD2, jestem zadowolony.

Chociaż chciałbym mieć widok "Sport" pod przyciskiem CAR tak jak niektórzy to mają w TSI 280 albo z pakietem Rline chyba... pokazuje przeciążenia itp... Ciekawe kiedy ktoś na forum opracuje jak to odblokować w reszcie B8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego to sie odblokowac chyba nie da, albo sie ma albo nie, ja nie mam bo mam jeden z pierwszych egzemplarzy dlatego szukam czegos fajnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też mam produkcję marzec 2015, ale już widziałem na tym forum jak ktoś pokazywał że można zmieniać nieco wygląd zegarów AID i dodawać takie menu. Choć z drugiej strony może to być opcja w MY2016>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy się chwalili, że się da przynajmniej w MY 2016 ale nie podali szczegółów kodowania, zmieniali też skórkę i logo startowe takie carbon style w DP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mam zakupic jakiegos ELMA czy cos podobnego i aplikacje w sklepie i juz? wyczytalem ze jakas wersja 2.2 podaje nawet temperature DPF-a, a ponoc w Chinach sa juz 2.5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja używam Torque oraz iOBD2, jestem zadowolony.

Chociaż chciałbym mieć widok "Sport" pod przyciskiem CAR tak jak niektórzy to mają w TSI 280 albo z pakietem Rline chyba... pokazuje przeciążenia itp... Ciekawe kiedy ktoś na forum opracuje jak to odblokować w reszcie B8

 

Czy ten będzie dobry ?

http://allegro.pl/najlepszy-mini-interfejs-na-android-ios-iobd2-pl-i6192298248.html#thumb/6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pytanie? ;-) spoko tylko trzeba pamiętać żeby wyjmowac OBD jak się nie używa, bo ciągnie prąd. Ja nawet zauważyłem że jak jest podpięte to nie działa mi Start Stop często, bo jest za duże obciążenie instalacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To pytanie? ;-) spoko tylko trzeba pamiętać żeby wyjmowac OBD jak się nie używa, bo ciągnie prąd. Ja nawet zauważyłem że jak jest podpięte to nie działa mi Start Stop często, bo jest za duże obciążenie instalacji

 

Zakupione ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj znac jak przyjdzie co to potrafi, jak cos to zamowie tez i zona mi przywiezie razem z samochodem na koncu maja , pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daj znac jak przyjdzie co to potrafi, jak cos to zamowie tez i zona mi przywiezie razem z samochodem na koncu maja , pozd.

 

 

Chyba to Szylton musiałby potwierdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze glupie pytanie ale z tego jestem noga, czy jak mam podpiety telefon przez bluetooth do tego bajeru, to rownoczesnie moze byc podpiety do samochodu przez bluetooth, chodzi o telefon, czy to sobie nie przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego bajeru podpinasz po WiFi, a Bluetooth może być wtedy do Discovery Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze glupie pytanie ale z tego jestem noga, czy jak mam podpiety telefon przez bluetooth do tego bajeru, to rownoczesnie moze byc podpiety do samochodu przez bluetooth, chodzi o telefon, czy to sobie nie przeszkadza?

 

iOBD2 działa przez wifi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torque podobnie :-)

Edytowane przez szylton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na filmiku jest ELM i on chyba na Bluetooth, dlatego pytalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na filmiku jest ELM i on chyba na Bluetooth, dlatego pytalem.

 

Filmik to tylko przykład możliwości aplikacji ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem, ale chodzi o to ze jak bedzie ta wtyczka chodzila na WIFI, czyli dziala caly czas, nawet jak samochod zgaszony, to faktycznie moze rozladowac akumulator, a na Bluetooth raczej nie, zdecydowanie mniej pradu ciagnie. I dalej nie wiem czy moga byc 2 urzadzenia na Bluetooth podlaczone razem, czyli to cos i zestaw glosnomowiacy:) Chyba ze sie to samo po jakims czasie wylacza samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam jest przycik on/off na tym dinglu, ale jak tak czy siak wkładam go do OBD tylko kiedy mam zamiar robić testy. Zdażyło mi siękilka razy zostawić go na noc, ale obawiam się czy jakby na stałe tam siedział to nie miałoby to negatywnego wpływu na akumulator.

Choć też sądzę, że jak zapłon jest wyłączony to ta sieć WiFi czy Bluetooth nie działa, ale pewności nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności