Skocz do zawartości
Mike2

Nawigacja w Discovery Media w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy nie wiem, czy to odpowiedni wątek, ale nie znalazłem podobnego dla Discovery PRO. Otóż zauważyłem / mam następujący problem. Chodzi o pliki FLAC. Niektóre piosenki były odtwarzane kilkukrotnie i nagle podczas próby ponownego odtworzenia pokazuje się przekreślona nutka i plik nie jest odtwarzany - jest pomijany. Tak jakby był uszkodzony ,ale przecież był wcześniej odtwarzany kilkukrotnie. Na pewno nie jest to sprawa kodowania, czy innych parametrów, ponieważ jest np. jeden lub dwa pliki z całego albumu.

Ktoś spotkał się z takim problemem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej nawigacji jest możliwośc wgrania własnych punktów POI ?? Mam sporą bazę adresów klientów, obecnie uzywaną na Automapie. Da się to jakoś dograć do Ciscovery Pro ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info. Muszę wybrać dług trasę. W czwartek szykuje się wyjazd do Gdańska więc spróbuję.

 

u mnie aktualizacja trwała 40 minut i wcale nie trzeba robić tego w czasie jazdy. Gdzieś nawet widziałem zalecenie aby nie robić w czasie jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie aktualizacja trwała 40 minut i wcale nie trzeba robić tego w czasie jazdy. Gdzieś nawet widziałem zalecenie aby nie robić w czasie jazdy.

 

Jeszcze nie aktualizowałem. Jeżeli tra to tylko 40 minut to mogę to zrobić pod domem. Jak wykonam to zdam relacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wprowadzic radio w tryb klienta, aby sprawdzic czy router wpiety do USB bedzie działać ? Bo poki co jak wpinam router to pokazuje nie rozponano urzadzenia USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś potrafi jednoznacznie stwierdzić, jak działa oryginalny usb stick VW ? nigdzie nie znajduje info.

 

1) Czy komunikuje się on z discovery media przez USB i wtedy to discover media moze utworzyc acces point (u mnie jest taka opcja ale bezuzyteczna, bo jak discover media łączy sie z accespointem przez wifi to sam utworzyc accesopinta nie moze), poniekąd tak wynika z instrukcji.....

 

2) czy oryginalny usb stick jest po prostu modemem z accespointem tak jak mediatech ?

 

3) czy ktoś doszedł kto jest producentem ori mediasticka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciał kupić modem to będę miał chyba do sprzedania nowy. Mój dealer mi kupił ale chyba nie wiedział że z Discovery pro on jest niekompatybilny tylko z discovery media ;)

Z tego co wiem to działa tak jakbyś miał instalacje premium, nie jako Access point

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś chciał kupić modem to będę miał chyba do sprzedania nowy. Mój dealer mi kupił ale chyba nie wiedział że z Discovery pro on jest niekompatybilny tylko z discovery media ;)

Z tego co wiem to działa tak jakbyś miał instalacje premium, nie jako Access point

 

być może byłbym zainteresowany... zalezy od ceny... nie wiem ile krzyczy ASO w PL w sieci, mozna znalezc w granicach 78 euro, no i kwestia jak on działa na 100% :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była na tym forum już mowa o tym kilkakrotnie: VW car stick to modem USB, który jako jedyny na rynku jest dedykowany do współpracy z systemem multimedialnym VW. Modem ten poprzez USB udostępnia i internet do systemu multimedialnego, który z kolei może go udostępniać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba Huawei E8231 jest kompatybilny. Dużo tańszy, ale chyba trudno dostępny w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chyba Huawei E8231 jest kompatybilny. Dużo tańszy, ale chyba trudno dostępny w Polsce.

 

ten huawei to jest to samo co mediatech - modem z routerem wifi i pewnie na połączeniu wifi DM z nim działa....

cwaniaki z VW sie pewnie zabezpieczyły i owszem modem to pewnie jakis huawei, ale soft pewnie jest zmodyfikowany etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, niestety iPhone jest tak mocno ograniczony z discovery pro, ze apple car nie daje mi za wiele mozliwosci. Chciałbym sie dowiedziec, czy Xperia Z5 compact ma mozliwosc korzystania normlanie z pulpitu telefonu ? Chce zmienic niestety moj ulubiony telefon dla pasata i chcialbym wybrac najlepiej wspolpracujacy telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, niestety iPhone jest tak mocno ograniczony z discovery pro, ze apple car nie daje mi za wiele mozliwosci. Chciałbym sie dowiedziec, czy Xperia Z5 compact ma mozliwosc korzystania normlanie z pulpitu telefonu ? Chce zmienic niestety moj ulubiony telefon dla pasata i chcialbym wybrac najlepiej wspolpracujacy telefon.

 

Nie warto moim zdaniem zmieniać tel z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszeczke denerwuje mnie to, że nie moge nawet odczytac w Apple Car smsa, tylko siri mi marudzi po angielsku. Może kiedys dopracują ten system ?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Wybaczcie ze post pod postem. Czytajac pare stron wczesniej widzialem, ze ktos mial problem o braku mozliwosci klikniecia TRYB KLIENT. Ja jak wchodze w WLAN TO mam tylko WLAN i Hotspot osobisty. Czy to tez jest defekt, czy moze zle cos szukam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie warto moim zdaniem zmieniać tel z tego powodu.

 

Ale to przecież iPhone. Zmiana na cokolwiek innego będzie na plus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze akurat kto jaki telefon preferuje to kwestia gustu, drazni mnie tylko fakt, jak taka firma APPLE moze pozowlic sobie na tak słabe oprogramowanie APPLE CAR. Praktyczenie nie ma zadnego funcjonalosci z tego. Totalne zero spotify lub nawigacja ? .... To nie 2006 rok, a 2016, wiec myslalem ze mamy wyzsze standardy :) Musze znalesc kogos kto ma Z5 i zobaczyc jak to dziala z tym. W domu mam lezec telefon "awaryny" HTC DEsire 610 i on ma wiecej mozliwosci, niz moj iPhone... ( chodzi o funkcjonalnosc z radiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to przecież iPhone. Zmiana na cokolwiek innego będzie na plus ;)

 

nie wiem jaką masz instalacje telefoniczna ale w DM (nie pro) z instalacja telefoniczną comfort na samsungu S5 mozna przegladac, pisac, wysylac smsy z poziomu DM. nawet mozna sobie odczytać glosowo.

 

o ile dobrze wiem to mirror link na androidzie to zadne cudo i nie dziala w czasie jazdy tylko na postoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
drazni mnie tylko fakt, jak taka firma APPLE moze pozowlic sobie na tak słabe oprogramowanie APPLE CAR.

 

Kolego ta firma może sobie pozwolić na wszystko bo działa trochę na zasadzie sekty :) Produkują estetyczny sprzęt na podzespołach za 5$ ale to nieistotne.

 

Największy śmiech to brak złącza usb i nawet ładowanie tego czegoś urasta do rangi problemu. Aha - w nastepnym iPhone planują usunąć złącze jack więc nie podłączycie po ludzku nawet słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Produkują estetyczny sprzęt na podzespołach za 5$ ...

Fanboyem tego nie jestem, ale nie licząc kosztów projektowania, to pomyliłeś się tylko o 4000% ;)

http://pclab.pl/news59817.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności