Skocz do zawartości
Mike2

Nawigacja w Discovery Media w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was posiada w swoim systemie na Discovery Media aplikację App Conect z: Android Auto, Apple Car Play, Mirror Link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no automapę to można mieć jak się podłączy telefon z Automapą po Mirrorlink, ale to tylko na postoju. Szukam po internecie jakichś magików, którzy rozpracowali DP/DM i potrafią dezaktywować funkcję odłączenia Mirroringu telefonu w czasie jazdy.

 

Szylton - tak z ciekawości, znalazłeś już obejście ML w trakcie jazdy?

Ostatnio się natknąłem na takie coś, wprawdzie do Szkody ale system chyba ten sam. A skoro działa przez takiego boxa, to chyba da się już też jakoś softem rozwiązać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szylton - tak z ciekawości, znalazłeś już obejście ML w trakcie jazdy?

 

Jestem przekonany, że można to obejść kablem i oprogramowaniem.

Podobnie jak w Audi i w starszych wersjach Passata, chłopaki deaktywowali to kablem i programem diagnostycznym.

To było jakoś powiązane z czujnikami ABS, które dawały sygnał do komputera, że auto ruszyło z miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do Discovery Pro dostaliście kartę SD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DP czyta ponoć każdą kartę SD (w przeciwieństwie do DM), więc oszczędzenie na karcie ze strony VW nie jest niczym nadzwyczajnym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szylton - tak z ciekawości, znalazłeś już obejście ML w trakcie jazdy?

Ostatnio się natknąłem na takie coś, wprawdzie do Szkody ale system chyba ten sam. A skoro działa przez takiego boxa, to chyba da się już też jakoś softem rozwiązać...

Już dawno nie sprawdzałem tego tematu, ale zostawiłem tu na forum info do tej firmy. Może przedzwonię do nich jutro i się dowiem czy już opracowali metodę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DP do odtwarzania muzyki czyta każdą SD natomiast do aktualizacji nawigacji, już nie. Sprawdzone we własnym aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie aktualiizacja poszła z dowlonej karty sd bez problemu, karta class 10, sformatowana i na karcie tylko plik aktualizacji map

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś napisać skąd można wziąć taki plik?

Moja mapa ma pewne braki i chciałbym ją zaktualizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Czy można aktualizować część map ( jeden pakiet)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem :) ale jest napisane "Important : all the individual segments have to be downloaded to use the map. The map data won't work if a segment is missing." więc chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak to przeczytałem to doszedłem do wniosku, że chyba trzeba całość wgrać, by to działało.

Strasznie dużo ściągania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W DP do odtwarzania muzyki czyta każdą SD natomiast do aktualizacji nawigacji, już nie. Sprawdzone we własnym aucie.

 

Ach, bo nie dodałem że ten ficzer z dowolną kartą SD w DP wszedł ponoć w drugiej połowie 2015 roku (przy zmianie jednostki centralnej na tą z Mirrorlink, Android Auto i Car Play w jednym).

 

 

Ale w DM dalej musi być oryginalna karta... :krzeslem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania dotyczące App-Connect w Discover Media. ( Grudzien 2015)

Uruchomione Car-Net na 3 lata.

1) Czy App-Connect = (Mirrorlink + Android Auto + Car Play)

2) Czy App Connect wymaga dokupienia czegoś ( Mam komunikat: W sprawie aktywacji skontaktuj się z dealerem VW )

3) Jeśli na 2) odpowiedź jest twierdząca czy jest możliwość dostać jakiś trial czasowy

 

Pozdrawiam Michal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, korzystając z istniejącego wątku chciałbym podpytać Was czy na podstawie numerów seryjnych umieszczonych z tyłu wyświetlacza od systemu multimedialnego (nawigacji) jestem w stanie ustalić pochodzenie części?

 

Niestety zostałem uszczęśliwiony przez miłośnika cudzej własności, podsumowując krótko:

1. Wartość skradzionego ekranu 2 200 netto w VW;

2. Wartość wyrządzonej szkody z lekka 20 000 netto.

 

Z góry dziękuję za ewentualne informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapy bym poobcinał :krzeslem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W b7 kradli na potęgę. Jak się pytałem sprzedawcy czy u nas tez tak często ginie wyświetlacz to uzyskałem odpowiedź że nie. Ze w b7 to potrafili nawet 3 razy w miesiącu obrobić ten sam samochód. Policja wiedziała kto to kradnie jednak nie złapała za rękę to nic nie może zrobić. Nawet salon chcial dać auto na tzw. Pułapkę jednak niebyło zainteresowania ze strony mundurowych. A skoro ukradli Ci sam wyświetlacz to raczej nie do odnalezienia. Bo co innego gdyby ukradli Ci cały moduł. Choć znając pomysłowość złodzieja to i to potrafią obejść.

Ps. Mam nadzieje że mu łapy same odpadną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności