Skocz do zawartości
Mike2

Nawigacja w Discovery Media w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mój drogi :) Ty zamieściłem zdjęcie z

MENU/USTAWIENIA/INFO O SYSTEMIE

Przeczytaj jaką ścieżkę podałem wyżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mój drogi :) Ty zamieściłem zdjęcie z

MENU/USTAWIENIA/INFO O SYSTEMIE

Przeczytaj jaką ścieżkę podałem wyżej ;)

 

Masz rację:dobrze. Teraz wszedłem w to ustawienie, które podałeś i mam tak:

 

2016-06-15 11.27.42.jpg

 

Zastanawiam się teraz, czy to, że wgrywałem aktualizacje z tamtego miejsca chyba nie ma żadnego znaczenia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma znaczenia :)

 

Dzięki bardzo :respect Czy ktoś może napisać jakie są konkretne zmiany, które zauważył w navi po tej aktualizacji? Coś tam słyszałem o S7..

Edytowane przez Ikar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy naprawdę nik nie ma takiego problemu jak wcześniej opisywałem?? Czy może nikt tego nie zauważył??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w tej nawigacji jest możliwośc wgrania własnych punktów POI ?? Mam sporą bazę adresów klientów, obecnie uzywaną na Automapie. Da się to jakoś dograć do Ciscovery Pro ??

 

 

 

 

Panowie, jak się wczytuje własne punkty POI ??

Bo utworzyłem powyższym konwertorem plik, wgrałem na pendriva i co ?? Mam 3 katalogi, pełno podkatalogów a i tak nawigacja nic nie widzi i nie chce mi wczytać żadnych punktów.

Gdzie robię błąd ??

 

2016-06-17 07.41.16.jpg

2016-06-17 07.41.44.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz to zrobić przez carnet. Uploadujesz POI na stronę która wysyła je do auta przy najbliższej okazji kiedy połączy się ono z internetem.

https://www.volkswagen-car-net.com/

Moje cele specjalne i ta uploadujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma Android auto na discovery media w porównaniu do pro? Nie wiem czy jest dla mnie sens dopłacać te 3 tysiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie trochę z innej beczki (chyba) czy jest możliwość aby moje punkty poi pokazywały się na AID? To że na nawigacji głównej się pojawiają to spoko, ale korzystam z AID a na radiu mam muzykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie trochę z innej beczki (chyba) czy jest możliwość aby moje punkty poi pokazywały się na AID?

 

nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, jak się wczytuje własne punkty POI ??

Bo utworzyłem powyższym konwertorem plik, wgrałem na pendriva i co ?? Mam 3 katalogi, pełno podkatalogów a i tak nawigacja nic nie widzi i nie chce mi wczytać żadnych punktów.

Gdzie robię błąd ??

 

[ATTACH=CONFIG]145885[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]145886[/ATTACH]

Tak jak cytujesz na stronie VW.de przygotowujesz plik Meine_POI_Sammlung.zip, rozpakuj i w tym katalogu masz jak na załączonym zdjęciuPrezentacja1.jpg . Do głównego katalogu karty SD wgraj katalog PersonalPOI ( w tym katalogu są te z twojego zdjęcia) i plik txt a nawigacja sama rozpozna że ma aktualizację, ja wgrywałem kilka razy w ten sposób i działa. Moja nawigacja to Discovery Media.

Edytowane przez piotr_k4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim mam takie pytanie. Wgrałem radary jako punkty poi do nawigacji i mam taki problem - Nawigacja pokazuje radar na mapie ale nic w głośnikach nie słychać. Mam auto z luty 2015 i na hiszpańskim forum jest mowa o tym problemie dokładnie 22 tydzień produkcji auta. Po tym terminie ta funkcja działa. U znajomego w aucie po 22 tygodniu wszystko działa-jest ding-dong przy zbliżaniu się do radaru. U mnie ta sama karta sd i bez dźwięków. Co z tym zrobić czy ktoś rozwiązał ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wgrywania punktów POI. Na stronie VW mogę przekonwertować jednorazowo max. 30 punktów. Przy większej ilości znikają przyciski funkcyjne do przygotowania pliku zip. Po wgraniu ich do Navi każda następna paczka zastępuje poprzednia i wychodzi sieczka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na akcji serwisowej discovery media. Miało trwać max 40 minut, trwało 2 godziny, bo cały czas przerywało im aktualizacje, w momencie kiedy poprosiłem o zwrot samochodu, rzekomo się udało. Nie sprawdziłem numeru poprzedniej wersji, a mam podejrzenia, że mogli nic nie zrobić. Teraz mam taką, aktualna?

IMG_0902.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miało trwać max 40 minut, trwało 2 godziny,

Tak niestety bywa. W polskim serwisie tylko podłączają kabelki a aktualizują niemcy. Niestety, ale oni chcą mieć kontrolę nad autami. Dlatego czasami jest to w parę minut a czasami trwa dużo dłużej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem dzisiaj na akcji serwisowej discovery media. Miało trwać max 40 minut, trwało 2 godziny, bo cały czas przerywało im aktualizacje, w momencie kiedy poprosiłem o zwrot samochodu, rzekomo się udało. Nie sprawdziłem numeru poprzedniej wersji, a mam podejrzenia, że mogli nic nie zrobić. Teraz mam taką, aktualna?

 

Ja mam tak, ale zdjęcie robione niedługo po odbiorze, więc dane nawigacyjne jeszcze stare

 

Wersja sys2 - Kopia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy Discover Media możecie mi powiedzieć jak używacie telefonów z androidem z tym radiem. Nie jestem w stanie uzyskać dźwięków z google maps, tidala itp przez głośniki samochodu w momencie kiedy telefon jest podłączony przez usb, w przypadku iphona nie ma problemu. Na razie nie mam android auto (myślę nad aktywacją), a podłączenie przez bluetooth mało mnie satysfakcjonuje (ze względu na jakość dźwięku- tidal). Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiona aktualizacjia online Odisem Discover Media czas 2 godziny było 101 pozycji !!!

 

IMG_20160819_133701.jpg

IMG_20160819_134644.jpg

IMG_20160819_133911.jpg

IMG_20160819_133810.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem dzisiaj na akcji serwisowej discovery media. Miało trwać max 40 minut, trwało 2 godziny, bo cały czas przerywało im aktualizacje, w momencie kiedy poprosiłem o zwrot samochodu, rzekomo się udało. Nie sprawdziłem numeru poprzedniej wersji, a mam podejrzenia, że mogli nic nie zrobić. Teraz mam taką, aktualna?

 

ja się niby na akcje serwisową załpałem przypadkiem przy zgłoszeniu reklamacyjnym listw chromowanych...

przytrzymali mnie ze 3 godziny i akcja niby zrobiona.

co dziwne - dane ktore zamiesciłeś - wersja softu jest u mnie identyczna po "niby akcji" jak przed akcją serwisową. rozumiem przez to, ze akcji nie wykonali ! 3 tygodnie potem dostałem pismo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim mam takie pytanie. Wgrałem radary jako punkty poi do nawigacji i mam taki problem - Nawigacja pokazuje radar na mapie ale nic w głośnikach nie słychać. Mam auto z luty 2015 i na hiszpańskim forum jest mowa o tym problemie dokładnie 22 tydzień produkcji auta. Po tym terminie ta funkcja działa. U znajomego w aucie po 22 tygodniu wszystko działa-jest ding-dong przy zbliżaniu się do radaru. U mnie ta sama karta sd i bez dźwięków. Co z tym zrobić czy ktoś rozwiązał ten problem.

 

Spróbuj zwiększyć głośność komend nawigacji i przyciszyć radio w opcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności