Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

nie miałem tego rodzaju komentarzy od pasażerów, a bawiliście się regulacją zagłówka przód/tył - może to coś pomorze.

Na fotelu są jeszcze plastikowe stopery dla zagłówka, jak chcesz trochę zniszczyć fotel to pewnie można je wyłamać i ten 1cm zagłówek głębiej wejdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyć by na activ info w widoku klasycznym lub każdym innym, pokazywało mi całkowity przebieg pojazdu ? Z lewej strony mam trip a z prawej nic nie ma. Instrukcja strona 25 nic mi nie wyjaśnia - tam na zdjęciu jest całkowity przebieg po prawej stronie przy prędkościomierzu a u mnie tego nie ma. Może mam coś nie tak ustawione? Auto w trybie normal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylacz zupelnie tempomat i ogranicznik predkosci to bedziesz mial calkowity przebieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego po pierwszym dniu eksploatacji tego nie ogarniałem.

 

Może ktoś się orientuje czy można dołożyć elektryczne zamykanie klapy bagażnika, nie mając easy open?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Ile przeciętnie kosztuje przegląd b8 w 1.8 tsi dsg ? Zastanawiam się nad pakietem serwisowym, obecna oferta: 120 tys. lub 4 lata za 2450 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie, sam przeglad olejowy co rok albo 15 tys ok 500-600zl, pelny co 2 lata 30tys ok 1000-1200zl. Jak ktos ma mokre dsg to sama wymiana oleju w skrzyni 1000zl. Ja chcialem kupic ale ta cena tylko dla rocznika 2016 i przy zakupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba pamiętać, że pakiet obejmuje obowiązkowe przeglądy czyli co 30 tys. lub dwa lata, a nie co 15 tys. lub co rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przeglądy nie wyglądają tak, że pierwszy obowiązkowy jest po 30 lub 2 latach, a kolejne co 15 lub co rok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oplaca sie, sam przeglad olejowy co rok albo 15 tys ok 500-600zl, pelny co 2 lata 30tys ok 1000-1200zl. Jak ktos ma mokre dsg to sama wymiana oleju w skrzyni 1000zl. Ja chcialem kupic ale ta cena tylko dla rocznika 2016 i przy zakupie

 

Pewnie , że 1000zł, albo coś koło tego...wziąłem ten pakiet przeglądów, ale ta kwota 2400zł tego nie obejmuje i klocków tez nie...z tego co mi powiedział sprzedawca. A tak na boku to wie ktoś co się w tej kwocie zawiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi też mówili o tych co 30 km lub 2 lata, a kolejny co 30kkm lub rok. I pakiet jest co 30kkm.

A jeśli chciałbym to zrobić co 15kkm? To muszę płacić we własnym zakresie czy jak? Bo pewnie poza ASO nie można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie , że 1000zł, albo coś koło tego...wziąłem ten pakiet przeglądów, ale ta kwota 2400zł tego nie obejmuje i klocków tez nie...z tego co mi powiedział sprzedawca. A tak na boku to wie ktoś co się w tej kwocie zawiera?

 

Olej, filtry, robocizna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli w samochodzie wyswietla sie wymiana oleju co15tys a pelny przeglad co 30tys(a tak jest u mnie fabrycznie ustawione) to powiedzieli mi jak kiedys pytalem ze to jest zawarte w cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ile teoretycznie klocki powinny być wymienione? I tego nie ma w tym pakiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie dostałem umowę serwisową. Główny punk wyglada tak (opłata 2400zł)

&4 Pakiety przeglądów

a)obowiązkowe przeglądy okresowe samochodu w wydłużonym okresie wykonywane wg wskaźnika okresów międzyobsługowych wraz z materiałami eksploatacyjnymi wymienionymi w pkt. b) we wskazanych przez Firme Autoryzowanych Stacjach obsługi Volkswagen

- zgodnie z instrukcjq obslugi samochodu objętego umową

b)materiały eksploatacyjne: olej zgodny ze specyfikacją Volkswagen, filtr oleju, filtr p/pyłkowy, filtr paliwa, filtr powietrza, podkładka korka oleju, płyn hamulcowy, świece zapłonowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was

Mam do pytanie odnosnie swiatel led basis w b8

Czy wam tez migaja na potege ludzie z na przeciwka?

Mowie tu o krotkich światłach nie o dla

 

Byłem w vw w de bo tam mieszkam i mi swiatla sprawdzili mowia ze swiatla sa dobrze ustawione a ludzie miga bo sa mocne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mi nikt nie migał ... chyba ze miśki stoją .. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w led basic ale w topach krotkie swieca naprawde krotko, nie ma szans by ktos mignal chyba ze na wzniesieniach, progach itp bo sa faktycznie mocne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie pytanie odnośnie Asystenta Pasa Ruchu "Line Assist"

czy ktoś już z Was sprawdzał jak auto się zachowuje gdy nie trzymamy wgl kierownicy?

Powinno być jak na filmiku poniżej, że auto samo się zatrzymuje, prawda?

Zaś mój egzemplarz zachowuje się inaczej, do momentu pierwszego przyhamowania jest ok potem następuje kolejny sygnał dźwiękowy i asystent pasa się wyłącza. A wg filmiku i instrukcji powinien się zatrzymać. ( wszystkiego kryteria zostały spełnione tj ACC, adaptacyjne prowadzenie itp tak jak to napisali w instrukcji..)

Czekam na Wasze doświadczenia z tą funkcją jak się auto zachowuje u Was.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego poczutaj watek o line assist. Po prostu zrobili nas w konia wmawiajac przy zakupie ze pakiet drogowy to ma, a okazuje sie ze dopiero pakiet drogowy plus ma jam assist i emergency assist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pakiecie Drogowym "bez plusa" jest tylko alarmowanie sygnałem + myszkowanie + przyhamowanie.

 

Dopiero w Pakiecie Drogowym Plus jest zatrzymanie samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności