Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zamontował może ktoś, taka listwę na klapę bagażnika w Variancie. Czy ona jest chromowana, jak to wygląda, ma to może ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - w jakim formacie i rozmiarze powinny być pliki graficzne z okładką aby były wyświetlane w DP ?? Bo część okładek mi się wyświetla a spora część nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie - w jakim formacie i rozmiarze powinny być pliki graficzne z okładką aby były wyświetlane w DP

 

Ja wszystkie okładki dołączyłem do plików mp3 z tagiem APIC i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy skomplikowane jest podpięcie zasilania dla kamerki gdzieś w okolicach lusterka? Łatwo sobie coś uszkodzić? Jest gdzieś może jakaś instrukcja? Na szybko szukając nie znalazłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kamerki to ja niestety taki mam z tym problem, że nie chcę instalować nic ma stałe, a 12v jest pod pod łokietnikiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupic 3m kabel usb i pociągnąć nad szyba zejść po słupku A i bokiem deski pod progi, fotel pasażera i jesteśmy przy zapalniczce ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można kupic 3m kabel usb i pociągnąć nad szyba zejść po słupku A i bokiem deski pod progi, fotel pasażera i jesteśmy przy zapalniczce ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie kamera na usb przełącza się w tryb pamięci masowej i nagrywanie nie działa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trudno jest się dostać pod podsufitkę, osłony słupka itp? Można kupić długi kabel zasilający i podpiąć pod zapalniczkę. Trochę boję się uszkodzić jakieś uchwyty podsufitki czy coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie kamera na usb przełącza się w tryb pamięci masowej i nagrywanie nie działa :(

 

Masz kilka opcji:

- zaizoluj styki 2 i 3 we wtyczce - cienki kawałek papieru lub wyrwij piny - http://i.stack.imgur.com/0Api4.jpg

- kup kabel USB który ma tylko zasilanie - http://www.lindy.co.uk/images/0-15m-usb-power-only-extension-cable-type-a-male-to-female-black-p1169-3126_zoom.jpg

- przetnij kabel USB i zostaw tylko żyły zasilania - https://www.pjrc.com/teensy/external_power_3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystkie okładki dołączyłem do plików mp3 z tagiem APIC i działa.

 

Ja mam pododawane okładki przez program mp3tag i jedne są wyświetlane a inne nie. Nie wiem o co chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pododawane okładki przez program mp3tag i jedne są wyświetlane a inne nie. Nie wiem o co chodzi ??

 

Trudno zgadnąć. Połóż na jakimś serwerze jeden utwór, w którym okładka się nie wyświetla, to będzie można coś powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas wszyscy maja gdzies afere spalinowa, ale powiem wam ze firmy zachodnie jednak zwracaja na to uwage. Moj tesc jest od wielu lat dyrektorem duzej firmy, od wielu lat brali samochody od vw , a teraz po aferze spalinowej dostali wytyczne z centrali ze to zle wyglada wizerunkowo i maja wybrac innego producenta niz vag...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem ktorego, bo wszyscy oszukiwali:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko vag sie dal zlapac na taka skale...zobacz ze maja nowa kamapanie wizerunkowa ktora zaklada odzyskanie zaufania klientow do 2020roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie zgadza, wpadli jak sliwka w kompot, ale mnie to osobiscie nie obchodzi. A juz najbardziej to zal mi hipokrytow za oceanem, ktorzy sa ponoc tak ekologiczni, nie moga wiecej jezdzic VW, ale do panstwa swojego nie maja zastrzezen, z kominow daja ile fabryka dala, silniki po 5 litrow, samochody po 3 tony, kupuja samochody elektryczne, ktore sa najmniej ekologiczne ( trzeba zrobic conajmniej 100000 km zeby wyjsc na zero itd. Haslo ekologia jest uzywane tylko po to, zeby ukryc pazernosc, nic wiecej. Wszyscy ekologie maja w d..., chodzi tylko o kase:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba zrobic conajmniej 100000 km zeby wyjsc na zero

 

100kkm to akurat bardzo mało :-)

 

Jeśli chodzi o ekologię to stany są po prostu bardzo zróżnicowane. W Kalifornii modnie jest być eko i jeździć Priusem, a w Texasie przeciwnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego 100000 to jest bardzo duzo! samochod elektryczny ma sens w miescie, bo mozna go ladowac, jak dla ciebie 100000 km w miescie to bardzo malo, to chyba jestes taksowkarzem:)

 

liczac, maly samochod jazda do przedszkola, na zakupy i do pracy czyli jakies 30 km x 7 dni to daje jakies 1000 km miesiecznie, czyli 10 do 15 tys rocznie, wychodzi ze treba elektrycznym jezdzic cos kolo 10 lat zeby wyjsc na plus, gdzie tu sens?:)

 

a w Kaliforni tlusciochy zzeraja tyle miesa wolowego w hamburgerach, znaczaco przyczyniajac sie do ocieplenia klimatu, takze niech najpierw spojrza na siebie, czysta hipokryzja.

 

a najlepszy byl Arni w wielkim hummerze, to jest ekologia:)

Edytowane przez paolokos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 km

Oj, w stanach dytanse są dużo większe avg. commute w Atlancie to 13 mil. Poza tym taka tesla na ładowaniu zrobi nawet 500km, wiec na krótkie wycieczki tez się nadaje. Sumując to wszystko wyszłoby, ze to auto zrobiłoby 100kkm nie w 10 lat, a raczej w 3 lata. Do tego benzyna drożeje szybciej niż prąd. Poza tym nawet jeśli ktoś jeździ mniej i miało by wyjsć na zero przez 10 lat to i tak warto by kupić aby być modnym i elektryki fajnie jeżdżą. Dlatego Tesla się tak dobrze sprzedaje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że wcześniej ich blackout dopadnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te 500 km to tylko z zaglem na dachu chyba:)

 

opinia jednego z uzytkownikow:

 

Tryb przeładowania ciągle pokazuje overload po osiągnięciu 80% naładowania ogniw. Bo korzystam w gniazda sieciowego 230v a na stacjach pokazuje ok. Przez co nie da się na maksa doładować baterii i z 500km robi się 400km zasięgu.

Zużycie energii jest duże, wszystko jest w elektryce ogromny wyświetlacz dodatkowe oświetlenie etc. W korku po pełnym naładowaniu nie przejedzie więcej niż 265km a w korku nad morskie oko przy wzniesieniu pokazuje 90km przy naładowaniu 70%, pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności