Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

PS Czy jest tu ktokolwiek, kto kupił sobie B8 prywatnie, a nie firma mu kupiła?

 

Ja też należę do klubu "sam kupiłem" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Discovery Pro kamerę można wyłączyć wybierając przyciskiem cokolwiek innego: radio, media, nawigację, memu. Sprawdziłem to przed chwilą w garażu, więc nie wiem, czy kamera nie wraca po ruszeniu.

 

PS Czy jest tu ktokolwiek, kto kupił sobie B8 prywatnie, a nie firma mu kupiła?

 

Jestem kolego, wprawdzie leasing ale nikt sie nie dokłada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi bierze firma w leasing, jednak nie uważam, że gdybym kupował za swoje cokolwiek by to zmieniło, no może tyle że wygospodarowałbym większy budżet i kupił HL :) Tak samo dbam o prywatne jak i służbowe auto, staram się oszczędnie jeździć i naprawdę bardzo szanuję. Każda usterka doprowadza mnie do szału w samochodzie za jakby nie było spore pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także kupiłem za ciężko zarobione pieniążki, więc chucham i dmucham jak tylko mogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i dmucham a jak życzliwy sąsiad zrobił mi kluczem kuku na drzwiach o dł. 20cm to nie spałem dwie noce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żartujesz !!! to jest prawdziwe ku...two !! szkoda gadać , sąsiad jeszcze żyje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę, że kupiłem sobie za swoje -:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ktoś z Was zastanawiał się nad montażem chlapaczy z tyłu ? Mnie to irytuje bo pewnie kilka tyś. km i wypiaskowany zostanie błotnik ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jakoś nie bardzo pasują chlapacze do tego auta, chociaż ich praktycznych walorów nie neguję. To trochę jak owiewki na szybę z katalogu akcesoriów do B8 :-) Też mogą być praktyczne dla tych, którym szum wiatru przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM_VM ta.. tylko aby walory estetyczne nie przesłoniły tych za które później trzeba będzie słono u lakiernika zapłacić :D mnie też nie podobają się chlapacze ale ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem byłaby przezroczysta folia ochronna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to jakoś nie bardzo pasują chlapacze do tego auta, chociaż ich praktycznych walorów nie neguję. To trochę jak owiewki na szybę z katalogu akcesoriów do B8 :-) Też mogą być praktyczne dla tych, którym szum wiatru przeszkadza.

 

Myślisz że owiewki załatwią szumy w słupkach A ? raczej chyba wątpię ale jak by ktoś kupił to chętnie przeczytam takiej osoby opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to o tych owiewkach wspomniałem trochę żartobliwie. Myślę, że nie doczekasz się odpowiedzi użytkowników tych owiewek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam folie na nadkolach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników, którzy często korzystają z Lane Assist. Jak stabilny jest u Was ten system? Chodzi mi o to, czy raczej zawsze widzi wszystkie linie, czy też*zdarza się, że jedziecie ładnie wymalowanym pasem, a kontrolka wskazuje, że linie nie zostały rozpoznane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sa wymalowane dobrze pasy to line assist dziala bez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak sa wymalowane dobrze pasy to line assist dziala bez zarzutu

 

A nie trzeba tych kamer w zderzaku ciągle czyścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie trzeba tych kamer w zderzaku ciągle czyścić?

 

to nie kamery ze zderzaka działają z LA tylko kamera na podszybiu za lusterkiem :)

Na zderzaku jest od AreaView - i tak, jak jesteś uchlapany to warto ją przetrzeć żeby z niej skorzystać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności