Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się sporadycznie też car-net przywiesi czasem, ale niezbyt często (tak raz na 3 miechy) i muszę ręcznie wchodzić w menu do carnet i dawać aktywuj, żeby się "obudził".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się sporadycznie też car-net przywiesi czasem, ale niezbyt często (tak raz na 3 miechy) i muszę ręcznie wchodzić w menu do carnet i dawać aktywuj, żeby się "obudził".

Zaskoczę wszystkich. Mi się Car Net nie wiesza... bo go nie używam. Tam nic nie ma ciekawego. Tak na poważnie, do czego używacie tej usługi?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do podgladu korków na żywo aktualizowanych w mapach DP iaktualizacji dynamicznej trasy :)))

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do podgladu korków na żywo aktualizowanych w mapach DP iaktualizacji dynamicznej trasy :)))

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Też mam DP. Korki pojawiaja sie na mapie. Nie musze nigdzie dodatkowo wchodzić. A po drugie trasa sie sama aktualizuke kesli sa zmiany. Chyba że ja czegos nie wiem...

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tam nic nie ma ciekawego. Tak na poważnie, do czego używacie tej usługi?

Dla mnie to podstawowy sposób wprowadzania celu do nawigacji, kilka kliknięć w aplikacji na komórce i załatwione. Dla mnie to najprostszy sposób.

Minus dla niektórych jest taki, że trzeba na stałe podłączyć Discovery do internetu, więc mam dedykowany modem do tego w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ikar a miałbyś aktualizacje korkow bez carnetu wykupionego?

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ikar a miałbyś aktualizacje korkow bez carnetu wykupionego?

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Jasne...ale ja pytam po co wchodzic do Car Net? Rozmawiacie o tym ze się wiesza...

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wchodzę bo często szukam celów online - szybciej, łatwiej i są bardziej aktualne niż w mapach. Ale mi się nie wiesza :-)

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wchodzę bo często szukam celów online - szybciej, łatwiej i są bardziej aktualne niż w mapach. Ale mi się nie wiesza :-)

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Rozumiem. Tylko wprowadzanie celów...tych on line też jest normalnie w nawigacji.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem jeszcze całkiem w temacie ale używając zwykłej Navi (Discovery Media) trasa nie pokazuje korków. Dla porównania przy włączonej Navi (bez Car-Netu) trase w Krakowie na drugi koniec miasta pokazało mi w 20 minut. Mapa Google w telefonie, która jest na bieżąco uwzględniając korki pokazała ta trasę w 45 minut (I taki był rzeczywisty przejazd).

Z Navi przez Car-Net jeszcze nie miałem okazji w pełni korzystać więc nie wiem jak to się ma w porównaniu z Google Maps. Generalnie ta mapa w VW jak i inne nawigacje są slabe. Wolę mapy Google z telefonu bo są dokładniejsze, więcej dokładniejszych adresów znajduje. Ale mam takie zdanie bo od zawsze używam tylko nawigacji w telefonie więc nie mam porównania. Może się przekonam i mnie pozytywnie zaskoczy mapa w B8 Jak już w pełni poznam jej możliwości głównie przez Car-net :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest częścią car-net. Jak się skończy abonament to nie będzie ani celów ani korków. Nie trzeba wchodzić w menu car-net żeby z niego korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest częścią car-net. Jak się skończy abonament to nie będzie ani celów ani korków. Nie trzeba wchodzić w menu car-net żeby z niego korzystać.

No właśnie....

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Tylko wprowadzanie celów...tych on line też jest normalnie w nawigacji.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Jak/gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak/gdzie?

Nowy cel, opcje i wybierasz cel specjal. online

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ikar, mówiąc, że wchodzę w carnet miałem na myśli że wchodzę na ekran włączenia/wyłączenia jego usługi, bo raz na jakiś czas mam tak, że nie pokazuje mi korków, ani problemów na drogach. Muszę wejść w ustawienia carnet, wyłączyć i włączyć. Tak jak windowsa 98 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma konieczności inwestowania w oryginalny carstick na USB. Dziś przetestowałem Media-tech MT4220, modem 3G & wifi z access pointem, oraz karta SIM Plusa - wszystko ładnie śmiga.

 

Rozumiem że działa jako AP i radio się łączy do niego po WiFi?

 

A czy ktoś zna jakieś inne urządzenie po usb które radio zobaczy jako modem i to radio będzie robić za AP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ffffjjjj - chyba tylko oryginalny VW (przynajmniej bez kombinowania) tak dziala. Ale da sie podlaczyc pod AP nawi i do tego wlaczyc hot-spot - pytanie po co dwa AP w aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ffffjjjj - chyba tylko oryginalny VW (przynajmniej bez kombinowania) tak dziala. Ale da sie podlaczyc pod AP nawi i do tego wlaczyc hot-spot - pytanie po co dwa AP w aucie?

 

Liczę na to że modem w pasku będzie korzystał z jakiejś anteny w samochodzie która będzie miała zdecydowanie lepszy zasięg niż to małe gówno na USB, zarówno do 3g jak i do WiFi w środku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji, żeby jakikolwiek modem na USB (włączając w to oryginalny CarStick) korzystał z zewnętrznej anteny w samochodzie. Z zewnętrznej anteny korzysta tylko modem wbudowany w samochód (telefon premium z kartą SIM w schowku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hotspot wifi robi radio, więc tu na pewno będzie lepiej niż usb w schowku.

jeśli chodzi o 3g, to nie wiem, ale ciekawi mnie skąd Ty jesteś taki pewny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności