Skocz do zawartości

Kabe

 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kabe

 • Urodziny 15.09.1977

Informacje osobiste

 • Imię
  Kabe
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Samochód

 • Generacja
  -
 • Silnik
  Nie passat
 • Rok produkcji
  2017
 1. Dzięki, Działa poprawnie w trybie Desktop, jak i z Twojego dysku. THX
 2. Niestety nie pomogło. Plik ściągam z: https://github.com/slashmax/AAMirror/tree/master/apk I ma 12,56 kB
 3. Mam problem z instalacją AAMirror z pliku app-debug.apk z linku, wyskakuje błąd: podczas analizowania pakietu wystąpił błąd. Jakieś pomysły?
 4. Car net

  To jest chyba ograniczenie o które chodziło, mnie to akurat bardzo przeszkadza bo cały czas słucham muzyki ze Spotify przez AA i wtedy odcina telefon żony od BT.
 5. U mnie tak się dzieje jeżeli osoba do której dzwonię ma akurat zajęte.
 6. Mirrorlink vs App Connect

  Żona musi się zalogować na to samo konto (email/hasło) co Ty, wtedy wszystko działa. Jeśli stworzyła nowe konto na swój email i próbuje przypisać ten sam numer VIN auta to serwer chce odpiąć ten numer VIN od Twojego konta (maila). Chyba że u Ciebie to inny przypadek i faktycznie jakiś błąd aplikacji ...
 7. Najnowsze plotki mówią że ma mieć przód od Arteona. http://www.autobild.de/artikel/neue-vw-2018-2019-2020-2021-2022-2023-2024-und-2025--5333472.html
 8. To weź pod uwagę, że w tym roku będzie lifting Passata, co można już wyczytać w prasie. Oznacza to, że rabaty na modele przed liftem powinny być cały czas duże, ewentualnie jeśli cena jest drugorzędna to może wolisz poczekać na zmieniony model.
 9. Rozpoznawanie znaków drogowych

  Problem braku rozpoznawania znaków dotyczy/dotyczył tylko terenu Polski, po wyjechaniu autem poza granice kraju, rozpoznawanie znaków powinno u wszystkich działać - według mojej wiedzy.
 10. Praktyczne uwagi użytkowników

  Zauważyłem ją już w golfie 6 (chyba wtedy była właśnie wprowadzona) tworzy to taką jakby kieszonkę na pasie na plastikowo - metalową końcówkę/wtyk pasa. Prosty patent a skutecznie zapobiega stukaniu pasa o słupek B. Dla porównania z okresu Golfa 6, w Astrze 3 nic analogicznego nie było i pas pasażera stukał na nierównościach.
 11. Tak właśnie działa Start-Stop jeśli auto ma radar z przodu. Rozpoznaje, że auto przed nami ruszyło i odpala silnik bo spodziewa się że my również zaraz ruszymy :-)
 12. Awarie, naprawy reklamacyjne B8

  Datę produkcji da się odczytać z nalepki/tabliczki znamionowej, przylepionej na dole słupka B od stronie kierowcy. Nalepka po swojej prawej stronie ma pionowo podane chyba 3 rzędy znaków i cyfr. Ostatni trzeci rząd to najprawdopodobniej 7 cyfr: 2 pierwsze cyfry to tydzień produkcji w danym roku, 3 cyfra to dzień zakończenia produkcji w podanym tygodniu (1=poniedziałek, 2=wtorek itp.), następne 4 cyfry to kolejny numer pojazdu.
 13. Aktualizacja map - Discovery Pro

  DP na obu, DM albo tu albo tu
×