Skocz do zawartości

Kabe

  • Liczba zawartości

    60
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Kabe

  • Urodziny 09/15/1977

Informacje osobiste

  • Imię
    Kabe
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Warszawa

Samochód

  • Generacja
    -
  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    2017

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Nie chcę nic reklamować, ale ja wykleiłem jeden schowek tą wykładziną jesienią i nic się z tym złego nie dzieje jak narazie: https://allegro.pl/oferta/okleina-samoprzylepna-welur-zamsz-plusz-szer-45cm-6537870482
  2. Niczym się nie różni od tej z RM2018 poza nowymi ikonkami na klawiszach.
  3. To jest kierownica już z Roku Modelowego 2019, zmieniono właśnie przyciski na kierownicy i sposób sterowania AID
  4. Do Discover Media musi być oryginalna karta VW ewentualnie Skody (bo to ta sama), z obcą ze sklepu navi nie współpracuje. DM nie ma wbudowanego dysku więc mapy są cały czas na tej karcie. W Discover Pro jest dysk i zgrać na niego można mapy z dowolnej karty SD lub pamięci USB. Mapy wgrywają się na wbudowany dysk i dalej nie jest potrzebna kart czy pamięć USB
  5. Oficjalnie w Chinach: https://spidersweb.pl/autoblog/volkswagen-passat-przeszedl-lifting-w-chinach/
  6. Na przestrzeni kilku lat VW sprytnie liczy pojemność bagażnika bez koła zapasowego, pomimo że najczęściej jest ono w większości wersji wyposażenia w standardzie (pewnie udaje się uzyskać homologacje bez koła). Miałem kiedyś Golfa VI kombi i miał 505 litrów + 55 w 2 ładnych schowkach pod podłogą, przy czym były przy tym 2 podłogi i koło zapasowe było właśnie przykryte tą drugą co było bardzo estetyczne i praktyczne. Jak wszedł Golf VII kombi to okazało się że ma 605 litrów, a według mnie ma identyczny bagażnik jak starsza VI. Jedyna różnica to przestrzeń pod podłogą jest połączona z kołem zapasowym (brak już drugiej podłogi) i doliczono wnękę w której jest koło. Według mnie zarówno Golf kombi VI i VII nad podłogą mają 505 litrów, ale pierwszy był reklamowany że ma 505 +55 + koło zapasowe, a drugi już sprytnie że ma 605 :-) Niby szczegół marketingowy, a pojawiło się 100 litrów robiąc z 505 właśnie 605. Idiotów z ludzi robią ...
  7. No właśnie w Arteonie maska zachodzi na boki i komponuje się to z nowymi światłami i przodem, tutaj natomiast posklejane jest to jakoś na siłę.
  8. Pierwsze jaskółki https://www.motor1.com/news/241286/2019-vw-passat-facelift-euro-render/amp/
  9. Kabe

    Car net

    To jest chyba ograniczenie o które chodziło, mnie to akurat bardzo przeszkadza bo cały czas słucham muzyki ze Spotify przez AA i wtedy odcina telefon żony od BT.
  10. U mnie tak się dzieje jeżeli osoba do której dzwonię ma akurat zajęte.
  11. Żona musi się zalogować na to samo konto (email/hasło) co Ty, wtedy wszystko działa. Jeśli stworzyła nowe konto na swój email i próbuje przypisać ten sam numer VIN auta to serwer chce odpiąć ten numer VIN od Twojego konta (maila). Chyba że u Ciebie to inny przypadek i faktycznie jakiś błąd aplikacji ...
  12. Najnowsze plotki mówią że ma mieć przód od Arteona. http://www.autobild.de/artikel/neue-vw-2018-2019-2020-2021-2022-2023-2024-und-2025--5333472.html
  13. To weź pod uwagę, że w tym roku będzie lifting Passata, co można już wyczytać w prasie. Oznacza to, że rabaty na modele przed liftem powinny być cały czas duże, ewentualnie jeśli cena jest drugorzędna to może wolisz poczekać na zmieniony model.
  14. Problem braku rozpoznawania znaków dotyczy/dotyczył tylko terenu Polski, po wyjechaniu autem poza granice kraju, rozpoznawanie znaków powinno u wszystkich działać - według mojej wiedzy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności