-
Liczba zawartości
60 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Kabe
- Urodziny 09/15/1977
Informacje osobiste
-
Imię
Kabe
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Warszawa
Samochód
-
Generacja
-
-
Silnik
Nie passat
-
Rok produkcji
2017
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Nie chcę nic reklamować, ale ja wykleiłem jeden schowek tą wykładziną jesienią i nic się z tym złego nie dzieje jak narazie: https://allegro.pl/oferta/okleina-samoprzylepna-welur-zamsz-plusz-szer-45cm-6537870482
-
Niczym się nie różni od tej z RM2018 poza nowymi ikonkami na klawiszach.
-
To jest kierownica już z Roku Modelowego 2019, zmieniono właśnie przyciski na kierownicy i sposób sterowania AID
-
Do Discover Media musi być oryginalna karta VW ewentualnie Skody (bo to ta sama), z obcą ze sklepu navi nie współpracuje. DM nie ma wbudowanego dysku więc mapy są cały czas na tej karcie. W Discover Pro jest dysk i zgrać na niego można mapy z dowolnej karty SD lub pamięci USB. Mapy wgrywają się na wbudowany dysk i dalej nie jest potrzebna kart czy pamięć USB
-
Oficjalnie w Chinach: https://spidersweb.pl/autoblog/volkswagen-passat-przeszedl-lifting-w-chinach/
-
Bagażnik Variant - pojemność, zmienna podłoga
Kabe odpowiedział wojtek_b → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Na przestrzeni kilku lat VW sprytnie liczy pojemność bagażnika bez koła zapasowego, pomimo że najczęściej jest ono w większości wersji wyposażenia w standardzie (pewnie udaje się uzyskać homologacje bez koła). Miałem kiedyś Golfa VI kombi i miał 505 litrów + 55 w 2 ładnych schowkach pod podłogą, przy czym były przy tym 2 podłogi i koło zapasowe było właśnie przykryte tą drugą co było bardzo estetyczne i praktyczne. Jak wszedł Golf VII kombi to okazało się że ma 605 litrów, a według mnie ma identyczny bagażnik jak starsza VI. Jedyna różnica to przestrzeń pod podłogą jest połączona z kołem zapasowym (brak już drugiej podłogi) i doliczono wnękę w której jest koło. Według mnie zarówno Golf kombi VI i VII nad podłogą mają 505 litrów, ale pierwszy był reklamowany że ma 505 +55 + koło zapasowe, a drugi już sprytnie że ma 605 :-) Niby szczegół marketingowy, a pojawiło się 100 litrów robiąc z 505 właśnie 605. Idiotów z ludzi robią ... -
No właśnie w Arteonie maska zachodzi na boki i komponuje się to z nowymi światłami i przodem, tutaj natomiast posklejane jest to jakoś na siłę.
-
Pierwsze jaskółki https://www.motor1.com/news/241286/2019-vw-passat-facelift-euro-render/amp/
-
Carstick VW Huawei CarFi czy zewnętrzny modem LTE USB
Kabe odpowiedział oskarosi → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Tak -
To jest chyba ograniczenie o które chodziło, mnie to akurat bardzo przeszkadza bo cały czas słucham muzyki ze Spotify przez AA i wtedy odcina telefon żony od BT.
-
Problem z połączeniami telefonicznymi
Kabe odpowiedział xmarcinx → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
U mnie tak się dzieje jeżeli osoba do której dzwonię ma akurat zajęte. -
Żona musi się zalogować na to samo konto (email/hasło) co Ty, wtedy wszystko działa. Jeśli stworzyła nowe konto na swój email i próbuje przypisać ten sam numer VIN auta to serwer chce odpiąć ten numer VIN od Twojego konta (maila). Chyba że u Ciebie to inny przypadek i faktycznie jakiś błąd aplikacji ...
-
Wasze wynegocjowane rabaty na nowego Passata B8
Kabe odpowiedział gromchester → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Najnowsze plotki mówią że ma mieć przód od Arteona. http://www.autobild.de/artikel/neue-vw-2018-2019-2020-2021-2022-2023-2024-und-2025--5333472.html -
Wasze wynegocjowane rabaty na nowego Passata B8
Kabe odpowiedział gromchester → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
To weź pod uwagę, że w tym roku będzie lifting Passata, co można już wyczytać w prasie. Oznacza to, że rabaty na modele przed liftem powinny być cały czas duże, ewentualnie jeśli cena jest drugorzędna to może wolisz poczekać na zmieniony model. -
Problem braku rozpoznawania znaków dotyczy/dotyczył tylko terenu Polski, po wyjechaniu autem poza granice kraju, rozpoznawanie znaków powinno u wszystkich działać - według mojej wiedzy.
