elkrecik
-
Liczba zawartości
51 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O elkrecik
- Urodziny 07/19/1982
Informacje osobiste
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
okolice Strzyżowa
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)
-
Rok produkcji
2002
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Jak szukałem w ASO VAG to najtaniej wychodziło o dziwo w Audi.
-
Kabe dzięki! Kolorystycznie i pod względem samej faktury materiału jest podobne do oryginału?
-
Witam, pytanie może nie na miejscu bo dotyczy nowego Tourana ale Passata też mam więc pozwolę sobie tu zapytać: schowek przed pasażerem mam nietapicerowany, goły plastik. Wszędzie w schowkach, kieszeniach wykładzinki bądź gumy były- w Touranie brak. Denerwuje mnie to gdyż w Passacie wyłożony tapicerką schowek jest.. Czy ktoś z użytkowników wie gdzie zdobyć wykładzinę/ tapicerkę/ filc podobny do tego VW ?
-
B8 1.4 TSI - wrażenia z jazdy/użytkowanie silnika
elkrecik odpowiedział Prim → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Cieszymy się Twoim szczęściem -
Audi !
-
B8 Variant Highline 1.8 180 TSI czy KIA Sorento 2.0 185 TDI?
elkrecik odpowiedział sfra → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Kia może z salonu w Rzeszowie ? -
RogalPraga- RPerformance to firma akurat gościa o ksywie Rogal... To Ty? Pytam z ciekawości bo dwa auta już tam robiłem...
-
Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody
elkrecik odpowiedział dirve → na temat → Poradniki i instrukcje
Witam, akurat oprócz ACC nie mam innych systemów asystujących, Top Led, czujnik świateł i deszczu posiadam- czy możliwe jest dołożenie kamerki w lusterku i aktywowanie świateł dynamicznych,lane assistance itp? -
X4n - działa pięknie Dziękuję bardzo ?
-
Mam ta ktora podal Endrju...
-
Tak, odpalam CarStream, odpalam film, daje SEND TO CAR, lacze fon z autem, odpala sie AA i wlasnie po odpaleniu brak tej ikony....
-
Zaktualizowałem AA, odpalam aplikację ze strony Kumara, daję "Send to car", następnie podłączam fon do auta, wybieram App Connect, odpala się AA i gdy kliknę na ekranie auta ostatnią ikonę po prawej mam dalej "Powróć do Volkswagen", brakuje mi widoku widocznych na filmie Kumara w 1 min 55 s. ....
-
Endrju- a też nie miałeś ikony tak jak ja ?
-
Działa Ci Kolego wszystko poprawnie ? Ja zainstalowałem wg filmu, podłączam fon w aucie, i po kliknięciu na ekranie w ikonę w prawym dolnym rogu mam tylko "Powrót do Volkswagen"...
-
Widzę ze auto robiłeś w R-Performance, polecam chłopaków, Passata Awx 3BG mojej żony robili 8 lat temu na 178 km i 395 Nm. Auto do dziś śmiga bezproblemowo na oryginalnym sprzęgłe i turbinie.
