Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Też odniosłem takie pierwsze wrażenie, byłem przekonany, że z głośników dopalany, ale chyba jednak nie. (1,8 tsi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie usłyszeć generowany dźwięk to polecam jazdę próbną Octavią RS. Tego hałasu (bo inaczej ciężko to nazwać) nie da się pomylić z niczym innym. I w dodatku w trybie "Normal" jest to włączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie w trybie sport emulowany jest z głośników dźwięk udający bardziej sportowy, Chyba, że ja mam jakieś omamy :-)

Mam ten sam silnik, więc z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że masz omamy ;-) Bardzo lubię diesle, jeździłem wieloma typami tedeików, ale ten najnowszy, pomimo że cichy i bardziej kulturalny, to nadal stary (dobry?) klekot i na pewno nie jest wspomagany żadnym głośnikiem, nawet w trybie sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co to jest za głośnik na podszybiu hm ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaktualizowano konfigurator na niemieckiej stronie, swoją drogą bardzo podobny do naszego.

Wynika z niego, że można łáczyć pakiet sportowy dla dcc (progresywny układ kierowniczy, przyciemniane szyby) razem z pakietem z przednimi szybami dźwiękoszczelnymi, w którym też są przyciemniane szyby,wówczas cena za oba pakiety wychodzi ok 3 tyś. zł. Czyli za same szyby przednie dźwiękoszczelne de facto dopłacimy ok 1,5 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie czemu w Alltracku światła cofania są na dole w Polsce,a na zachodzie na środku ,jak w highline zwykłym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ktoś wie czemu w Alltracku światła cofania są na dole w Polsce,a na zachodzie na środku ,jak w highline zwykłym

 

Bo Alltrack posiada te same lampy co Comfortline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zaktualizowano konfigurator na niemieckiej stronie, swoją drogą bardzo podobny do naszego.

Wynika z niego, że można łáczyć pakiet sportowy dla dcc (progresywny układ kierowniczy, przyciemniane szyby) razem z pakietem z przednimi szybami dźwiękoszczelnymi, w którym też są przyciemniane szyby,wówczas cena za oba pakiety wychodzi ok 3 tyś. zł. Czyli za same szyby przednie dźwiękoszczelne de facto dopłacimy ok 1,5 tyś.

 

Ale u nas ponoć szyby dźwiękoszczelne tylko na przód dla Polski tylne nieobowiązują :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo Alltrack posiada te same lampy co Comfortline

 

No ok ,ale to jak widać u nas ,bo na testach np niemieckich posiada te od highline.Nawet na wszystkich filmikach reklamowych.Czy oni zawsze będą nas dymać?

Edytowane przez tomek131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas ponoć szyby dźwiękoszczelne tylko na przód dla Polski tylne nieobowiązują :/

 

Dla roku modelowego 2017 polski i niemiecki konfigurator mają te same opcje, więc wygląda na to, że nie tylko w Polsce tylne dźwiękoszczelne są niedostępne

 

No ok ,ale to jak widać u nas ,bo na testach np niemieckich posiada te od highline.Nawet na wszystkich filmikach reklamowych.Czy oni zawsze będą nas dymać?

 

Bawiłem się tym konfiguratorem niemieckim i na MY2017 w Alltracku jest opcja lamp tylnych takich jak w highline za dopłatą bagatela 230 euro ...może u nas też będzie taka możliwość jak już pojawi się oficjalny konfigurator na stronie, pytanie tylko kiedy...bo z aktualizacją mają jak zwykle żółwie tempo

Edytowane przez gromchester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrany, zamówiony, odebrany... Veni, Vidi, Vici :)

391838b3cd4071e6e7cda411610a4cf5.jpg

Mam już kilka uwag do tego wątku po kilku dniach jazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwag jakie mam, po odebraniu to okazuje się, że dużo opcji w Discover Media nie jest w standardzie i niestety w żadnym artykule lub teście video nie jest to określone:

- kontrola głosowa

- app-control (carplay, mirrorlink itp.)

- media control - sterownie zdalne mediami, nawigacją itp.

Można to sobie dodać później ale niestety jest to wtedy 2 razy droższe :(

Nie psuje to ogólnego pozytywnego wrażenia z auta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wolli,

Ja dziś tez odebrałem :)

Pozdro whity :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema wolli,

Ja dziś tez odebrałem :)

Pozdro whity :)

 

Ty draniu ;) Aleś się ukrył :) Nie będę się dopytywał skąd nick... I jak pierwsze wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z emden 200km, Zaraz jestem umówiony na wymianę felg na 19 cali czarne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wolli, jak to nie ma kontroli głosowej czy mirror linka? Przecież nie ma na to osobnych opcji, chyba że coś przeoczyłem. Na dodatek w opisie opcji discovery pro jest:

 

 


    [*=left]8 głośników
    [*=left]Kontrola głosowa
    [*=left]MirrorLink - umożliwia wyświetlanie aplikacji smartphona na ekranie dotykowym radia lub systemu nawigacji
    [*=left]Podłączenie telefonu komórkowego za pośrednictwem Car-Net
    [*=left]Radio zintegrowane z systemem nawigacji satelitarnej
    [*=left]System nawigacji satelitarnej "Discover Pro" z ekranem dotykowym TFT
    [*=left]Złącze multimedialne AUX-IN z USB (możliwość podłączenia urządzeń typu iPod/iPhone)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@wolli, jak to nie ma kontroli głosowej czy mirror linka? Przecież nie ma na to osobnych opcji, chyba że coś przeoczyłem. Na dodatek w opisie opcji discovery pro jest:

 

 


    [*=left]8 głośników
    [*=left]Kontrola głosowa
    [*=left]MirrorLink - umożliwia wyświetlanie aplikacji smartphona na ekranie dotykowym radia lub systemu nawigacji
    [*=left]Podłączenie telefonu komórkowego za pośrednictwem Car-Net
    [*=left]Radio zintegrowane z systemem nawigacji satelitarnej
    [*=left]System nawigacji satelitarnej "Discover Pro" z ekranem dotykowym TFT
    [*=left]Złącze multimedialne AUX-IN z USB (możliwość podłączenia urządzeń typu iPod/iPhone)

 

Te wszystkie opcje są w standardzie ale dla Discover Pro, a kolega posiada Discover Media i tam app connect i kontrola głosowa itd jest za dopłatą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa racja... mój błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaa racja... mój błąd.

 

No i niestety mój :( Trudno, w starym nie miałem to i w nowym nie muszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności