Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

dziś otrzymałem pismo z vw z info iż mój b8 190km scr też był modyfikowany, a więc problem nie dotyczy tylko 150km

 

No to piękne!

Ja na swojego oczekuje i miałem nadzieję, że 190 to nie dotyczy!

A tu klops! Szczególnie, że ja jestem z opcji jak nie diesel to.......

 

Powiedz wandalin proszę kiedy Twój był produkowany?

Edytowane przez skrendi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś otrzymałem pismo z vw z info iż mój b8 190km scr też był modyfikowany, a więc problem nie dotyczy tylko 150km

 

Jeszcze ktoś to dostał? Może to jakaś pomyłka przy rozsyłaniu pism? To przeczyłoby wszystkim doniesieniom od VW ze silniki euro 6 i silniki scr są wolne od modyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu dostałem informację, że mój pastuch już się rejestruje i odbiorę go po weekendzie. Wreszcie!!!!! ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ktoś to dostał? Może to jakaś pomyłka przy rozsyłaniu pism? To przeczyłoby wszystkim doniesieniom od VW ze silniki euro 6 i silniki scr są wolne od modyfikacji.

 

 

miałeś rację, wszystkie dane moje, nie zgadza się tylko nr vin auta, uff, dzięki, bo mi ciśnienie podnieśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój B8/190 KM jest z 42 tyg i nie jest modyfikowany. Dostane go po niedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z Was takie samo odczucie jak ja, jeśli chodzi o niebywałą delikatność lakieru w B8???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W końcu po niedzieli odbieram mojego Paska. Już go oglądałem po dowiezieniu na plac, jest super.

[ATTACH=CONFIG]137731[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]137736[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]137737[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]137738[/ATTACH]

Warto było czekać.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Trust42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 tydzień, a twój?

Ja zamawiałem 22 kwietnia a do odbioru 31 październik, według zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem początek marca. Produkcja 41 tydzień. W nadchodzącym tygodniu ma być do odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na stronie vw.pl jest już nowy cennik - http://cenniki.konfigurator-vw.pl/pdf/RM2016_RP2015/nowy_passat_limousine.pdf

 

konfigurator jeszcze po staremu...

 

Dyskusja na temat pakietu drogowego się już toczyła ale dopiero teraz jak przejrzał cennik to poczułem się oszukany.

W nowym pakiecie jest system zatrzymania pojazdu w przypadku zasłabnięcia pojazdu. Zamawiając wcześniejszy pakiet drogowy miałem 100% pewność, potwierdzoną rozmową ze sprzedawcą że mój Passat to ma. Na stronach VW reklamowali ten system, nie było go w cenniku jako dodatkowa opcja więc założyłem że jest. A wychodzi że nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiałem 22 kwietnia a do odbioru 31 październik, według zamówienia.

 

Tak sobie czytam te Wasze daty i coraz bardziej mi się odechciewa zamawiać Passata. Pół roku czekać na samochód to jest drobna przesada, jak sobie nie radzą z produkcją, to mogli zrobić mniej opcji dodatkowych, a bardziej zróżnicować poszczególne wersje wyposażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam te Wasze daty i coraz bardziej mi się odechciewa zamawiać Passata. Pół roku czekać na samochód to jest drobna przesada, jak sobie nie radzą z produkcją, to mogli zrobić mniej opcji dodatkowych, a bardziej zróżnicować poszczególne wersje wyposażenia.

 

Aha nasz konfigurator juz jest ograniczony, ja bym wolał dluzej czekać i moc dodać szyby 2x warstwowe i tempomat 210 km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiałem 1 kwietnia i mam niepotwierdzony termin na 48 tydzień masakra ... :( . Bogata opcja znaczna większość z konfiguratora , 2.0 TDI, 190km, 4MOTION, HL , kombi ,szklany dach , kolor brązowy ,asystenci , duża navi , zegary elektroniczne , felga 18 i takie tam .... .. 48 tydzień niepotwierdzony i tak sobie czekam i czekam

Edytowane przez wcisiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dyskusja na temat pakietu drogowego się już toczyła ale dopiero teraz jak przejrzał cennik to poczułem się oszukany.

W nowym pakiecie jest system zatrzymania pojazdu w przypadku zasłabnięcia pojazdu. Zamawiając wcześniejszy pakiet drogowy miałem 100% pewność, potwierdzoną rozmową ze sprzedawcą że mój Passat to ma. Na stronach VW reklamowali ten system, nie było go w cenniku jako dodatkowa opcja więc założyłem że jest. A wychodzi że nie ma.

 

Zgadzam się z Tomkiem77. Jutro muszę wyjaśnić to u dealera. Demo, którym jeździłem w marcu, zatrzymywało się automatycznie przy braku reakcji kierowcy oraz w korku potrafiło autonomicznie podjeżdżać. Nazywało się to pakietem drogowym i tak zamówiłem. Na tą chwile są to składniki pakietu w wersji plus. Jeżeli faktycznie nie będę tego miał w aucie, to będzie niemiło i sie wkurzę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tomkiem77. Jutro muszę wyjaśnić to u dealera. Demo, którym jeździłem w marcu, zatrzymywało się automatycznie przy braku reakcji kierowcy oraz w korku potrafiło autonomicznie podjeżdżać. Nazywało się to pakietem drogowym i tak zamówiłem. Na tą chwile są to składniki pakietu w wersji plus. Jeżeli faktycznie nie będę tego miał w aucie, to będzie niemiło i sie wkurzę ...

 

Jak to wkurzenie przełoży się na praktyczne działania i efekty tego działania?

Klient (po zamówieniu lub zakupie samochodu) nic już nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dyskusja na temat pakietu drogowego się już toczyła ale dopiero teraz jak przejrzał cennik to poczułem się oszukany.

W nowym pakiecie jest system zatrzymania pojazdu w przypadku zasłabnięcia pojazdu. Zamawiając wcześniejszy pakiet drogowy miałem 100% pewność, potwierdzoną rozmową ze sprzedawcą że mój Passat to ma. Na stronach VW reklamowali ten system, nie było go w cenniku jako dodatkowa opcja więc założyłem że jest. A wychodzi że nie ma.

 

Skontaktuj się z dilerem i naciskaj na niego w tej sprawie mi się udało i zmienili mi w zamówieniu na drogowy plus bez dopłaty

ale musiałem trochę ponarzekać itd bo faktycznie wygląda to tak że wcześniej wprowadzali nas w błąd, a skoro sami nie wiedzą co dokładnie sprzedają to dlaczego klient ma za tą niewiedzę dopłacać

Zmiana tego pakietu nie zmieniła terminu planowanej produkcji (dalej mam 48 tydzień)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności