Skocz do zawartości

wandalin

  • Liczba zawartości

    47
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O wandalin

  • Urodziny 01/01/1970

Informacje osobiste

  • Imię
    Piotr
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    opole

Samochód

  • Generacja
    Nie passat
  • Silnik
    B8 2.0 TDI 190KM DSG6 4x4
  • Rok produkcji
    2015

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. wandalin

    Tuning

    a tu coś w temacie dużego momentu : http://www.cpa-chiptuning.de/en/chiptuning-VW-Passat-B8-2-0-TDI-SCR-BlueMotion-Technology/motortuning_2728.htm
  2. Szukam opini na temat powerboxa do 190km, czy macie doświadczenie z tym pudełeczkiem w swoim b8
  3. Przepraszam, ale myślałem ze auto głównie służy do jazdy i moc, właściwości jezdne to podstawa, ale może ja się nie znam.a SORY za dygresja, fajnie ze masz dach
  4. U mnie po przejechaniu 7 tys śr spalanie 7,3, ostatnie dwa miesiące
  5. ciekawi mnie dlaczego wybrałeś vw po oplu, insygnia to udany model i chyba druga edycja wkrótce
  6. http://vtech.pl/katalog/chip-tuning-Volkswagen-Passat-B8-2.0-TDI-140KW-190KM Co sądzicie o tym rozwiązaniu?
  7. Panowie,nie róbmy z siebie dziadów,czy na prawdę kupując auto za średnio 150 tys aż tak ważne jest paliwo? Ja kupiłem klekota dla napedu 4x4,a czy pali 8 czy 18 nie wiem, nie sprawdzam
  8. ja zrezygnowałem z kilku gadżetów(aid, podgrzewana kierownica, itp.) na rzecz ogrzewania postojowego i jestem zachwycony. silnik wstępnie podgrzany, w aucie cieplutko, szyby rozmrożone, na parking pod chmurką bomba, no i spojrzenia sąsiadów bezcenne.
  9. miałeś rację, wszystkie dane moje, nie zgadza się tylko nr vin auta, uff, dzięki, bo mi ciśnienie podnieśli
  10. dziś otrzymałem pismo z vw z info iż mój b8 190km scr też był modyfikowany, a więc problem nie dotyczy tylko 150km
  11. Oczekujesz na 190km jak rozumiem, więc dlaczego pytasz o biturbo?
  12. mam takie spostrzeżenie, podczas jazdy ustawiam profil jazdy na sport, po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu silnika profil jazdy jest na sport ale skrzynia dsg jest na D, jak to wygląda u Was ? czy to jest normalne?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności