wandalin
-
Liczba zawartości
47 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O wandalin
- Urodziny 01/01/1970
Informacje osobiste
-
Imię
Piotr
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
opole
Samochód
-
Generacja
Nie passat
-
Silnik
B8 2.0 TDI 190KM DSG6 4x4
-
Rok produkcji
2015
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
wandalin obserwuje zawartość → Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
-
a tu coś w temacie dużego momentu : http://www.cpa-chiptuning.de/en/chiptuning-VW-Passat-B8-2-0-TDI-SCR-BlueMotion-Technology/motortuning_2728.htm
-
Szukam opini na temat powerboxa do 190km, czy macie doświadczenie z tym pudełeczkiem w swoim b8
-
Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
wandalin odpowiedział artmin → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Przepraszam, ale myślałem ze auto głównie służy do jazdy i moc, właściwości jezdne to podstawa, ale może ja się nie znam.a SORY za dygresja, fajnie ze masz dach -
Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
wandalin odpowiedział artmin → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
U mnie po przejechaniu 7 tys śr spalanie 7,3, ostatnie dwa miesiące -
Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
wandalin odpowiedział artmin → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
ciekawi mnie dlaczego wybrałeś vw po oplu, insygnia to udany model i chyba druga edycja wkrótce -
Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
wandalin odpowiedział artmin → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
http://vtech.pl/katalog/chip-tuning-Volkswagen-Passat-B8-2.0-TDI-140KW-190KM Co sądzicie o tym rozwiązaniu? -
Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
wandalin odpowiedział artmin → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Ale porownujmy 1.8 TSI z 2.0 tdi 190km -
Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
wandalin odpowiedział artmin → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Panowie,nie róbmy z siebie dziadów,czy na prawdę kupując auto za średnio 150 tys aż tak ważne jest paliwo? Ja kupiłem klekota dla napedu 4x4,a czy pali 8 czy 18 nie wiem, nie sprawdzam -
Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
wandalin odpowiedział artmin → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
ja zrezygnowałem z kilku gadżetów(aid, podgrzewana kierownica, itp.) na rzecz ogrzewania postojowego i jestem zachwycony. silnik wstępnie podgrzany, w aucie cieplutko, szyby rozmrożone, na parking pod chmurką bomba, no i spojrzenia sąsiadów bezcenne. -
Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
wandalin odpowiedział artmin → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
-
Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
wandalin odpowiedział artmin → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
miałeś rację, wszystkie dane moje, nie zgadza się tylko nr vin auta, uff, dzięki, bo mi ciśnienie podnieśli -
Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
wandalin odpowiedział artmin → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
23 tydzień -
Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
wandalin odpowiedział artmin → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
dziś otrzymałem pismo z vw z info iż mój b8 190km scr też był modyfikowany, a więc problem nie dotyczy tylko 150km -
Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
wandalin odpowiedział artmin → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Oczekujesz na 190km jak rozumiem, więc dlaczego pytasz o biturbo? -
Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
wandalin odpowiedział artmin → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
mam takie spostrzeżenie, podczas jazdy ustawiam profil jazdy na sport, po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu silnika profil jazdy jest na sport ale skrzynia dsg jest na D, jak to wygląda u Was ? czy to jest normalne?
