Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

jak tego nie rozumiesz - idź jak najdalej i poczytaj co oznacza zaspokajanie potrzeb klienta. (jeden szuka mocy silnika, inny bezpieczeństwa, inny komfortu a inny innowacji. Itd. A Ty chcesz narzucić wszystkim swoje poglady i uwazasz że masz rację - to słabiutkie

wciskanie ciemnoty ? musisz to posiadać ... później zonk, bo po co mi to było jak z tego nie korzystam :)

Tylko stwierdzam po znajomych co myślą o tych nowoczesnych dodatkach i ich opiniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dla mnie dodatki i elektronika były najważniejsze, a Passat jest pod tym względem najlepszy w swojej cenie. I z praktycznie wszystkich dodatków korzystam bardzo często licząc nawet automatyczne parkowanie, które obsługuje się bardzo niewygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wciskanie ciemnoty ? musisz to posiadać ... później zonk, bo po co mi to było jak z tego nie korzystam :)

Tylko stwierdzam po znajomych co myślą o tych nowoczesnych dodatkach i ich opiniach :)

 

nie przerzucaj na sprzedawców albo producenta winy za swoje złe wybory!. Po diabła płaciłeś za dodatki których nie potrzebujesz? trzeba było pojeździć autem, poznać je a potem kupować - to nie bułki w piekarni by brac w ciemno. Zawaliłeś - to ponoś konsekwencje.

i przestań wyżywać sie za swoje bledy na innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój co się jeżysz jak kot do sra...

 

jeździłem autami z takimi dodatkami i uważam, że nie są mi potrzebne tak ? Pisałem przecież czytałeś prawda? Irytuje mnie w nowoczesnych autach praktycznie wszystko dlatego osobiście nadal śmigam B5 mimo, że stać mnie na nowego tylko właśnie ta cholerna technika :)

 

Podoba mi się passat B8 tylko nie skonfigurowałbym sobie go tak jakbym chciał i dlatego stoję na przegranej pozycji jako klient :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 litry benzyna 333 KM i tylko 1 sekunda szybciej od 2 litrowego diesla:rozpacz, to porownaj 3 litry diesla z audi 4.9 do 100, kazdy wybiera to co chce ale te pseudo upokorzenia raczej benzynom nie wychodza:)

 

zakonczmy temat.

Edytowane przez paolokos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtekk

Daj już spokój ze swoimi poglądami Irytuje mnie w nowoczesnych autach praktycznie wszystko dlatego osobiście nadal śmigam B5 mimo, że stać mnie na nowego tylko właśnie ta cholerna technika na temat w tym temacie B8.

Kup sobie BMW 5 z silnikiem V8 i po sprawie.

Powiedziałeś swoje i wystarczy.

Ja nadal śmigam B6 mimo że mnie stać na coś tam ... ale kogo to obchodzi w tym temacie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 litry benzyna 333 KM i tylko 1 sekunda szybciej od 2 litrowego diesla:rozpacz, to porownaj 3 litry diesla z audi 4.9 do 100, kazdy wybiera to co chce ale te pseudo upokorzenia raczej benzynom nie wychodza:)

 

zakonczmy temat.

 

5 a 6s do setki to bardzo duża różnica, pisałem przecież że 3.0TDI też łomot ci sprawi.

 

Dla tych co lubią osiągi i wystarczy im kierownica i klimatyzacja (co rozumiem) to superb active 280, 130kPLN. Elektryczna klapa gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 a 6s do setki to bardzo duża różnica, pisałem przecież że 3.0TDI też łomot ci sprawi.

 

Dla tych co lubią osiągi i wystarczy im kierownica i klimatyzacja (co rozumiem) to superb active 280, 130kPLN. Elektryczna klapa gratis.

klima i światła wyłączone bo tylko moc zabierają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4.0 TFSI przyspiesza 0-200 w 15 sekund.

Toż to nie jedzie, Gsxr1000, którym mam przyjemność jeździć przyspiesza 0-200 w mniej niż 8sekund, w 15sekund jest 300 (no dobra 299) a kosztuje 65 tysięcy, przy cenie tego audi wystarczy jeszcze na kilka kawalerek...:bezzebow

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja leciałem samolotem 900 km/h ....

Panowie skończmy temat nie związany z Passatem B8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich stron można sie dowiedzieć na co zwrócić uwagę jak w temacie przy zakupie b8.... i jest to BMW [emoji41]. W sumie w temacie ale jakoś chyba nie bardzo.

Wracając do tematu czy tylko zamawiając wersje r-linę dostaniemy chromowane końcówki trójkątne wydechu bo w cenniku jakoś nigdzie nie znalazłem podpowiedzi i trzeba po prostu to wiedzieć.

M.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zamawiając B8 trzeba zwrócić uwagę na konkurencję :-) Padło na BMW... Dobrze, że nie na ***daja, o czymś o świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu czy tylko zamawiając wersje r-linę dostaniemy chromowane końcówki trójkątne wydechu bo w cenniku jakoś nigdzie nie znalazłem podpowiedzi i trzeba po prostu to wiedzieć.

M.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Przy 2.0TSI na pewno są chromowane końcówki, nie wiem jak przy 2.0TDI 190km ale przy BiTDI powinny już być

W konfiguratorze po wybrani silnika można wejść w grafikę pojazdu i będzie widać na jednym ze zdjeć, czy dany silnik ma końcówki chromowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubaw lepszy jak w kabarecie. VW jako konkurencja dla BMW. Calkiem wam na glowe pada :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chromowane końcówki są ewentualnie przy wersji 280KM. Przy reszcie to są tylko listwy na zderzaku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w DE od MY2017 nawet dla 190KM TDI sa chromowane atrapy wydechów

240KM zawsze miały te atrapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie widzę ze 2.0 tsi już ma przy czym 1.8tsi jeszcze nie i ze nie da sie tez opcji dołożyć bez zmiany silnika ale można wybrać pakiet rline exterior który już ma atrapy wydechów.

Thx

M.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wie ktoś jak w Asystencie Parkowania przełączać się między trybami parkowania równoległego i prostopadłego - przodem/tyłem?

Bo do tej pory tylko równolegle mi się udaje. A jadąc wczoraj nowym Q7 prezesa pobawiłem się tym asystentem ale tam pokazują się na ekranie opcje które można wybrać przełącznikiem, w B8 tego nie widziałem

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

BTW... w temacie co zamiast passata... podobno w 2017 będzie premiera nowego CC, które ma być już w segmencie E. 15cm dłuższe od B8 kilka cm szersze i niższe.

Jeśli nie przesadzą z ceną to może za 250k PLN cennikowo będzie można kupić jakąś mocną i dobrze wyposażoną wersję...

Mi osobiście Concept GTE Coupe bardzo się podobał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wtrącę tylko od siebie, że różnica w przyspieszeniu wynosząca 1s odpowiada przy 100km/h około 28 metrom na drodze bo tyle właśnie przejeżdża auto przez 1s jadąc 100km/h. Niech każdy oceni sam czy to dużo czy nie. Wg mnie przepaść. Na 1/4 mili jest jeszcze fajniej bo tam 0.5 sek robi taką różnicę bo po 402m dość szybkie auto np. (410KM golf 7R) osiąga okolice 190km/h. Dużo ludzi myśli, że sekunda to nic. A jednak...

Polecam testy drogowe, a nie tylko teorię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem ze pod koniec 2017 ma byc premiera w 2018 ruszy sprzedaz, srodek ma byc jak w passacie ale lepsze materiały wykończeniowe i nowa stacja multimedialna z ekranem 9,5 cała, nowe multimedia maja juz zagościć w golfie 7 po lifcie, wpiszcie sobie w YouTube vw golf e touch stacja obsługuje gesty jak w BMW 7 w listopadzie premiera nowego golfa wtedy bedzie wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności