Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ciemno teraz :) można prosić zdjęcia albo najlepiej filmik z wnętrza ;)ciekawe jak to wygląda w realu

 

Ładnie. ( ztego co pamiętam z moich jazd próbnych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Pokażcie !!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj rozmawialem z handlowcem i robi sie jakas masakra z wersjami highline, moze byc tak ze samochody beda dopiero na 40 a nawet 50 tydzien roku, po wstepnej analizie wynika ze dsg i info active display moga wydluzac znacznie czas oczekiwania, bo samochody bez tych dodatkow sa znacznie szybciej ... Comfortline i trendline sa normalnie za 2-3 miesiace oczekiwania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 2.0tsi obecnie system podaje datę połowa października - chore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na 2.0tsi obecnie system podaje datę połowa października - chore

 

Kolego skad masz takie informacje? System nie podaje planowanej daty bez zamowienia konkretnego samochodu i taka informacja jest za 2-4 tyg od zamowienia. Ja zamowilem 2 tyg temu i nie mam na razie informacji o wstepnej dacie produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój BiTu w tym tygodniu ma opuścić fabrykę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego skad masz takie informacje? System nie podaje planowanej daty bez zamowienia konkretnego samochodu i taka informacja jest za 2-4 tyg od zamowienia. Ja zamowilem 2 tyg temu i nie mam na razie informacji o wstepnej dacie produkcji

 

taką informacje przekazał telefonicznie "mój" sprzedawca z Opola, który sprawdzał coś w systemie (kilka minut to zajęło) i po początkowym 3-4miesiące, sam się zdziwił, ale podał: "wrzesień, nawet 2. połowa października" (nie wiem czy podglądał inne zamówione samochody, czy co; nie dopytywałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego skad masz takie informacje? System nie podaje planowanej daty bez zamowienia konkretnego samochodu i taka informacja jest za 2-4 tyg od zamowienia. Ja zamowilem 2 tyg temu i nie mam na razie informacji o wstepnej dacie produkcji

 

...hehe, to czekamy razem ;)

Ja zamówiłem prawie 3 tygodnie temu. Nie mam daty produkcji. Planowany wstępnie odbiór mam do końca lipca.

 

Zamowion y 2,0 TDI,HL 150 KM, manual

Edytowane przez Kubuss11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem auto również 3 tygodnie temu. Od 1,5 tygodnia mam numer KT pojazdu. Planowana produkcja KW20/15. Zgodnie z umową odbiór na 20.05.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłem auto również 3 tygodnie temu. Od 1,5 tygodnia mam numer KT pojazdu. Planowana produkcja KW20/15. Zgodnie z umową odbiór na 20.05.

 

Jeśli piszecie o swoich zamówieniach to podawajcie proszę silnik/skrzynię/wersję. Będzie łatwiej się zorientować co na produkcji się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dzwoniłem do swojego Sprzed. Passat Highline +DSG Motor 1,8 TSI. Auto zamawiane około 10 stycznia. Dealer deklaruje sie, że dostarczy mi samochód do końca kwietnia, a w tej chwili mam (jeszcze nie gwarantowany) planowany termin produkcji - koniec marca. Czyli połowa kwietnia wsiadam... i trzymam kciuki, żeby się nie zmieniało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli piszecie o swoich zamówieniach to podawajcie proszę silnik/skrzynię/wersję. Będzie łatwiej się zorientować co na produkcji się dzieje.

Proszę bardzo:

B8 2.0 TDI 190KM DSG HL

Dodatkowo: AID + Pakiet Business + Discovery Pro + Telefon Premium + Podgrzewana przednia szyba + DynAudio + Pakiet lusterka + Pakiet drogowy + Pakiet Easy open + przyciemniane szyby + Boczne poduszki dla siedzeń zewnętrznych

 

Zamówiony 07.02. Numer KT otrzymałem 13.02. Planowany termin produkcji KW20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, czy ktoś wie kiedy wejdzie do sprzedaży wersja 280 konna 4x4 DSG ? cena będzie zabójcza, ale ten passat będzie "robił robotę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ponoć cena podana w Genewie za Superba to ok. 599 tys koron, czyli ok. 92 tys. zł, czyli cena porównywalna do Passata. Zobaczymy jaki będzie poziom rabatowania.

 

1.4TSI 110kW Active (dwustrefowa klimatyzacja, City Stop, czujniki z tyłu, XDS+, radio Swing, USB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć, czy ktoś wie kiedy wejdzie do sprzedaży wersja 280 konna 4x4 DSG ? cena będzie zabójcza, ale ten passat będzie "robił robotę".

Miał byc w drugiej połowie roku ale z nieoficjalnej rozmowy w vw nie są pewni czy bedzie do końca roku dostępny ...

Cena natomiast myśle ze nie bedzie najgorsza, pewnie na poziomie 2.0TBDI ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o tapicerkę. Zawsze miałem materiałową i teraz mam dylemat co będzie w praktyce lepsze: alcantara czy wentylowana skóra. Dzięki za poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć, czy ktoś wie kiedy wejdzie do sprzedaży wersja 280 konna 4x4 DSG ? cena będzie zabójcza, ale ten passat będzie "robił robotę".

Nie będzie "robił roboty". Będzie się sprawnie odpychał - nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogę się pochwalić. Zamówiony czarny HL TDI 190KM, felga 18", AID, DiscoverPro, lusterka, ambient light, Dynaudio, LED PRO, jasna tapicerka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W końcu mogę się pochwalić. Zamówiony czarny HL TDI 190KM, felga 18", AID, DiscoverPro, lusterka, ambient light, Dynaudio, LED PRO, jasna tapicerka.

 

 

sluchajcie wazna sprawa gdzie w wersji HL i nawigacji discavery zwyklej jest gniazdo zapalniczki i gniazdo usb lub kilka gniazd jesli tak owe sa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W końcu mogę się pochwalić. Zamówiony czarny HL TDI 190KM, felga 18", AID, DiscoverPro, lusterka, ambient light, Dynaudio, LED PRO, jasna tapicerka.

Podali Tobie termin realizacji? Ja sie ostatnio dowiadywałem z ciekawości. - podali mi nie wcześniej, niż TK 39.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności