Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Heja,

 

Gdzie w Warszawie albo okolicach moge zdjąć blokade VIM ?

 

dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie czy i o ile pakiet R line w sedanie obniża auto ? W sensie ile niżej nad ziemią są zderzaki i progi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuję to progi boczne i spojler tylnego zderzaka różnią się tak niewiele od standardowych, że ich rozmiar jest ten sam, różnica to tylko małe przetłoczenie.

Przedni zderzak "na oko" :) też wygląda na tych samych rozmiarów, ale pewnie ciężko będzie znaleźć oficjalną specyfikację wymiarów.

Nie jestem pewien czy R-line wymaga jednocześnie zakupu DCC - co siłą rzeczy obniża zawias o 15mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,zapomniałem ,że DCC obniża zawias ,a bitdi ma w standardzie DCC.Czyli bitdi z dcc i r line i będzie trzeba uważać na każy próg zwalniający it? Pytam,bo nie bardzo mi to pasuje,ponieważ mam zimą do firmy czasem utrudniony dojazd ,ja zawieje i nie chce pourywać zaraz tych dostawek ,a biały r line na żywo wygląda nawet fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam r line z bitdi i nie musisz zbytnio uważać. wjeżdża na krawężniki bez problemu. gorzej jest np. w octavii RS. passerati to w pełni cywilne auto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"sportowe zawieszenie" (-15mm) i DCC (-10mm) się nie sumują. Jeśli masz DCC to masz -10mm od standardu niezależnie czy r-line czy nie. Jeśli nie masz DCC to R-line lub dokupione samo sportowe zawieszenie to masz -15mm od standardu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gdybym wziął bitdi ,które DCC ma w standardzie i pakiet r line ,to będę miał niżej niż standard ( bez DCC i bez r line) o 10mm? NIe wygląda na to ,te rogi przedniego zderzaka w rline ,to jakby dostawka i wydaje się sporo niżej od standardu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiTDI jest obnizony o 15 mm, DCC + sportowe zawieszenie , wszystko w temacie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra,a pakiet r line ile go obniży dodatkowo ? Bo patrząc wydaje mi się,że obniża.

P.S Zawias sportowy jest tak jak dcc z automatu w bitdi??

P.S Dynaudio w Passacie gra dużo lepiej niż w Golfie,pewnie przez między innymi większą moc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiary passat B8 sedan na stronie VW ( rok modelowy 2017) sa podane nie dokladnie w mm ale min i max:) jutro w wolnej chwili dokladnie posprawdzam te wymiary i dojde co i o ile obniza:)

Edytowane przez paolokos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tam nie ma na stronie.Dla każdej wersji to samo.W tiguanie na ten przykład w konfiguratorze,jak zaznaczysz pakiet R line,to pokazuje ,że w jego skład wchodzi między innymi zderzak przód off road...Oni już nawet konfiguratora nie potrafią zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na razie problemu z użytkowaniem R line z DCC. Mam u siebie kilka wysokich progów i w trybie comfort radzi sobie ok. Nie doświadczyłem też stuków w tylnym zawieszeniu, na które wielu się skarży.

Na razie największy minus auta to szumy przy dużych prędkościach. Przez ostatnie kilka miesięcy jeździłem BMW f10 i w tym elemencie VW jeszcze nie może się równać z tym samochodem. Miałem też obawy jak poradzi sobie Dynaudio vs. Harman Kardon ale okazało się, że jest ok.

Edytowane przez Notype

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic tam nie ma na stronie.Dla każdej wersji to samo.W tiguanie na ten przykład w konfiguratorze,jak zaznaczysz pakiet R line,to pokazuje ,że w jego skład wchodzi między innymi zderzak przód off road...Oni już nawet konfiguratora nie potrafią zrobić.

 

wszystko jest na stronie, cennik w pdf i tam sa wymiary i inne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam inne pytanie, w którym pakiecie, ew w jakiej wersji działają polecenia głosowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno Discovery Pro zapewnia Voice Control, nie wiem czy w DM to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pewno Discovery Pro zapewnia Voice Control, nie wiem czy w DM to jest.

 

Mam DM i przy próbie użycia dostaję info na wyświetlaczu, że trzeba odblokować kodem, także nie ma niestety, a przynajmniej nie jest z nim powiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł,ale od czasów punto II zmieniłem już żonie auto 2 razy ,teraz ma większe,to by może nie wystawał.Widziałem tą jasną tapicerkę kremową w Passacie,taka delikatniutka a na podłodze jakieś takie nie wiadomo co sfilcowane ze starego fiata 125.Powinni jakiegoś włocha albo francuza zatrudnić do projektu wnętrza,bo tak brzydko jest w tym aucie,że dramat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co to jest dramat ??.....jak kupisz hula-hop i pasuje jak ulał ...to jest dramat . Dramatem są twoje wypociny także

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jedyne rozwiązanie na trolla to nie reagować. Nie odpisujcie to może się przeniesie Talismana obsmarowywac.

 

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam DM i przy próbie użycia dostaję info na wyświetlaczu, że trzeba odblokować kodem, także nie ma niestety, a przynajmniej nie jest z nim powiązany.

 

Dla DM Voice control jest dodatkowo płatne, wg konfiguratora koszt to 860 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności