Skocz do zawartości
viator

Zawartość lewego schowka w bagażniku 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Na co są przeznaczone wnęki/półki w lewym schowku w bagażniku 3BG?

W moim aucie mam tam trójkąt, wzmacniacz, lewarek, ale jest tam jeszcze wolne miejsce, jakie oryginalne akcesoria tam wchodzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na co są przeznaczone wnęki/półki w lewym schowku w bagażniku 3BG?

W moim aucie mam tam trójkąt, wzmacniacz, lewarek, ale jest tam jeszcze wolne miejsce, jakie oryginalne akcesoria tam wchodzą?

U mnie w lewym schowku jest idąc od góry:

-trójkąt ostrzegawczy

-tuner TV

-zmieniarka CD

-podnośnik

 

W prawym schowku miałem apteczkę, ale wsadziłem tam wzmacniacz :) Apteczka trzyma się nad nadkolem na mocowaniu na rzep :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz ja mam tam litr oleju żarówki i bezpieczniki rękawiczki do brudnej roboty parę szmat i jeszcze parę innych rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę nie zapychać tych schowków ze względu na kanały powietrzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szampon do mycia samochodu (shiny garage strowberry car) , mikrofibry , pasta do rantów do felgi , zestaw narzedzi z biedronki , czasami wosk collinite + pad + szmata do wosku , recznik do wycierania samochodu , plyn do mycia szyb , litr oleju , trójkąt , rękawiczki , papier toaletowy i inne .. Pojemna ta kieszeń 0.o...

 

a tak serio powinna tam byc zmieniarka i inne ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że koledze z pierwszego postu raczej zależało na odpowiedzi, co fabrycznie jest tam zamontowane, a nie jakieś szampony, rękawiczki czy prezerwatywy ;)

jakie oryginalne akcesoria tam wchodzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prezerwatywy

 

Myślę że na to jest miejsce w podłokietniku ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a trójkąt ostrzegawczy nie ma miejsca w klapie bagażnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a trójkąt ostrzegawczy nie ma miejsca w klapie bagażnika?

W B6 kombi owszem, w klapie.

W B5 kombi w lewym boczku.

Nie wiem, jak to w sedanach wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W B6 kombi owszem, w klapie.

W B5 kombi w lewym boczku.

Nie wiem, jak to w sedanach wygląda.

 

 

Passat b5 sedan. Trójkąt w klapie bagażnika. Służy także jako odblask gdy otworzymy klapę po zmroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę założyć nowego tematu więc zapytam tutaj. Znalazłem w lewym schowku bagażnika trzy kostki. Jedno zdjęcie wyszło nieciekawie ale to okrągła kostka z dwoma grubymi przewodami. W drugiej kostce zrobione są mostki z przewodów i bezpieczników. Od tej kostki odchodzi też pojedynczy czerwony przewód. Czy ktoś wie od czego są te kostki?

 

qvCMHvo.jpg FnwNFoE.jpg 3kvuXiU.jpg nTw7zjw.jpg VMzuH14.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 2 foty wtyczka od modułu haka.

Kolejne dwie foty to wtyczka od ori zmieniarki.

Ostatnia fota dla mnie nie czytelna.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego właściwie jest ten moduł? Mam hak i instalacja działa. Jedyny problem to brak świateł przeciwmgłowych w aucie ( w przyczepce działają ).

Lepsze zdjęcia trzeciej kostki:

 

GQsyNkL.jpg o1op3G1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo do przyczepki ma switch, jak włożysz wtyczkę to odłącza przeciwmgłowe tylne auta, bo by kierowcy przeszkadzało. Albo ten switch się zawiesił, albo masz włożoną przejściówkę w gniazdo.

 

Od czego są wtyczki na fotach - nie wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Co do switcha w gnieździe to wiem, że jest odpowiedzialny za odłączanie świateł przeciwmgłowych żeby nie oświetlały przyczepki. Niestety jedna ze śrub gniazda mocno zardzewiała i jak na razie temat odpuściłem :) Co do tajemniczego gniazda to podejrzewałem, że jest to zasilanie do jakichś dodatkowych urządzeń, bo oryginalnych gniazd zapalniczki w bagażniku nie posiadam. Może kiedyś wykorzystam to gniazdo przy montarzu takich z prawdziwego zdarzenia :)

 

Wyczytałem, że moduł haka jest odpowiedzialny jedynie za kierunkowskazy i nie jest niezbędny do ich działania więc zostawiam to tak jak jest :)

 

Jeszcze raz dzięki za informacje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności