Lover Zgłoś #301 Napisano 23 Sierpnia 2014 http://motokiller.pl/206504/Starsze-i-mlodsze-pokolenie-VW czyje ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tomcio Zgłoś #302 Napisano 23 Sierpnia 2014 https://m.youtube.com/watch?v=v7KhGRI76ds Prawie jak kierowca... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Orson Zgłoś #303 Napisano 25 Sierpnia 2014 Pewnego razu, w dzień jak każdy inny, farmer pracował na swojej ziemi. Orząc swoje pole, zauważył królewnę która szła w jego stronę. - Dzień dobry panu, czy mogę porozmawiać z pana zwierzątkami? - Zwierzęta nie potrafią... - Nie skończył. - Witaj świnko, jak się czujesz? - Zapytała królewna świnię. - Wszystko w porządku. - Odpowiedziała jej. Farmer otworzył usta ze zdziwienia. - A ty koniku? - U mnie również wszystko dobrze. - Odpowiedział koń. Chłop przecierał oczy ze zdziwienia. Powtórzyło się to jeszcze kilka razy, aż królewna podeszła pod owcę. - Owieczko, a ty? - OWCA KŁAMIE ! - Krzyknął farmer. - KŁAMIE!! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Łukasz Zgłoś #304 Napisano 25 Sierpnia 2014 Pewnego razu, w dzień jak każdy inny, farmer pracował na swojej ziemi. Orząc swoje pole, zauważył królewnę która szła w jego stronę. - Dzień dobry panu, czy mogę porozmawiać z pana zwierzątkami? - Zwierzęta nie potrafią... - Nie skończył. - Witaj świnko, jak się czujesz? - Zapytała królewna świnię. - Wszystko w porządku. - Odpowiedziała jej. Farmer otworzył usta ze zdziwienia. - A ty koniku? - U mnie również wszystko dobrze. - Odpowiedział koń. Chłop przecierał oczy ze zdziwienia. Powtórzyło się to jeszcze kilka razy, aż królewna podeszła pod owcę. - Owieczko, a ty? - OWCA KŁAMIE ! - Krzyknął farmer. - KŁAMIE!! Dobry, ale ta wersja chyba lepsza: PGR zatrudnił młodego weterynarza. Dyrektor postanowił sprawdzić jego umiejętności i pyta: - Czy zna pan język zwierząt? Bo poprzedni lekarz znał. - Ależ oczywiście, że znam. Ale dyrektor nie uwierzył i postanowił to sprawdzić. Poszli więc do obory i stanęli obok krowy a krowa: - Muuuuu, muuuuu! Dyrektor chytrze podpytuje: - No i co, panie kolego, powiedziała nam krasula? Weterynarz tłumaczy, że w zeszłym roku dała 2000 litrów mleka, 1000 poszło do mleczarni a 1000 gdzieś wcięło. Na twarzy dyrektora pojawiło się zakłopotanie, ale cóż idą dalej. Zatrzymali się obok maciory a maciora: - Kwiiiiii, kwiiiii. - A ta co powiedziała? - pyta dyrektor. - Mówi, że w tamtym roku miała 15 prosiąt, 7 poszło na skup a resztę gdzieś wcięło. Dyrektor mocno już wkurzony, mówi, że koniec testu i że weterynarz ma posadę. Wracają do gabinetu a przez podwórko biegnie koza i się drze: - Meeeeeeee, Meeeeeeeee... Dyrektor jednym susem znalazł się przy niej, zacisnął ręce na jej pysku i cicho szepcze: - Zamknij się idiotko! To było tylko raz i na dodatek po pijaku...!!! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Michal.Enter Zgłoś #305 Napisano 26 Sierpnia 2014 http://joemonster.org/filmy/63381/Rosyjska_diagnoza_szczelnosci_wydechu Polecam wszystkim bez DPF/FAP Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Piranoss Zgłoś #306 Napisano 26 Sierpnia 2014 Czy wiecie kiedy naprawdę można wpaść w depresję i prawdziwe załamanie psychiczne? Kiedy okazuje się że kupione hula hop pasuje jak ulał ;] Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wladek1181 Zgłoś #307 Napisano 31 Sierpnia 2014 gościu ma talent:http://www.obczajbaze.pl/621/niesamowity_talent.html Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
idol23 Zgłoś #308 Napisano 1 Września 2014 Bez komentarza! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
skrzypek1975 Zgłoś #309 Napisano 1 Września 2014 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rainman777 Zgłoś #310 Napisano 1 Września 2014 TIC TAC zamiast mózgu Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Orson Zgłoś #311 Napisano 1 Września 2014 od wczoraj mi to strasznie humor poprawia, ze jednak sa jeszcze na tym swiecie normalni kierowcy nie uwazajacy sie za jedynych na drodze Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
chudy_lis Zgłoś #312 Napisano 1 Września 2014 wydaje mi sie ze prawda jest niestety bardziej oktrutna i kierowca motorku raczej mial wiecej nieprzyjemnych wspomnien niz tych pozytywnych w czasie krecenia materialu. ale pochwala dla kierowcow ze patrza w lusterka - o ile maja rozlozone Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
matho78 Zgłoś #313 Napisano 1 Września 2014 wydaje mi sie ze prawda jest niestety bardziej oktrutna 50/50 połowa kierowców robi tak jak na filmie druga połowa robi dokładnie odwrotnie bo dlaczego ktoś na motocyklu ma niby być szybszy niż ktoś siedzący w samochodzie .... takie czasy że ktoś kto jedzie szybciej od nas to wariat a ten kto wolniej to lamus Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Łukasz Zgłoś #314 Napisano 2 Września 2014 Bez komentarza! Nie wiem z kiedy (rok) ta gazeta i artykuł, ale u mnie jak padł włącznik hamulca postojowego, to zamówiłem na Allegro zamiennik, ale jakości nie odbiegającej pod oryginału, zapłaciłem 35 zł z przesyłką, wymieniłem w 3 min. i działa bez zastrzeżeń. I sorry za OT Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ziewal Zgłoś #315 Napisano 2 Września 2014 Kumpel wyją środek z zamiennika i włożył do oryginalnej obudowy :-) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
idol23 Zgłoś #316 Napisano 2 Września 2014 Nie wiem z kiedy (rok) ta gazeta i artykuł, ale u mnie jak padł włącznik hamulca postojowego, to zamówiłem na Allegro zamiennik, ale jakości nie odbiegającej pod oryginału, zapłaciłem 35 zł z przesyłką, wymieniłem w 3 min. i działa bez zastrzeżeń.I sorry za OT Aktualny numer. W kiosku gdzieś złapiesz. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mkpol Zgłoś #317 Napisano 2 Września 2014 Kumpel wyją środek jak już to kumple Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Łukasz Zgłoś #318 Napisano 2 Września 2014 Aktualny numer. W kiosku gdzieś złapiesz. To nie wiem skąd ta cena, bo chyba nawet w ASO tyle nie kosztuje... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
idol23 Zgłoś #319 Napisano 2 Września 2014 120 zł. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ziewal Zgłoś #320 Napisano 2 Września 2014 jak już to kumple z telefonu klikane i słownik nie najlepszy Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach