Skocz do zawartości
hahorek

Humor i rozrywka - bez przeklinania

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnego razu, w dzień jak każdy inny, farmer pracował na swojej ziemi.

Orząc swoje pole, zauważył królewnę która szła w jego stronę.

- Dzień dobry panu, czy mogę porozmawiać z pana zwierzątkami?

- Zwierzęta nie potrafią... - Nie skończył.

- Witaj świnko, jak się czujesz? - Zapytała królewna świnię.

- Wszystko w porządku. - Odpowiedziała jej.

Farmer otworzył usta ze zdziwienia.

- A ty koniku?

- U mnie również wszystko dobrze. - Odpowiedział koń.

Chłop przecierał oczy ze zdziwienia.

Powtórzyło się to jeszcze kilka razy, aż królewna podeszła pod owcę.

- Owieczko, a ty?

- OWCA KŁAMIE ! - Krzyknął farmer. - KŁAMIE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnego razu, w dzień jak każdy inny, farmer pracował na swojej ziemi.

Orząc swoje pole, zauważył królewnę która szła w jego stronę.

- Dzień dobry panu, czy mogę porozmawiać z pana zwierzątkami?

- Zwierzęta nie potrafią... - Nie skończył.

- Witaj świnko, jak się czujesz? - Zapytała królewna świnię.

- Wszystko w porządku. - Odpowiedziała jej.

Farmer otworzył usta ze zdziwienia.

- A ty koniku?

- U mnie również wszystko dobrze. - Odpowiedział koń.

Chłop przecierał oczy ze zdziwienia.

Powtórzyło się to jeszcze kilka razy, aż królewna podeszła pod owcę.

- Owieczko, a ty?

- OWCA KŁAMIE ! - Krzyknął farmer. - KŁAMIE!!

Dobry, ale ta wersja chyba lepsza:

PGR zatrudnił młodego weterynarza. Dyrektor postanowił sprawdzić jego umiejętności i pyta:

- Czy zna pan język zwierząt? Bo poprzedni lekarz znał.

- Ależ oczywiście, że znam.

Ale dyrektor nie uwierzył i postanowił to sprawdzić. Poszli więc do obory i stanęli obok krowy a krowa:

- Muuuuu, muuuuu!

Dyrektor chytrze podpytuje:

- No i co, panie kolego, powiedziała nam krasula?

Weterynarz tłumaczy, że w zeszłym roku dała 2000 litrów mleka, 1000 poszło do mleczarni a 1000 gdzieś wcięło. Na twarzy dyrektora pojawiło się zakłopotanie, ale cóż idą dalej. Zatrzymali się obok maciory a maciora:

- Kwiiiiii, kwiiiii.

- A ta co powiedziała? - pyta dyrektor.

- Mówi, że w tamtym roku miała 15 prosiąt, 7 poszło na skup a resztę gdzieś wcięło.

Dyrektor mocno już wkurzony, mówi, że koniec testu i że weterynarz ma posadę. Wracają do gabinetu a przez podwórko biegnie koza i się drze:

- Meeeeeeee, Meeeeeeeee...

Dyrektor jednym susem znalazł się przy niej, zacisnął ręce na jej pysku i cicho szepcze:

- Zamknij się idiotko! To było tylko raz i na dodatek po pijaku...!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie kiedy naprawdę można wpaść w depresję i prawdziwe załamanie psychiczne?

 

Kiedy okazuje się że kupione hula hop pasuje jak ulał ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gościu ma talent:http://www.obczajbaze.pl/621/niesamowity_talent.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza! 7de05b328b2d7886237310a0f071f964.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj mi to strasznie humor poprawia, ze jednak sa jeszcze na tym swiecie normalni kierowcy nie uwazajacy sie za jedynych na drodze

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze prawda jest niestety bardziej oktrutna i kierowca motorku raczej mial wiecej nieprzyjemnych wspomnien niz tych pozytywnych w czasie krecenia materialu.

ale pochwala dla kierowcow ze patrza w lusterka - o ile maja rozlozone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze prawda jest niestety bardziej oktrutna

 

50/50 połowa kierowców robi tak jak na filmie druga połowa robi dokładnie odwrotnie :wmorde

bo dlaczego ktoś na motocyklu ma niby być szybszy niż ktoś siedzący w samochodzie ....

takie czasy że ktoś kto jedzie szybciej od nas to wariat a ten kto wolniej to lamus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez komentarza! 7de05b328b2d7886237310a0f071f964.jpg

 

Nie wiem z kiedy (rok) ta gazeta i artykuł, ale u mnie jak padł włącznik hamulca postojowego, to zamówiłem na Allegro zamiennik, ale jakości nie odbiegającej pod oryginału, zapłaciłem 35 zł z przesyłką, wymieniłem w 3 min. i działa bez zastrzeżeń.

I sorry za OT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wyją środek z zamiennika i włożył do oryginalnej obudowy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem z kiedy (rok) ta gazeta i artykuł, ale u mnie jak padł włącznik hamulca postojowego, to zamówiłem na Allegro zamiennik, ale jakości nie odbiegającej pod oryginału, zapłaciłem 35 zł z przesyłką, wymieniłem w 3 min. i działa bez zastrzeżeń.

I sorry za OT ;)

 

Aktualny numer. W kiosku gdzieś złapiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kumpel wyją środek
:wmorde

jak już to kumple :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aktualny numer. W kiosku gdzieś złapiesz.

 

To nie wiem skąd ta cena, bo chyba nawet w ASO tyle nie kosztuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde

jak już to kumple :)

 

z telefonu klikane i słownik nie najlepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności