Skocz do zawartości
mariuszby

Nowa BANDYCKA umowa platformy NC+ - ostrzeżenie

Rekomendowane odpowiedzi

:D powodzenia :D jeszcze napisz do 50 tys ludzi na fb i kolejnych 70 tys na forum enki że możesz zbiorowy napisać za nich wszystkich.

 

Jest taki fajny skecz Laskowika "na zapleczu sklepu" on sympatycznie pokazuje kim jest "klient". Stare to czasy ale w nc+ powróciły....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mamy akurat nauczone społeczeństwo - woli być pokorne i dla spokoju nie iść na wojnę.

Identycznie jak z mandatami od straży gminnej - większość płaci, bo nie chce wojować, a to jedna wielka ściema.

Ja postawiłem się im, w sądzie prawomocnie wygrałem i jeszcze zwrócili mi koszty dojazdu i utrzymania.

Takie sprawy mnie akurat nakręcają. Bardzo często jestem w leroyu, jak coś nie halo to wołają jakiegoś zwierzchnika.

Wtedy przypominam im o niedawnej karze 2,5 miliona zł nałożonej przez uokik i zaraz jest po mojej myśli.

 

A w temacie nc+... jeśli coś mi zmienią bez mojej zgody to na pewno nie odpuszczę!!

Edytowane przez pikopiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"I takie sytuacje dają mi powoli wyobrażenie co tam się będzie działo w maju jak przyjdą ludziom nowe faktury. Przy tym szał wypowiedzeń z kwietnia to pikuś. "

 

cytat z forum N dla nieświadomych i tych którzy nie dostali listu :)

 

---------- Dodano o 16:54 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:53 ----------

 

A w temacie nc+... jeśli coś mi zmienią bez mojej zgody to na pewno nie odpuszczę!!

 

Trzymam za słowo.

 

 

Tak mamy akurat nauczone społeczeństwo - woli być pokorne i dla spokoju nie iść na wojnę.

 

Nie wiesz chyba co piszesz. Właśnie ludzie poszli na wojnę, stąd te wypowiedzenie bo nikt jawnie nie będzie nas w chu... robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę... wszystko co wyżej napisałem: jednostronna zmiana, zwykły list...

Czyli uokik myśli podobnie do mnie.

Ja zamiast pisać wypowiedzenie wolę złapać ich na jakimś niedopełnieniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z tego co tu czytam, zamieszanie dotyczy jak narazie byłych abonentów "n" mających terminowe umowy? A jak wygląda sprawa z umowami bezterminowymi w C+ ? Mam C+ od 9 lat, obecnie od dłuższego już czasu bezterminowa umowa, pakiet za 77 zł/mies. Bezterminowe umowy C+ też bedą zmieniać?

Edytowane przez Rashid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie większość takich spraw załatwiam właśnie w sądzie...

 

Piotrek to może z nudów będziesz reprezentował tych co nie dostali pisma, nie zrobili wypowiedzenia, a otrzymali zmieniona nowa umowę od maja.

Jak masz chodzić do sądu w swojej sprawie, to będziesz chodził a naszych i jeszcze z tego kasę dostaniesz. Przyjemne z pożytecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dostałem jeszcze pisma, czy już wysyłać wypowiedzenie?

Nie wysyłaj, czekaj na pismo.

 

Nie będą mieć do 19 kwietnia twojej rezygnacji sami ci narzuca nowe abonament

Termin 19 kwietnia dotyczy TYLKO tych, którzy otrzymali ten list pod koniec marca. Migracja do nc+ ma trwać do końca roku, listy będą wysyłane etapami i terminy wypowiedzeń będą odpowiednio inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak wygląda sprawa z umowami bezterminowymi w C+

 

Od dziś są wysyłane nowe oferty. Ale z tego co udało mi się dowiedzieć bo też cyfrę mam jeszcze, abonenci cyfry będą jeśli taka będzie ich wola zostać przy swojej dotychczasowej oferty. Z tym że to dotyczyło umów terminowych. Jak w twoim przypadku nie wiem. Czekaj na pismo :)

 

---------- Dodano o 17:23 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:22 ----------

 

Termin 19 kwietnia dotyczy TYLKO tych, którzy otrzymali ten list pod koniec marca. Migracja do nc+ ma trwać do końca roku, listy będą wysyłane etapami i terminy wypowiedzeń będą odpowiednio inne

 

No co ty piszesz. Skąd masz takie informacje. Jak do końca roku skoro od maja nie ma już kanałów npremium co były wcześniej w N. Wiec jak migracja do konca roku. Nie pisz bzdur. Migracja dotyczy każdego. A to że tępaki wysyłają do zwykłymi listami to już inna strona medalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wystarczy poczekać co wykombinuje uokik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No co ty piszesz. Skąd masz takie informacje. Jak do końca roku skoro od maja nie ma już kanałów npremium co były wcześniej w N. Wiec jak migracja do konca roku. Nie pisz bzdur.

Sądzisz że w tych listach http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/70fbdcb4c6beb786.html też jest termin 19 kwietnia? ;) Nie będzie tak, że dostaniesz list 20.04 z terminem wypowiedzenia 19.04, to już nie byłby strzał w stopę, tylko w oba kolana

Migracja ma trwać właśnie rok, najpierw klienci n, następnie c+ i na koniec pre paid

Edytowane przez monter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są kolego listy do cyfry ;) na forum N już te zdjęcie jest od połowy marca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
abonenci cyfry będą jeśli taka będzie ich wola zostać przy swojej dotychczasowej oferty

 

Tak,ale co to da skoro dla nas jako masochistów to była niepokojąca wiadomość :

Od kwietnia 2013 roku wybrane mecze T-Mobile Ekstraklasy będą pokazywane nie tylko na antenach pakietu Canal+, ale także w nSport - wynika z zapowiedzi operatora. Takie rozwiązanie będzie kłopotliwe dla abonentów Canal+ w Cyfrze+ i kablówkach, którzy nie posiadają dostępu do nSport.

 

Na szczęście poprzez akcję fejsbukową debile się ockneli i ten sezon obejrzymy do końca normalnie (mówię o tych co jechali do tej pory tylko na C+) . Także tak czy inaczej trzeba będzie zmieniać pakiety :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam platyne za 99 zika biorę w ciemno ale jeszcze o paczke HBO powalczę. Jak nie to platyna 89 i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykłym listem to tym bardziej nie są w stanie udowodnić, że ich oświadczenie do nas dotarło...

 

Zdziwisz się i to bardzo. A to że ty teraz piszesz że nie zdążyłeś się zapoznać z nową ofertą co w sumie jest oczywiste ich guzik obchodzi.

 

Proponuje poczytać

 

:ok :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam platyne za 99 zika biorę w ciemno ale jeszcze o paczke HBO powalczę. Jak nie to platyna 89 i jestem zadowolony.

jaki masz obecnie pakiet w cyfrze? optimum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:ok :ok

 

Tak tak ciesze się że dalej wierzysz :D

 

 

jaki masz obecnie pakiet w cyfrze? optimum ?

 

A tu nie mam pojęcia bo ja cyfre mam dla sportu jakiś niski z paczką canal plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem. A chciałbym, żeby inni uwierzyli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności