Skocz do zawartości
mariuszby

Nowa BANDYCKA umowa platformy NC+ - ostrzeżenie

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zwykłym listem dostałem propozycję nowej bandyckiej umowy z NC+.Albo wyższa cena za mniej programów albo wypowiedzenie....wybieram drugą opcję.

Do tej pory w N płaciłem 59 PLN za wszystkie pakiety , opłaty za dekoder nie było.

W nowej umowie zaproponowali pakiet c+ silver za 79 PLN na 18 miesięcy , potem na czas nieoznaczony za kwotę 109PLN + dodatkowo za najem dekodera 20 PLN !!!!!!!! Czyli w nowej umowie 40 PLN drożej za mniej kanałów.Ale to nie wszystko.... po 18 miesiącach MUSZĘ przejść na umowę na czas nieoznaczony czyli na większą cenę. Nie mam prawa rozwiązać umowy nawet w 18 miesiącu okresu oznaczonego. Mam prawo rozwiązać umowę w czasie okresu nieoznaczonego z 3 miesiecznym wypowiedzeniem... czyli jeszcze kolejne 4 miesiące będę musiał bulic wyższą cenę czyli 129 PLN.

Ale to nie wszystko.... ok 20 kanałów jest niegwarantowanych w tym 2 kanały eurosport , a to oznacza że moga je wyłączyć w każdym momencie , a ja nie mam prawa rozwiązać umowy z winy nadawcy bez zapłaty kary za zerwanie .!!!!!!!!!!!!

Nigdy w życiu nie widziałem tak bandyckiej umowy....... dobrze że jest cyfrowy Polsat i DVBT. 21 kanałów na naziemnej też wystarczy.

Uwaga na tych cwaniaków z NC+ i nie dajcie się doić.

Edytowane przez mariuszby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zrywam. Kawał skur%^%^nstwa. Przegieli pałe z tymi oplatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grudniu przedłużałem z C+ i mam zdecydowanie lepsze warunki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
C+ i mam zdecydowanie lepsze warunki.

Tzn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie konczy w czerwcu umowa z cyfra i na ta chwile place 65 i mi zadzwonili z super promcja za 77 zl.normalnie czyste zdzierstwo.a nowy klient przychodzi i placi mniej i ma te same kanaly co ja.nie kumam dlaczego tak jest ze nowy klient jest lepiej traktowany niz stary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam optimum hd, na 12 miesięcy, z multiroomem za 68,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Nce miałem pakiet za 59zł zmieniłem umowę na już nc+ za 39zł i praktycznie jest miej kanałów ale te co oglądałem dalej oglądam a poza tym co panowie tu oglądać, jak i tak same powtórki no chyba że kanały sportowe, jak jest coś ciekawego to i tak trzeba płacić jakby nie było to rąbią nas w 4 litery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wypowiadam umowę

W grudniu przedłużałem z C+ i mam zdecydowanie lepsze warunki...

Twoja umowa obowiązuje tylko do końca czerwca. Poczekaj na list od nc+ ;)

Edytowane przez monter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem ciekaw co wymyślą... :hmm

Całe szczęście, że z takich ludzkich kombinację właśnie żyję... :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowa z cyfrą kończy mi się z końcem marca. Do tej pory płaciłem 103zł za pakiet z wszystkimi kanałami prócz cinemaxów chyba. Wczoraj zawarłem nową umowę z nc+ za 99zł miesięcznie, na 12 miesięcy (bez HBO - tego i tak nigdy nie oglądałem). Gdybym zostawił HBO płaciłbym 129zł, czyli 26zł więcej. Jest drożej, ale tragedii nie ma.

 

Umowę na Nkę przedłużałem jakoś w lutym, zobaczymy co zaproponują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawarłem nową umowę z nc+ za 99zł miesięcznie

 

Gdybym zostawił HBO płaciłbym 129zł, czyli 26zł więcej

 

Chyba ta ubezpieczalnia wyliczyła Ci tę różnicę... :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde Policz to po twojemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nowy klient ma taniej?

Żeby zdobyć tego nowego klienta.

 

Ostatnio wszędzie mają takie podejście.

W sieciach komórkowych najlepszą ofertę mają ci co przenoszą numer.

Stały klient dostał dobrą ofertę jak zawierał nową umowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Umowę na Nkę przedłużałem jakoś w lutym, zobaczymy co zaproponują...

 

nic 1 maja jak nie zadeklarujesz wcześniej bedziesz miał umowe na 18 miesięcy za 119 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu , rozmawiałem z człowiekiem związanym z n-tv ,który powiedział jedną rzecz ''na początek ceny będą z kosmosu , żeby było z ''czego'' zjechać'' .Poczekam do grudnia , na święta cena pewnie będzie normalna , póki co mam c+ za 43 zeta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacenty64 poczytaj trochę a dowiesz się o zmianach na nc+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie wszystko.... po 18 miesiącach MUSZĘ przejść na umowę na czas nieoznaczony czyli na większą cenę. Nie mam prawa rozwiązać umowy nawet w 18 miesiącu okresu oznaczonego. Mam prawo rozwiązać umowę w czasie okresu nieoznaczonego z 3 miesiecznym wypowiedzeniem...

 

Możesz zrobić zdjęcie tego fragmentu umowy i tu wstawić bo jakoś trudno mi w to uwierzyć.

 

----------------------------------------------------------------

 

 

Jak do was dzwonią z NC+ to trzeba się targować ,a nie przyjmować to co zaproponują. Ja miałem najwyższy pakiet w c+ bez fikołków i multiroomu. Na dzień dobry zaproponowali all inclusive za 199zł czyli za tyle co dla nowych klientów ,po krótkim targowaniu cena dla mnie zeszła do 178zł czyli 10zł więcej niż do tej pory płaciłem. Więc tragedii nie ma. Generalnie z tego co czytam w necie i słyszę od znajomych to klienci n-ki są w gorszej sytuacji bo skok cenowy jest większy ,ale mają za to możliwość wypowiedzenia dotychczasowej umowy. Klienci c+ takiej możliwości nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariobros a czy abonenci C+ nie mogą wypowiedzieć przypadkiem do końca czerwca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności