Skocz do zawartości
Gość dudek

passat vr6 opinie!!!

Rekomendowane odpowiedzi

soprano;a tak wogule to jak resetujesz komputer

 

Sciagnij kleme z akumulatora na kilka minut

Z tym wyjmowaniem silnika zeby dostac sie do rozrzadu to sie niestety niezgodze,wole wyjac skrzynie biegow mniej roboty i miejsca wystarczy do wymiany

Edytowane przez marcin007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wolalem wyjasc silnik bo mam automata,wiec nie ma gdzie palca wcisnac(bo skrzynia jest wieksza)a poza tym jak motor na stole to wszyskiego sie dopatrze i popoprawiam,...jesli o reset chodzi to minusowa klema odpieta na 5-10minut...

 

soprano sprawdz przeplywke bo to napewno jej wina... pytalem jaka skrzynia bo mnie obroty falowaly jak mialem zle wyrogulowane cieglo,i automat prubowal polowicznie zapiasc bieg,wtedy go szarpalo, ale w manualu to na bank przeplywomierz,skoro cala reszte juz wymieniles;P pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do wypowiedzi kolegi powyżej, sam miałem identyczny problem jakiś tydzień temu, obroty falowały i był odczuwalny spadek mocy, winna była przepływka, wymień ją i po sprawie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze bym zaproponował sprawdzic czy sa błedy na kompie,bo czasami te silniki maja rozne kaprysy,a szkoda kasy ladowac w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki za porady jak tylko go uzdrowie dam znac i powiem co tak naprawde go bolało

podejrzewam ze przyda sie komus tak na przyszłosc pozdrawiam SOPRANO a jescze jedna ciekawa sprawa mam przewod podcisnienia ktory powinien byc połaczany do serwa ale .... panowie ten przewod jest uciety zaslepiony doslownie tak po chamsku uciety i na goraco sklejony i tak naprawde nie mam serwa w tym aucie czy w tej wersji była jakas inna pompa hamulcowa co prawda mam dziwny ten pedał hamulca twardy i ten hamulec jest słaby powiem tak z predkosci 100 km wyhamowywuje jak skladem pociagu z weglem o co tu moze chodzic wogole przydałby mi sie jakis opis zdjecie tak z pod maski zadbanej VRki bo u mnie to chyba czegos brakuje ja ma rocznik 92 silnik AAA dzieki pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie miłosnicy vra kto wie co jest powodem brzeczenia przekaznika w momencie wcisniecia pedału hamulca i tak dziwnie pedał hantla tak pulsuje a co najwazniejsze to nie hamuje auto to jest zagadka pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witajcie miłosnicy vra kto wie co jest powodem brzeczenia przekaznika w momencie wcisniecia pedału hamulca i tak dziwnie pedał hantla tak pulsuje a co najwazniejsze to nie hamuje auto to jest zagadka pomozcie

Może napisz to jeszcze raz po polsku, z zastosowaniem zasad pisowni i interpunkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może napisz to jeszcze raz po polsku, z zastosowaniem zasad pisowni i interpunkcji.
hahahahhaa

 

tak dziwnie pedał hantla tak pulsuje
moze chodzi ci o ABS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze chodzi ci o ABS ?

 

Ale on nie mieć wtedy hamowania...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok juz pisze . mianowicie w momencie wcisniecia pedału hamulca zaznaczam tylko w trakcie jazdy , pedał hamulca wpada w dziwne drgania , jak i w tym samym momencie którys z przekazników zaczyna brzeczec az do zatrzymania samochodu .wiem tylko tyle ze jest u mnie hamulec elektryczny bez serwa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ABS wiem jak powinien działac natomiast u mnie cały układ hamulcowy nie dziala jak powinien i tyle a to ze pedał hamulca drzy to nie oznacza ze ABSdziała wiec nic mi nie pomogłes kolego w swojej wypowiedzi , a jak chcesz sobie z kogos porobic jaja to zmien forum ...........

 

---------- Post added at 20:11 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

 

jeszcze jedno co mozesz pomoc jak masz paska z silnikiem 2.0 gdzie układ hamulcowy jest inny niz jest w vr-ce nieuraz sie moja wypowiedzia ale taka jest prawda pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem tak ABS wiem jak powinien działac natomiast u mnie cały układ hamulcowy nie dziala jak powinien i tyle a to ze pedał hamulca drzy to nie oznacza ze ABSdziała wiec nic mi nie pomogłes kolego w swojej wypowiedzi , a jak chcesz sobie z kogos porobic jaja to zmien forum ...........

 

---------- Post added at 20:11 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

 

jeszcze jedno co mozesz pomoc jak masz paska z silnikiem 2.0 gdzie układ hamulcowy jest inny niz jest w vr-ce nieuraz sie moja wypowiedzia ale taka jest prawda pozdrawiam

skoro drga to sprawdź tę pompę elektryczną i hamulcową oraz jeśli posiadasz VACUM pompę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzieki wezme sie za niego juz po niedzieli a jak dalej bedzie mnie tak wku.... to pojdzie jako dawca czesci bo juz tyle w niego ładuje ze kupiłbym chyba drugiego , nie wiem czy tylko ja mam takie szczescie do niego czy to był pierwszy nieudany niemiecki samochód z tym silnikiem .Jak nic mu nie pomoze lub sie okaże ze jeszcze którys tysiak pójdzie to dam wam znac ze sprzedam go na czesci a warto bedzie kupowac bo połowa jest nowa pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jeszcze jedno co mozesz pomoc jak masz paska z silnikiem 2.0 gdzie układ hamulcowy jest inny niz jest w vr-ce nieuraz sie moja wypowiedzia ale taka jest prawda pozdrawiam

 

Nie uraź się moją wypowiedzią ale zasada działania hamulców jest taka sama w każdym samochodzie.

 

BTW: Nadal nie opanowałeś zasad poprawnej, polskiej pisowni-jak zamierzasz dalej tak pisać przenieś się na forum onetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze jestes strasznym polonista a moze Adam Miodek to Twoj krewny pozdrawiam a tak na marginesie to nie jest test z jezyka polskiego i tak naprawde to potrzebuje naprawic auto a nie przejmowac sie pisownia no ale skoro masz takie wymagania to postaram sie dla Ciebie . A jesli chodzi o zasade działania hamolcow to wybacz ale nie jest w kazdym samochodzie taka sama , no chyba ze w Twoim rozumowaniu taka sama tzn. poprzez wcisniecie pedału hamulca . To masz racje zeby zahamowac to trzeba wcisnac hamulec masz racje . Bez urazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć większe tarcze, większe serwo, większe tłoczki ale budowa tych hamulców nie różni się na tyle że wspólnym mianownikiem jest tylko wciśniecie pedału hamulca. Jeżeli tego nie rozumiesz oddaj od razu samochód na warsztat, bo naprawiając samodzielnie układ hamulcowy możesz zrobić krzywdę sobie i innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty widze, nadal nie umiesz sie przyznac do tego ze dalej mnie nie rozumiesz ja wiem i widze juz po naszej konwersacji ze teorie masz w jednym palcu ale z praktyka jest już kiepsko u Ciebie . Mysle ze zakończymy na tym już , bo napisałes mi ze mam sprawdzic pompe ,pompe ABS, vakum-pompe itd. ale nie podałeś konkretów poczytaj wypowiedzi innych kolegów i wczytaj sie jak oni pisza .Pisza tak że można ich zrozumieć co trzeba zrobić z usterka a Ty pakujesz ogólnikowo sprawdz to lub tamto . Nieodpisuj juz wiecej na ta wiadomość , bo ja potrzebuje konkretów a nie wymadrzania sie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, myślę że trzeba zakończyć to jałową dyskusję...

Nie dość że nie umiesz pisać po polsku, to jeszcze nie umiesz czytać, czytać uważnie i ze zrozumieniem.

 

Mysle ze zakończymy na tym już , bo napisałes mi ze mam sprawdzic pompe ,pompe ABS, vakum-pompe itd. ale nie podałeś konkretów poczytaj wypowiedzi innych kolegów i wczytaj sie jak oni pisza .

Wskaż mi miejsce w którym to pisałem właśnie Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Toba , daj sobie juz spokuj pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności