Skocz do zawartości
morda

Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Alpina Gdańsk Osowa kolo Selgrosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Profilaktycznie czy już się dobierali

 

dla spokojnego snu:hyhy

a tak powaznie to nie moge tego razgryść do konca i wole zmienić na coś nowego co w razie awari będe wiedział jak wyłączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nietper

Witam, trochę z innej beczki pytanie. Szukam jakiegoś szrotu w Gdańsku, gdzie mógłbym dostać kilka części blacharski do swojego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku to na przymorzu ul. Leborska 1a, na ujescisku przy warszawskiej, ew. w przodkowie i w miejscowości Lniska k. Żukowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Profilaktycznie czy już się dobierali

 

dla spokojnego snu:hyhy

a tak powaznie to nie moge tego razgryść do konca i wole zmienić na coś nowego co w razie awari będe wiedział jak wyłączyć

 

i stało się:( dziś odcięcie zapłonu tak zadziałało ze nie mogłem przez godz odpalić w centrum miasta więc przymusowa wizyta u elektryka i spacer do domu :sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry elektryk zakładając odcinke założy tez obejście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam możecie polecić kogoś ko naprawia tapicerki samochodowe ,chodzi mi o naprawe przetarcia w oparciu fotela kierowcy.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdynia boczna od Wielkopolskiej nie pamiętam dokładnie ale to jest ulica która idzie skrótem do Małokackiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel, na allegro popatrz w sklepie carstuff. Sklep jest w Gdańsku na Abrahama ale na allegro wystawiają dużo taniej niż normalnie można znaleźć w sklepach. Kilka lat temu zaoszczedziłem tak na aku bosch prawie 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtaniej na allegro sam jestem w trakcie szukania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziewal, pisałeś parę postów wyżej odnośnie tapicera w Gdyni. Jedyna boczna od wielkopolskiej, która skrótem przez inne ulice prowadzi do małokackiej to (wg map Google oczywiście) ul. Łowicka. To tam jest ten tapicer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to Łowicka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie do dobrego (!!!!) elektryka??

Mam problem z LED dziennymi... gasiły się kiedy włączałem mijania i pozycyjne a teraz... ni chuchu....i jest niezła choinka. (spalily mi sie pozycyjne i od tego się zaczęło coś pieprz....)

Potrzebuję elektryka a nie "bajeranta", najchętniej okolice Osowy.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, potrzebuje namiary na jakiś warsztat gdzie zregenerują mi sprężarkę od klimy bo moja zaczęła puszczać. A koszt nowej to jakaś porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ze na Rotmance regenerują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum od niedawna i od niedawna mam paska, czy może mieszka ktoś w pobliżu Redłowa, albo może ogólnie w Gdyni ma kabel i program, i mógłby mi podłączyć mojego Passata pod komputer? Chciałbym sprawdzić turbinę, przepływomierz i wtryski. Od kupna nie miałem okazji go zdiagnozować, czy wszystko działa prawidłowo itp. Mogę podjechać i do Gdańska jeśli ktoś by mógł mi pomóc.

Pozdrawiam

Edytowane przez rofesja
zmiana zdania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może chociaż ktoś mi powie gdzie w trójmieście mógłbym tanio kupić taki kabel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może chociaż ktoś mi powie gdzie w trójmieście mógłbym tanio kupić taki kabel?

 

Na allegro maż ogrom tanich kabli, wystarczy sam kabel. Programów na necie od groma. Pewien problem może się pojawić przy instalacji w zależności jaki system operacyjny maż na kompie.

A osobiście możesz kupić w Koleczkowie http://mari.pl/interfejsy/c,43242,1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności