Skocz do zawartości
morda

Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję blacharza w miarę taniego do pomalowania i lekkiego wyklepania tylnego błotnika, najlepiej z samochodem zastępczym. Gdańsk i okolice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janisz albo Bejuk ale nie wiem czy są tani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje sprawdzonej osoby do ofoliowania szyb w passacie b5 ,kogo polecacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artfoll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Mam do Was pytanie czy zna ktoś ten serwis ASB w Tczewie? http://www.serwisasb.eu/index.html

Sprawa dość pilna,jeśli ktoś coś mógłby powiedzieć o nich lub zna właściciela to proszę o info :)

 

Dziękuje i PozdraVWiam

Edytowane przez dark24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jelon111, a ile tam wołają za sciemnienie szyb w pasku sedanie? Ja mam gościa, który mi dobrze przyciemni szyby (tył, tylne drzwi i trójkąty w słupku C) za 400zł. Wg mnie jest to dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Protector - 70 dych od szyby i sprzawdzona jakośc folii. dodatkowo wybór kolorow + atest.

Czyli tył sedan 350 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na cholere ten atest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, tylko jeszcze doliczyć mi dojazd do protectora i z powrotem to wyjdzie mi na to samo. A tu mam 1km od domu i tez mam wybór stopnia zaciemnienia a i warsztat jest sprawdzony. Siostra sciamniała tam niecały rok temu swoje auto. Z folia się nic nie dzieje. A ten atest to se można o kant d..y rozbić. I tak on mi nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płaciłem 450,00 za całość w kombi bez przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio robię auto w Gdyni na Górniczej 58 bodajże. VAAS ? Jakoś tak.. Mogę z ręka na sercu polecić ;)

 

Niestety, po opiniach w necie az strach tam jechac, dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos moze sie wypowiedziec na temat doswiadczen z KG AutoService w Gdyni na Karwinach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogos kto rozbierał kokpit (B5FL) zeby dostać się do "sanek" które mocują deskę do belki. Prośba o kontakt na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcę zrobić sprzęgło z dwumasą bo prawdopodobnie mam do zrobienia + pełen przegląd auta (co jest do zrobienia, dokładne sprawdzenie amortyzatorów itd). Ważne aby była fakturka/rachunek na firmę i gwarancja i że ktoś mi nie powie że jak mi sprzęgło po wymianie po 2k padnie, że to wina jazdy albo sprzęgła i nie ma wymiany gwarancyjnej :) Czytałem, że niektórzy tak mieli.

 

VAAS robił mi dobrze rzeczy, ale może macie kogoś lepszego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

poszukuję kogoś z okolic słupska żeby rozebrać przedni fotel ponieważ przesał grzać, polutować to i złożyć do kupy macie kogoś zaufanego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktos z kolegow, kolezanek mial do czynienia z ELECTRIC SERVICE w rumi,bo rozgladam sie za chipem benzyny 1.8t 150km i jest strasznie duza rozpietosc cenowa tzn tune-up-1600,vtech-1300,electric servis-1000 a nie chcialbym wywalac kasy w bloto jak dzwonilem do electric service w rumi to niby wszystko wyglada normalnie mowia ze auto jest strojone indywidualne, zadne gotowce w tym 2x hamownia przed i po chipie plus 3 hamownia w pierwszym miesiacu jak by bylo cos do poprawienia plus 2 lat gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V tech z tego co słyszałem ma właśnie gotowce. Będziemy na innym forum organizować DynoDay wiec mogę zapytać organizatorów czy dałoby radę w jakiejś promocyjnej cenie zrobić chipa do twojego auta.Tylko musze dokładnie wiedzieć jakie auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zainteresowanie moje drugie auto to seat exeo1.8t 150km 20v a do tego w opisie mam duzy sentyment i zona jezdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie macie kogoś sprawdzonego od montażu alarmów, immobilizer ,itp w gdyni i okolicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności