Skocz do zawartości
morda

Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BSLULG

Szukam osoby która wymieni ekranik komputera pokładowego full- fis ponieważ całkiem przestał działać. Chce założyć ekranik z listwa/szyna CAN od fl. Wiem ze jest instrukcja na forum ale sam sobie nie poradzę. Jak ktos juz to robił albo na namiary to prosze o kontakt ; )

 

---------- Dodano o 16:37 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:34 ----------

 

Albo wymiana całego licznika na ten z fl + wstawienie szyny CAN. Po co mam płacić obcemu jak mogę naszym ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam mechanika z Gdyni Rymarska 32 tel.58 62-527-77 lub 507-494-888.Chłopaki znają się na mechanice,mają wulkanizacje ,nabijają klime.Ceny mają bardzo dobre. Serwisuje się u nich już od 6 lat także coś wiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gdzie w Gdańsku polecacie podjechac nabic klime(gdzie byliscie)i ile teraz spiewaja za taką usługe???Lato nadchodzi i temat chyba dobry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam gdzie w Gdańsku polecacie podjechac nabic klime(gdzie byliscie)i ile teraz spiewaja za taką usługe???Lato nadchodzi i temat chyba dobry??

 

Ja w zeszłym roku nabijałem klime tu:http://www.klimatyzacjasamochodowagdansk.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Szymek polecam ja od lat tam jeżdżę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BSLULG

Witam oddawał ktos swój samochód do panów z Tune-up z Gdańska ? Proszę o opinie czy dobrze robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe właśnie wróciłem z naprawy z Tunapu :) odkąd mam paska to tylko tam robię więc z czystym sumieniem polecam tylko terminy długie no ale jak się jest dobrym w tym co się robi to i kolejki są :) po za tym to forumowy warsztat więc śmiało odstawiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BSLULG
hehe właśnie wróciłem z naprawy z Tunapu :) odkąd mam paska to tylko tam robię więc z czystym sumieniem polecam tylko terminy długie no ale jak się jest dobrym w tym co się robi to i kolejki są :) po za tym to forumowy warsztat więc śmiało odstawiaj

 

ok. dzieki kolego za informacje. Oddam im niech trochę koników doczepią ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok. dzieki kolego za informacje. Oddam im niech trochę koników doczepią ; p

 

jak byś miał jeszcze pompe 11 to by Ci ładnie dodali a na virusa to chyba aż takich kolejek nie ma Robert się tym zajmuje więc wal do niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos podrzuci gdzie moge dać turbo do regeneracji. macie kogoś sprawdzonego w 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w Tunapie często mają zdrowe turbiny na handel moja już 5 lat śmiga bez problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, zadzwonie i zapytam. ale nie regenerują tylko mają jakieś uzywki tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie regenerują nie mają do tego sprzętu mogą jedynie przeczyścić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktos podrzuci gdzie moge dać turbo do regeneracji. macie kogoś sprawdzonego w 3city

http://www.autokarambol.pl/ ja 2 razy dawałem tam do czyszczenia. ceny normalne i jakość usługi też prawidłowa. moj mechanior tam oddaje i powiedział, że nie miał jeszcze reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie w Trójmieście regenerują zawory EGR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego się nie regeneruje ewentualnie możesz przeczyścić na forum jest opis jak to zrobić to bardzo proste lub kupić nowy ceny chyba od około 380 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczyscic mozna, ale jak jest luz na osi to lipa , a nowy do PD to ok 500zl, znalazlem firme ktora to robi ale w lodzi, szukam u nas na miejscu, jak nie bedzie to trzeba kiermane opróżnić ;) z deka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na alledrogo 380 zł poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny blacharz lakiernik co skóry nie zedrze ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebny blacharz lakiernik co skóry nie zedrze ... ;)

 

a co zbroiłeś:ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności