Skocz do zawartości
 1. Co nowego w tym klubie
 2. Spot 26.11.2017

  Tak by wypadało. Tylko gdzie?
 3. Spot 26.11.2017

  To by wypadało w tą niedzielę, robimy coś?
 4. Witam, szukam osoby z interfejsem, która zakoduję mi Gateway w Passacie B6
 5. Fotki ze spotów, zlotów itp. grupy Pomorskiej

  29.10.2017 Galeria Riviera Gdynia Szalona ilość. Aż 1 szt passat B2 i 1 szt passat B5.
 6. Spot 29.10.2107

  Kuźwa, zapomniałem o spocie
 7. Spot 29.10.2107

  No właśnie ja stoję na odkrytym. Tu jeszcze kilka miejsc jest. Reszta zatkana
 8. Spot 29.10.2107

  Na poziomie +2 to z miejscem słabobo wszyscy na zakupy przyjechali
 9. Spot 29.10.2107

  Też się pojawię
 10. Spot 29.10.2107

  No to Riviera.
 11. Spot 29.10.2107

  Riviera, ostatni zadaszony poziom na parkingu.
 12. Spot 29.10.2107

  Również jestem za Rivierą
 13. Spot pomorski Gdynia

  Galeria Riviera, godzina jak zwykle 17-ta, parking naziemny, najwyższy zadaszony poziom.
 14. Spot 29.10.2107

  Jeżeli Gdynia to Riviera raczej.
 15. Spot 29.10.2107

  Może być. Riviera czy jakieś inne miejsce?
 16. Spot 29.10.2107

  Powoli zbliża się kolejny termin, Gdynia tym razem?
 17. Fotki ze spotów, zlotów itp. grupy Pomorskiej

  Panowie, w tym temacie tylko fotki
 18. Fotki ze spotów, zlotów itp. grupy Pomorskiej

  Oj tam zaraz łoś.
 19. Ma ktoś może w okolicy Elbląg/Gdańsk kabel VAG Commander? Staging licznika chciałbym zrobić, oczywiście nie za darmo
 20. Spot Wrześniowy 24.09.2017 g.17:00 Galeria Przymorze

  Poszły w odpowiednim temacie
 21. Fotki ze spotów, zlotów itp. grupy Pomorskiej

  24.09.2017 Galeria Przymorze passat B2, B5, B5 fl i Volvo V50
 22. Nie śpimy! Zostało raptem kilka dni. 24.09.2017 g.17:00 Galeria Przymorze parking podziemny Wiem, wiem. Pada i mokro więc pewnie gdzieś do dziury pora się schować. Moł, miał przyjechać pochwalić się nowym nabytkiem także spinamy pośladki i na spota. Ja już wiem co ma.
 23. Witam, Myślę, że ten wątek będzie pomocny i koledzy opiekunowie nasi nie będą mieli nic przeciwko temu to proszę Was koledzy o wrzucanie informacji z czyich usług korzystacie co konkretnego zrobiliście i jak kształtują się ceny za wykonane usługi. Być może pozwoli to nam na lepsze rozeznanie cen na rynku a także na jakieś dodatkowe rabaty jeśli okaże się że kilka osób będzie korzystało z usług tej samej firmy. Proszę również wrzucać zapytania jeśli poszukujecie jakiejś konkretnej usługi. Więc jako pierwszy zapytuje: Czy możecie polecić jakiegoś dobrego lakiernika / warsztatu lakierniczego który również będzie umiał dobrze spasować zderzaki Pozdrawiam
 24. W tym wątku wstawiajcie foty, najlepiej przez coś w stylu: http://rapidshare.com/ , http://picasaweb.google.com/ , http://www.sendspace.com/ , http://www.fotosik.pl/ lub http://www.imageshack.us/ Fotki zrobione przez Daniela z fajnej zabawy na Helu 12-08-07 a tu parę w wykonaniu mojego syna ze spotkania w Pępowie w muzeum VW. ___fotki z Pępowa 33Mb - olo xxx Fotki kolegi The_Saint Parę fotek ze spotkania w Jarosławcu z Bitwy paintballowej z Zachodniopomorskim. zapodaję parę fotek ze zlotu w Jarosławcu: poniżej w wykonaniu kolegi [email protected] : Fotorelacja < klik, w wykonaniu [email protected] parę fotek (26.10.08): Kościerzyna + Szymbark - 26.10.2008 - [email protected] Wykonanie: Markos777 W telegraficznym skrócie: Spot zaczął się na Matarni, ale było za mało czasu na pstrykanie. Potem spotkanie wszystkich w Żukowie między szeregi wdarła się Polska myśl techniczna kilka spraw do obgadania Po tym jak wymieniłem na miejscu przepływkę mogliśmy ruszać dalej, czyli do Wieżycy trochę się pomęczyć bez windy Trochę poczekaliśmy na Krzyśka, bo pojechał krótszą drogą... ale w końcu wszyscy dotarliśmy na wieżę niektórym się trochę kręciło, więc czas było ruszyć na dół i następy przystanek: Szymbark gdzie przywitał nas sympatyczny gość, ale po jego minie widać było, że lekko był zdziwiony Ci, którzy jeszcze nie byli w "krzywym domku" uzbroili się w cierpliwość i postali jakieś skromne 1,5 godziny w kolejce więc czekając na tych w kolejce poszliśmy coś zjeść No i żeby atrakcji nie było mało skoczyliśmy do Pępowa do muzeum VW najpierw coś zjeść, ale szybko się okazało, że nie tylko potem oglądaliśmy to czego poprzednio nie było, np kilka gablot modeli: i modele dość ciekawe i rzadkie jak Typ4 i tak się skończył spot. Jak dla mnie w końcu coś ciekawego się działo i mam nadzieję, że uczestnicy też są zadowoleni ze spędzonego w ten sposób czasu. Następne spoty zależą od Was, ale mi słupek B5 nie leży jakoś szczególnie na lato Więcej fotek w paczce do pobrania tu: http://rapidshare.com/files/252229710/spot_28.06.09.rar.html fotki kolegi: zecik Kilka fotek z mojej strony http://zetnet.slupsk.pl/~zet/spot_06.zip i dwie miniaturki na przedsmak Szkoda tylko że nie wszyscy z Żukowa pojechali dalej ale może następnym razem ... Jakby ktos chciał większe zdjęcia bo przykłowo chce sobie zrobić plakat to dajcie znać Druga miniaturkę nazwałem "ewolucja" Pozdrawiam _____________________________________________ Jeśli jesteś zainteresowany "członkostwem" w Grupie Pomorskiej i nie tylko, możesz dopisać się Tutaj. Ułatwi to między innymi, komunikację małym warunkiem jest uczestnictwo w spotach. Zapraszam, również do tego wątku < klik.
 25. W tym wątku piszemy co nam się żywnie podoba i nie podoba i żeby to nie były tylko sprawy dotyczące forum >>>>>>>>>>>> -------- bez pytań technicznych !!! --- <<<<<<<<<<<<<<<< Pozdrawiam "... pisać każdy może, trochę lepiej albo gorzej ..." co pewien czas będziemy tu "robić porządek" ----------------------------------------- Wlepy formowe vw-passat < klik ----------------------------------------- Przyciemnienie szybek - pomorskie < klik. ----------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jeśli jesteś zainteresowany "członkostwem" w Grupie Pomorskiej i nie tylko, możesz dopisać się Tutaj. Ułatwi to między innymi, komunikację małym warunkiem jest uczestnictwo w spotach. Zapraszam, również do tego wątku < klik.
 26.  


×