Skocz do zawartości
Krawcol82

Koło dwumasowe do DSG-gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Powoli zabieram się za temat wymiany koła dwumasowego u siebie w Pasiastym. Z uwagi na cenę w ASO (przeszło 3 tys zł) szukam alternatywy. Dobrze pod względem cenowym prezentują się koła dwumasowe wystawiane na Allegro. Pod uwagę biorę jedynie zakup nowego koła dwumasowego.

 

Czy ktoś z Was zaopatrywał się u tego sprzedawcy: http://allegro.pl/show_user.php?uid=21005583

lub tego: http://allegro.pl/my_page.php?uid=7261806

 

Obaj mają nowe koła dwumasowe o numerach, jakie mi jest potrzebne i w normalniejszych cenach niż w ASO VW (do 2 tys zł).

 

Czy znacie tych Sprzedawców i czy można im zaufać, jeśli chodzi o pewność towaru :?:

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum (Vagtech.otwarte24.pl)

zadzwoń/napisz,

cena naprawdę dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz objawy że chcesz wymienić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie sprawdzałem - cena bardzo dobra. Miał już ktoś jakieś doświadczenia z nimi odnośnie sprzedaży wysyłkowej ?

Wszystko było wporządku z doborem ? Pytam bo kiedyś się już naciołem na sprzęgle do Suzuki Vitary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli mówisz o Vagtech to jest to człowiek z forum,

ja od niego biore części dosyć często

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie masz objawy że chcesz wymienić ?

Klasyczne-szmery i szumy podczas pracy silnika, lekkie "kwiki" przy zmianie biegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie z kolei na zimnym jest terkotanie:), jak ciepły cisza, ale póki nie szarmie i nie suzmi to jedze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość luki1308

witaj weso ja tez mam taki objaw jak na zimnym silniku to trekocze a na cieplym cisza a jaki masz przebieg ja mam 100 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem w tej chwili też na etapie poszukiwania dwumasy do 2.0 TDI (BMR) 170 KM DSG, 2007 rok. Powiem szczerze, że moje poszukiwania zamiennika nic nie dały, posiadając nr części próbowałem w Inter Carsie, Skodzie, Allegro i bez skutku. Więc czy rzeczywiście nie ma żadnych zamienników? Nr serwisowy części to 03G105266BK albo 03G105266CJ (ten drugi nr podali mi w niemieckim serwisie, że jest to nowe oznaczenie tego z BK). U mnie w ASO oficjalna cena to ok. 3400 PLN, nieoficjalna to w granicach 3000, robocizna 650. Mój przebieg to 221 tys. Najbardziej daje się we znaki na zimnym silniku i na N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ralfi

 

patrz mój post wyżej, kolega vagtech.otwarte24.pl

mam ten sam silnik jak twój i wszystko pieknie po wymianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, dzwoniłem, pytałem, wszystko gra, cena też ok. Teraz tylko zrobić przelew i czekać na paczuszkę. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze przy wymianie koła zamachowego wymienia się też śruby (6 sztuk) ale to już groszowa sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mógłbyś mi naświetlić bliżej gdzie te śruby się znajdują i czy są w zestawie z dwumasą, ewentualnie gdzie prócz serwisu ich szukać i jaki kod części. Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śruby nie są w zestawie z dwumasą, kupujesz je osobno, w kazdym aso będziesz miał je od ręki,

koszt śmieszny bo max 20 zł za komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem autko, wszystko super cichutko, nie trzęsie. Jeszcze raz dzięki dzięki za info. Może będzie kiedyś okazja na jakimś zlociku to stawiam duże :piwo: Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko super cichutko

U mnie też cisza nastała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja kupilem dwumas do mojega passat z DSG na allegro

u goscia z czestochowy. Koszt 2050 pln + przesylka. Dwumas formy LUK, jak na razie

wszystko jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ślizga mi się sprzęgło,natomiast dwumasa zaczyna się odzywać ale tragedi jeszcze nie ma.znalazłem mechanika który to zrobi bez problemu ale potrzebuje zakupić stosowne części i tu moje pytanie.auto to b6 2007 rok 170 km silnik bmr skrzynia dsg,wyczytalem na forum że dwumasa to 03G 105 266 BK ? ale czy w nowej dwumasie jest juz nowa tarcza sprzęgła w komplecie czy trzeba kupić osobno.co jeszcze potrzeba,zdaje się że łożysko oporowe i ktoś tu pisał o śrubach.czy może ktoś podać numery wszystkich potrzebnych części do wymiany.czy można wymienić same tarcze sprzęgła bez dwumasy.dwumase 03G 105 266 BK znalazlem w tylko w iparts za 2499,nie wiem czy można znaleźć taniej.natomiast tarcze sprzęgła są po około 500 zł ale nie znam dokładnego numeru części i tu właśnie prośba do kogoś kto ma wiedzę w tym zakresie.tak samo owo łożysko oporowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W lipcu 2011 kupiłem o Pana o nicku (dzigit_06) na allegro. Dobra cena i orginał z wybitym logiem vw. Zrobiłem już 30 000 km i nic z nim się nie dzieje. Ma też dużo innych części do naszych pasków.Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

też robię przymiarkę do wymiany dwumasy. Znalazłem ofertę 1580 PLN za LUK do B6 170KM - myślę, że cena jest Ok.

Czy przy wymianie koła wymieniacie też sprzęgło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności