Skocz do zawartości
Krawcol82

Koło dwumasowe do DSG-gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za to poszukuje koło dwumasowe do B7 TDI 170 DSG silnik: CFGB. Lepiej kupić oryginał czy LUK dedykowany pod ten silnik też będzie dobry ? Różnica w cenie około 500zł na korzyść LUK-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale luk to jest oryginał. Przynajmniej w moim poprzednim z dsg take siedziało raczej oryginalne. Kupiłem luka i niestety nie pocieszyłem sie ani nie po testowałem bo 1000 km dalej było bum i autko do kasacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.

Moj problem dotyczy passata cc 2011 170 km.

Mianowicie po wymianie ecu nie działają mi pewne funkcje jak abs funkcja start stop oraz multifunkcja .

Moje pytanie jest nastrpujące co powinienem teraz zrobić aby to wszystko zadziałało czy jechać do serwisu i online kodować czy moze znalazł by sie ktoś kto by to mi zdalnie zakodował lub łopatologicznie wytłumaczył Posiadam Vag can pro oraz wlepke no i vin bo wyczytałem ze trzeba było by wyliczyć jskiś kod . Bardzo proszę o pomoc jeżeli mógł by ktoś pomoc nawet i odpłatnie to prosił bym bardzo o taka pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec nikt nie pomoże? No to super forum pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec nikt nie pomoże? No to super forum pozdrawiam.

 

może i pomoże ale w wątku o dwumasie kodowanie ECU pasuje jak ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soreczki. Szukałem w Google opisu związanego z moim problemem i mi wyskoczyło to forum wiec sie zarejstrowałem ale dlaczego przekierowało mnie na dwumas to naprawdę nie mam zielonego pojęcia nawet nie spojrzałem :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności