Skocz do zawartości
symeks

GTB2260VK w Passacie AFN

Rekomendowane odpowiedzi

czekam na brd, ewentualnie caha

 

Za 400 zeta elegancka bv43a

 

http://allegro.pl/turbo-turbina-audi-a6-c6-2-0-tdi-firmy-kkk-i5932293523.html

 

i poszła.Grzech nie skorzystać z takiej okazji.

Edytowane przez sagon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Panowie też powoli przymierzam sie do zmiany gtb17 > 22

TYlko powiedzcie mi jakie zalozyc najlepiej sprzegło zeby dobrze kleiło bo juz glupi jestem :(

Audi a6 c5 1.9 afn najlepiej 240mm ale trzeba by bylo jeszcze skrzynie 6tke dac i znow koszty;/

Bo zestaw valeo ze sztywnym kołem 228mm raczej wiecej jak 450nm nie da rady ;/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załóż sobie może tarcze kewlarową i koło jednomasowe

Edytowane przez man84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie padła mi turbina ori i czas przesiąść się na GTB2260VK - kwestia tylko gdzie kupić ! czy ktoś ma namiary na poleconą osobę która przerabia owe turbawki (i wie co robi, aby nie było kupy przy strojeniu oraz montażu) - konkretnie potrzebuje przerobioną pod mojego 1.9 tdi AVF aby podeszło p&p - nie ma czasu na kombinacje alpejskie - wsadzam, stroje i wale na dojczland...

 

kilka osób pisało pozytywne opinie o niejakim forumowiczu krzysiek1606 z a4klub, ale namiarów brak i też człowiek byłby spokojniejszy jak by ktoś potwierdził jeszcze taką opinię... (z resztą dla mnie obojętne gdzie polecą PLN - ważne, aby były dobrze wydane)

Edytowane przez luzipower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie padła mi turbina ori i czas przesiąść się na GTB2260VK - kwestia tylko gdzie kupić ! czy ktoś ma namiary na poleconą osobę która przerabia owe turbawki (i wie co robi, aby nie było kupy przy strojeniu oraz montażu) - konkretnie potrzebuje przerobioną pod mojego 1.9 tdi AVF aby podeszło p&p - nie ma czasu na kombinacje alpejskie - wsadzam, stroje i wale na dojczland...

 

kilka osób pisało pozytywne opinie o niejakim forumowiczu krzysiek1606 z a4klub, ale namiarów brak i też człowiek byłby spokojniejszy jak by ktoś potwierdził jeszcze taką opinię... (z resztą dla mnie obojętne gdzie polecą PLN - ważne, aby były dobrze wydane)

 

Moze to nie twoje rejony, ale na pomorzu polecam "Fmotors" wpisz w google, powinno wyskoczyc Fedir Iwanowski, jak uslyszysz, wschodni akcent tzn ze dobrze trafiles. Gosc zna sie na rzeczy, i jest przy tym mega dokladny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega olek_wroc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zeby juz nie zasmiecac forum, mam pytanie. Planuje troche zwiekszyc moc w pasku AWX 130HP. Planuje wrzucić inne turbo, intercooler i chipa. Jakie turbo lepiej wrzucić? Od leona ARL czy audi a4 b7 3.0 204/233km? Podejdzie te turbo bez przeróbek? Slyszalem, ze tak, ale wole sie upewnic :/ i jak kest z wytrzymałoscia dwumasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zeby juz nie zasmiecac forum, mam pytanie. Planuje troche zwiekszyc moc w pasku AWX 130HP. Planuje wrzucić inne turbo, intercooler i chipa. Jakie turbo lepiej wrzucić? Od leona ARL czy audi a4 b7 3.0 204/233km? Podejdzie te turbo bez przeróbek? Slyszalem, ze tak, ale wole sie upewnic :/ i jak kest z wytrzymałoscia dwumasy?

Gościu, na temat tuningu 1.9 jest tyle informacji, że chyba książkę można by było napisać, poza tym nawet nie napisałeś jaką moc chcial być uzyskać...

Oryginalne sprzęgło z AWX, jeśli jest w dobrym stanie i chcial byś aby trochę pożyło, to myślę, że max 190 km 380mn dobrze rozłożone i umiejętnie użytkowane.

Turbo które pasuje P&P i starcza na 200 km to tak zwane BRD, jak chcesz więcej mocy to GTB17 lub GTB22, to są popularne turba używane do 1.9.

Poza tym, musisz mieć pompki w dobrym stanie, aby co kolwiek myśleć, no i licz się z tym, że ori pompki starczą Ci na max 200 ps, na więcej to Al, chyba że już takie masz, ale pewnie nie.

Oczywiście motorownie i cała reszta też muszą być w dobrym stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wlasnie ok 180/190 km. Opini o turbo jest multum wiec mam dylemat. Silnik jest zdrowy, pomijajac egr który lekko sie poci, ale jest do wywalenia. Pompki regenerowane miesiac temu z gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na taką moc to tylko pasujące bez problemów BRD. Inne turba z przeróbkami tylko pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRD jest od a4 b7 2.0 140?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema co myślicie gtb 2260 vzk zamiast 17 . Jak ti bd wstawało na 230 ?20170225_120458.jpg

20170225_120510.jpg

Edytowane przez misiek 19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co waszym zdaniem jest lepszym wyborem celując w około 180km. BRD czy hybryda z serii od avf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co waszym zdaniem jest lepszym wyborem celując w około 180km. Brd czy hybryda z serii od avf?

 

caha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy rzeźba z caha jest warta świeczki? Przy modyfikacjach można się pokusić o Gtb17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast CAHA wolę włożyć GTB17. Za 1200zł można już kupić gotowe do włożenia turbo razem z kolektorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale czy rzeźba z caha jest warta świeczki? Przy modyfikacjach można się pokusić o Gtb17.

Caha prawie plug&play a z gtb17 więcej roboty, ale warto...

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już taka rozmowa o turbinach to w jaką zainwestować by wstawała porównywalnie do seryjnej z AWX? Celuje w okolice 200 km .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliższa serii będzie CAHA ale 200 to jej kres możliwości, a czasem udaje się właśnie gtb17 ustawić tak że będzie wystawała bardzo podobnie do serii awx

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności