Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrałem mapy V14, poszło od razu, ok 25 min i ukończył się zabieg pozytywnie. No było tak w żony Golfie.

Niestety w moim pasku podchodziłem 3 razy i wyskakuje ze błąd CD/DVD, brr coś chyba laser zaniemógł, a jeszcze niedawno przy V13 wszystko super było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojti77 mielismy ta sama sytuacje z grabsonem7, instalowalismy mapy z 1 plyty i dochodzila do konca praktycznie i strzal i zaczyna od nowa (w innych rnsach z tej plytki szla instalka od strzalu) no to nagralem kolejna, idzie instalka idzie strzal i zaczyna od nowa co ciekawe strzal w innym miejscu paska postepu, no to z ciekawosc ladujemy v13 idzie od strzala, v13 i v14 nagrywane na tych samych plytkach ta sama nagrywarka tym samym softem na takich samych ustawieniach, no to wrzucamy jeszcze raz plyte numer 1 od ktorej zaczynalismy zabawe, instalka przeszla od strzala, do teraz nie rozumiem co sie stalo ze nie poszla za pierwszym razem, dodam tylko ze w miedzy czasie wrzucilismy plyte czyszczaca na mokro , jakis brud zebrala ale czy ona pomogla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi plyta czyszczaca pomogla, bo tylko moglem zainstalowac nowy soft i starsze mapy np v10.

 

atp2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad wymianą samego lasera, chociaż w jednym serwisie zajmującym się nawigacjami samochodowymi powiedzieli, że nie ma się co bawić w wymianę samego lasera tylko trzeba wymienić cały mechanizm, no i że lasery z aliexpress to strata czasu.

Czy osoby które wymieniały u siebie (se skutkiem pozytywnym) lasery, wymieniały sam laser czy laser z mechanizmem? I czy był kupowany od chińczyków czy gdzieś z europejskiej dystrybucji ( w sumie chyba wszystkie lasery są obecnie produkowany w chinach) ?

Edytowane przez Patyk0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawił się ktoś tą funkcją:

 

15209011_10210401933577366_635029472_n.jpg

 

Do obrazka przypisana dana lokacja GPS, klikamy obrazek i navi prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zonk. Soft 5238 w rns510 i zapętla się mapa v14. Wszystko robione na dvd dl . Ma ktoś pomysł? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to mozna ustawic?

 

atp2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bawił się ktoś tą funkcją:

 

[ATTACH=CONFIG]149691[/ATTACH]

 

Do obrazka przypisana dana lokacja GPS, klikamy obrazek i navi prowadzi.

No prosze .... RNS wiecznie żywy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Dziś w moim RNSie zawitała mapka v14. Płytka nagrana z prędkością x4 Verbatim DVD +R DL. Instalacja przebiegła bez problemowo. :ok

20161122_162613.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No prosze .... RNS wiecznie żywy ;)

 

Przeżywa drugą młodość :)

 

PS. A miałem wymieniać na DM :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeżywa drugą młodość :)

 

PS. A miałem wymieniać na DM :P

A co to takiego DM?

 

atp2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeżywa drugą młodość :)

 

PS. A miałem wymieniać na DM :P

a pomysl dopiero co tam wsadzili ... ile jeszcze nie odkrytego zostało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano... coraz poważniej myślę o bliższym zapoznaniu się z QNX...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy zainstalowanej mapy v14. Jaki macie podział dysku na waszym rns:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano... coraz poważniej myślę o bliższym zapoznaniu się z QNX...

 

wroze wiele nie przespanych nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i zonk. Soft 5238 w rns510 i zapętla się mapa v14. Wszystko robione na dvd dl . Ma ktoś pomysł? Pozdrawiam

 

Objawy ewidentnie wskazujące na problem z czytaniem płyty. Nagraj jeszcze raz i dla pewności zaznacz w ImgBurn weryfikację aby program potwierdził poprawność nagranych danych na płycie z obrazem .ISO map. Ewentualnie jak to nie pomoże użyj płytki innej firmy, nie koniecznie no-name ale SONY, TDK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już próbował wrzucić soft 6276? Jakieś korzyści z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosiłbym o podpowiedź. Chciałbym zaktualizować swoją nawigację mapowo i softowo. Mapę pobrałem v14 i nagrałem zgodnie z opisem ale co do softu nie mam pewności jaki mogę wgrać najnowszy pod mojego RNSa. Z góry dziękuję za pomoc.

IMG_1417.jpg

IMG_0318.jpg

Edytowane przez mike007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności