Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie tak robilem z tego co pamietam. Zainstalowalem jakis ori, pozniej zobaczylem, ze aku pada i zainstalowalem fix gateway. Nastepnie ostatetczny soft 5238 od pab567. Jezeli chodzi o gateway, to raczej nie sprawdzisz, ale sprawdz np. czy mozesz ustawic godzine w opcjach RNS. Jezeli tak, bo ja tak mialem to instaluj fix lub jak kolega wyzej pisal. Ja po instalacji fix'a juz nie moglem w radiu zmienic godziny.

 

atp2000

Poprostu bylo wiecej opcji w radiu po aktualizacji gateway przez soft.

Edytowane przez atp2000
Przypomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to z literka to soft modyfikowany, ale nie wiadomo co w nim bylo modyfikowane, chyba ze sie myle. Raczej ten link o gateway'u nic nie mowi. Trzeba zapytac autora softu.

 

atp2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to z literka to soft modyfikowany, ale nie wiadomo co w nim bylo modyfikowane, chyba ze sie myle. Raczej ten link o gateway'u nic nie mowi. Trzeba zapytac autora softu.

 

atp2000

 

Kiedys go mialem od poczatku i bylo wszystko ok, nie rozladowywalo akumulatora. Ale teraz mam rozladowany i nie moge uruchomic auta, podlaczylem kablami, odpalilem, pozniej przejechalem sie troche autem, wrocilem i zaczalem instalowac mapy, po 1,5h przyszedlem do auta, mapy zainstalowane, ale auta sie uruchomic nie da, mam kupic nowy aku czy co? dodam, ze w zime 2x auto mi "mieliło/dusilo" tak z 3 sekundy, az w koncu odpalilo.

Edytowane przez Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj. Zrob porzadek z sotem. Albo moj sposob albo kolegi EINinjio. Mi pomogl fix. Moze z mapami zaktualizowal sie gateway. A sprawdz tak z ciekawosci czy mozesz ustawic zegar w RNS w opcjach RNS (data i czas).

 

atp2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj. Zrob porzadek z sotem. Albo moj sposob albo kolegi EINinjio. Mi pomogl fix. Moze z mapami zaktualizowal sie gateway. A sprawdz tak z ciekawosci czy mozesz ustawic zegar w RNS w opcjach RNS (data i czas).

 

atp2000

 

http://www.my-gti.com/1986/volkswagen-rns-510-swl-recovery-cd-for-gateway-error-202-or-boot-problems

to mam wgrac jako fix?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie to. Musi byc fix gateway. Poszukaj. Jak nie znajdziesz to ja u siebie poszukam na dysku, ale dopiero wieczorem i wysle Ci linka.

 

atp2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie to. Musi byc fix gateway. Poszukaj. Jak nie znajdziesz to ja u siebie poszukam na dysku, ale dopiero wieczorem i wysle Ci linka.

 

atp2000

 

kurde, szkoda, bo zalezy mi to teraz wszystko ogarnac, bo nie wiem co z tym akumulatorem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cie doskonale, ale nie ma mnie w domu i nic teraz nie sprawdze. Daj do ladowania aku i nie wkladaj, chyba ze bedziesz jezdzil.

 

atp2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cie doskonale, ale nie ma mnie w domu i nic teraz nie sprawdze. Daj do ladowania aku i nie wkladaj, chyba ze bedziesz jezdzil.

 

atp2000

 

ale zeby mapy zainstalowaly gateway? moze tak sie stac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapy nie aktualizuja gatewaya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mapy nie aktualizuja gatewaya

 

a moglbys podac dokladnie soft, ktory mam wgrac, ten co Ty masz? najlepiej link do sprawdzonego zrodla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz na pm

 

Rowniez tam Ci odpisalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypombialo mi sie. W nazwie jest fix gateway 1200. Z tymi mapami nie jestem pewien.

 

atp2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizuje soft, ktory dal mi ElNinijo, czyli Firmware RNS 510 sw 3980 Lektor i Menu PL, ktory zainstalowac po tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4120 ktory ci dalem a pozniej w miare potrzeby 5238 wersje musisz dobrac do dysku ktory masz dla 30GB jest inny soft i dla 40GB tez inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4120 ktory ci dalem a pozniej w miare potrzeby 5238 wersje musisz dobrac do dysku ktory masz dla 30GB jest inny soft i dla 40GB tez inny

 

Gdzie ten 4120?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba 4120 a potem 5238. Od razu 5238 bez aktualizacji Gateway'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ten soft 3980 i juz mam rozładowany akumulator.. Nie mogę wgrać nowszego softu dopóki nie podladuje akumulatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności