Skocz do zawartości
cooler

[B5] Jakie tarcze hamulcowe i jakie klocki?

Rekomendowane odpowiedzi

przychodza mi do glowy 2 powody:

1. LUCAS ....do d..py klocki robi. Na poczatku starla sie troszke mocniej jedna strona a w raz z czasem efekt ten zaczol sie sam poglebiac.

2. Moze wyrobily sie te sroby na ktorych trzyma sie zacisk, maja lekki luz i podczas hamowania, zaciski odgina sie i nie jest rownolegly do tarczy.

 

ja bym osobiscie stawial na 1, bo tarcze masz nacinane ATE i do tego miekkie, kichowate klocki. I fakt na obwodzie tarczy naciecia sa dluzsze wiec moga mocniej "strugac" klocek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Marios, są Zimmermanny Sporty nawiercane na tył Passata. Problem tylko w tym, że 1 sztuka takiej tarczy kosztuje około 200zł za sztukę.

 

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HHA a gdzie takie tarcze mozna kupic... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Ja biorę w P.H. LEWIAN s.c. tyle, że po hurcie

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HHA a gdzie takie tarcze mozna kupic... ??

 

od tego gościa co bralismy zimmermany sport na przód :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kogo braliście te tarcze ZIMMERMANN sport ?? przydałby się link do aukcji z allegro tego gościa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od kogo braliście te tarcze ZIMMERMANN sport ?? przydałby się link do aukcji z allegro tego gościa :)

 

 

to strona tego gościa bardzo porządny sprzedawca dexx-auto ceny hurtowe kupiłem zimmermany po tyle co hurt :ok:

 

a co wagi to jak dobrze pamietam dobrze ponad 10 kilo :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kri100v
ceny hurtowe kupiłem zimmermany po tyle co hurt :ok:

Tzn ile za tarcze zaplaciles?

a co wagi to jak dobrze pamietam dobrze ponad 10 kilo :hyhy:

 

Krucze, czyli z projektu nici.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tarcze zapłaciłem 259 zika za jedna to bylo w marcu nie wiem jaka cene teraz ich jest i nawet jak nie maja na stronie allegro to pisac maila sprowadzaja w ciągu 2 dni tak było w moim przypadku :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy za komplet ZIMMERMANN SPORT+ FERODO DS PERFORMANCE cena 690zł to dobra cena ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CENA JAK BARSZCZ !! :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy za komplet ZIMMERMANN SPORT+ FERODO DS PERFORMANCE cena 690zł to dobra cena ??

 

nie wiem skad masz taka cene dwie tarcze kosztuja 520 zł jak w moim przypadku plus klocki ferodo ds ja placilem 399zł ale kolega zuse juz cos kolo 450 wiec koszt takiego zestawu to ponad 900zł :przestraszony: ja dodatkowo wymienilem plyn hamulcowy na ferodo dot 5.1 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy za komplet ZIMMERMANN SPORT+ FERODO DS PERFORMANCE cena 690zł to dobra cena ??

 

nie wiem skad masz taka cene dwie tarcze kosztuja 520 zł jak w moim przypadku plus klocki ferodo ds ja placilem 399zł ale kolega zuse juz cos kolo 450 wiec koszt takiego zestawu to ponad 900zł :przestraszony: ja dodatkowo wymienilem plyn hamulcowy na ferodo dot 5.1 :ok:

Napisz jak się jeździ na tych tarczach ,jest dużo lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak się jeździ na tych tarczach ,jest dużo lepiej?

 

 

pawelb6 w porownaniu do tego szitu orginalnego co mialem to niebo a ziemia, fakt ze troszke trzeba je zagrzać na miescie ale jak juz to zrobisz to moja dziewczyna pare razy ladowala na szybie przy ostrym hamowaniu :ok: Cena spora za zestaw ale warto naprawde chlopaki warto z 200km/h jak wcisniesz do dechy pedal hamulca robi sie nie dobrze :kwasny:

 

Wiem ze koszta spore ale jak pewnie potwierdzi kolega zuse hamulce pierwsza klasa i jesli kogos stac to polecam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam hebelki ZIMMERMANa + FERODO DS i powiem tak:

 

znajomy ma tarcze EBC frezowane, jak sie przejechal ze mna to ....powiedzial cyt.: " k...wa niezle sa !!" dodam ze prowadzi firme tiunerska.

 

Wiem ze wydatek spory ALE sa warte kazdej wydanej zlotowki z tych 900zl.

 

 

jest tylko 1 maly problem !!

 

Ty nie wjedziesz komus w tylek ale Tobie TAK !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja kupiłem Ate power disc ,za bardzo różnicy nie czuje,tylko szorowanie od nacięć jak mocniej zahamuje,w sumie z dużej prędkości nie hamowałem ale nie widzę poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz ja duzo czytalem bo tez mialem ochote na ate ale po lekaturze 20 postow zdecydowalem sie na zimmeramny i nie zaluje, nic ci tu nie szoruje bo nie ma nacieć jak w ate tylko sa w tarczy dziury, i w porownaniu ze zwyklymi tarczami roznice czuc i to kolosalną. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

derlysy ma racje :hurra: mnie namowil i wielkie dzieki :padam: mu za to !!

 

dzieki niemu, moj PASSACIK ma teraz NORMALNE :hyhy: hebelki

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zuse jak zachowuje się ten zestawik dokąd się nie rozgrzeje? I jak często wymieniasz te klocki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności