Skocz do zawartości
cooler

[B5] Jakie tarcze hamulcowe i jakie klocki?

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek tarcza 280mm i klocki bez czujnika zużycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosiłbym o sprawdzenie kompletu tarcz i klocków Przód+Tył do Passata B5FL AVF 2003r

Vin: WVWZZZ3BZ3E324074

Jak do tej pory mój faworyt to Textar pro:jasne

 

elemenateur, czy Ty może przypadkiem handlujesz hamulcami Textara?:gwizdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

handluje, wrzucę Ci ofertkę na pw bo to nie miejsce na takie oferty w każdym razie to MEGa hebel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cenowo stoją obecnie klocki na przednią oś Ferrodo DS Performance do B4 2.8 VR6 (288m) 1994r?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogo, to drogi temat i raczej na przeceny nie ma co liczyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że drogo to wiem ;) parę lat temu zamontowałem takie klocki i kończą mi się powoli... jestem zadowolony więc chyba znowu je kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale czym się różnią pomiędzy sobą tarcze np. textara i np. klocki ferodo.

Symbole nic nie powiedzą, a różnica w cenie jest.

Dla przykładu:

tarcza tył textar 98200 0575 0 1

tarcza tył textar 98200 1062 0 1

 

klocki ferodo tył FDB1083

klocki ferodo tył FDB1788

klocki ferodo tył FDB1491

klocki ferodo tył FDB4183

 

Jakie zestawienie byłoby optymalne? Co by klocki nie zjechały tarczy a tarcze nie zaciupały klocków?

Pasek B5FL 130KM+chip160KM 2004.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek

 

dobieraj po katalogu i właściwe to 92057503

klocki różnią się tym że

a: miewają w mm różniąca się grubość

b: jedne są z a drugie bez materiałów dodatkowych tj blaszki czy podkładki wygłuszające, śrubki

 

 

Pozdrówki

marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Zamierzam wymienić klocki+tarcze z przodu, zestaw ATE 13.0460-7110.2 + ATE 24.0125-0171.1 będzie pasował do B5(3B6) 1.9 TDI 130KM (AVF) VIN: WVWZZZ3BZ4E211344? Według systemu w sklepie będzie pasował, ale chciałem się upewnić. Przy okazji jeżeli ktoś wie, gdzie mogę dostać taki zestaw w rozsądnej cenie do jakości usług to proszę o informację (jak regulamin zabrania postowania takich informacji to proszę na PW). Z góry wielkie dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji jeżeli ktoś wie, gdzie mogę dostać taki zestaw w rozsądnej cenie
Rzuć okiem na post wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!!! Pytanie za sto punktów, oto mój VIN: WVWZZZ3BZ2E327954 Passat B5 FL 1.9TDI 130km

Mam problem z dobraniem Tarcz i Klocków, (głównie z rozmiarem przednich tarcz bo nie mam czym tego zmierzyć).

Mam trzy typy zestawów, bardzo proszę osoby doświadczone o POMOC ;)

 

http://allegro.pl/brembo-ferodo-tarcze-klocki-przod-tyl-passat-b5-fl-i5682176341.html

http://allegro.pl/textar-tarcze-klocki-p-t-passat-b5-fl-1-9-tdi-288m-i5232234464.html

http://allegro.pl/ate-tarcze-i-klocki-przod-tyl-passat-b5-fl-1-9-tdi-i5672679447.html

 

Dziennie robię około 100km, 70% to trasa a 30% miasto. Nie szaleje, nie przeginam z gazem i heblem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiktor 288mm tarczka i klocki typowe z czujnikem.

 

Ukłony

marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc rozmiar już wiadomy, Dzięki Marcin za podpowiedź ;)

Czy teraz ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat wybranych przeze mnie zestawów? :) Będę wdzięczny bo chciałbym zamówić max jutro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś ten wątek ?? Tu wszystko jest opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) jestem nowy więc nie gryźcie , oddawałem moje krafty ( wiem że kiepskie , u mnie w sklepie innych nie mają ) na przetoczenie ale po tygodniu jazdy znów szarpie tak więc udałem się do sklepu a tam dowiaduję się że do mojej wer. ( 1.9 tdi rok 1998 vin :wwwzzz3bzxp200832 ) były montowane 3 wymiary , tak wiem że mogę odkręcić stare tarcze i zmierzyć tyle tylko że auto stare i nie mam pewności co do tego czy są optymalne założone , stąd moja uprzejma prośba o pomoc w podaniu jakiego rozmiaru szukać , co do firmy waham się między Bosch a Ferodo , tak wiem że Ate lepsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między bosch a ferodo wziął bym ferodo. Zdecydowanie lepsze są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek 288mm z tego co widzę. Na przyszłość niczego nie tocz. W chwili gdy to zrobisz - zapominasz od razu o gwarancji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie :)

Krzysiek 288mm z tego co widzę. Na przyszłość niczego nie tocz. W chwili gdy to zrobisz - zapominasz od razu o gwarancji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności