Skocz do zawartości
schlaggi1974

Anglik z kierownicą po lewej

Rekomendowane odpowiedzi

kurde intryguje mnie, jakie mam tam glosniki, ale nie chce mi sie szarpac tapicerek. Krawcol82 ten Twoj Dynaudio jakie ma parametry, jakie glosniki pod to miales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde intryguje mnie, jakie mam tam glosniki, ale nie chce mi sie szarpac tapicerek. Krawcol82 ten Twoj Dynaudio jakie ma parametry, jakie glosniki pod to miales?

Dynaudio jest pod 10 głośników. 3 pary w przednich drzwiach i i dwie pary w tylnych. W sumie ma dawać 600W (info ze strony VW). Głośniki firmy Dynaudio.

Ale skoro wzmacniacz zakosili, to nie wiadomo, czy głośników nie wymienili :( Sprawdź, bo warto ;)

bild-d-12326.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glosniki sprawdze jutro wieczorem, bo o 4 rano jade w trase. Odezwe sie. Z tego, co rozumiem to chcesz sprzedac sam wzmacniacz? Czy z glosnikami? Musze najpierw ogarnac temat samego samochodu. jak zostanie to chce najpierw dokonczyc dzielo tych przekladkowiczow, zeby nie bylo, ze sprzet bedzie smigac na pol gwizdka a auto bedzie gubic zle dokrecone elementy.....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko wzmacniacz do sprzedania-jak będziesz zainteresowany, to dasz znać ;)

Zawsze miałbyś już jedną sprawę rozwiązaną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heyka. apropos tego telepania samochodem nie wydaje sie wam ze to moze byc dwumasa??? to byla by masakra....

powodzenia zyczę na cokolwiek sie zdecydujesz

 

panie z us mogą sobie kazać.... mnie też chciały nawet cennik wyciągnęły. ja wpisalem tyle co na umowie i panie poinformowały mnie ze możliwe jest ze bede miał kontrolę. nie miałem a było to 7 lat temu przy poprzednim samochodzie.... to ty deklarujesz ile zapłaciłeś za samochód na podstawie umowy.

Edytowane przez sumo75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem filmik po prostu włosy demba stają do czego ludzie sa zdolni za trochu kasy

powini zakazac ogólne przeróbek aut mozna scągac na czesci ale nic po za tym

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, i jak tam kolego historia z Twym autkiem? Dzialasz cos?

pozdrawiam i zycze powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, dlugo mnie tu ne bylo, bo i nic sensownego nie mialem do napisania. Samochod jezdzi, caly czas podczas przyspieszania jakos dziwnie nim telepie. Poza tym wymienilem i zrobilem w nim wszystko, co bylo mozliwe poza wymiana licznika (bo nie potrafie a moj elektryk chyba tez nie potrafi, bo wciaz wymysla powod, by tego uniknac). pogodzilem sie z tym, ze nie dziala kierownica multi, ze licznik pokazuje bzdury i jezdze, cieszac sie, ze to jezdzi, jest szczelne, przeszlo przeglad i ladnie wyglada. Caly czas licze na to, ze w koncu ktos wymieni mi licznik. Aha ostatnio zaczely wychodzic jakis dziwne rzeczy typu blad poduszki i podczas gwaltownego przyspieszania przy predkosci ok 100 (bo gosc jechal jak **** to ja czworka lewy pas i lycha....) nagle silnik wszedl w tryb awaryjny, mrugnela sprezynka na liczniku i pokazal sie wykrzyknik przy tempomacie - facet spojrzal na mnie jak na debila (bo bylem akurat na wysokosci takiej, ze jechalismy obik siebie) po czym pojechal w piz.. a ja odpalilem auto ponownie i pojechalem do domu nie przekraczajac 2000 obrotow...to by bylo na tyle. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Caly czas licze na to, ze w koncu ktos wymieni mi licznik.
Kolego z wymianą licznika nie ma żadnego problemu w B6, potrzebny jest tylko drugi licznik europejski a nie anglik i komputer z VCDS by zmienić kodowanie odpowiednio do auta, ale jeśli kupisz licznik od 2.0 TDI to kodowanie może pasować. W gruncie rzeczy to zmieniasz licznik i już , kodowanie może być potrzebne lecz nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, no tak, bo ja sie naczytalem takich cudow, ze mialem wrazenie, ze tu trzeba znac cale ciagi polecen, komend i Bog wie, co jeszcze. tak czy siak chyba odwiedze kolege z forum, mianowicie romeo9999 i od razu skorzystam z jego wiedzy odnosnie wielu innych spraw. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec nie jest tak źle po oględzinach !!!! Auto dosyc dobrze przerobione wymieniona cała wiązka elektryczna na europe !!!!! i to jest plus

 

ps. Daj znac czy dojechałeś do domu !!!!

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romeo jak zwykle pomocny. Ja czytając sądziłem że to europejczyk ale naprawiony częściami UK. Po prostu bity i założyli to co mieli. Ja bym tego skur... spalił ... Rozumiem Twoje rozgoryczenie bo byłem i jestem w podobnej sytuacji. Ale można powiedzieć, że trochę lepszej gdyż europejczyk i wykupiłem gwarancję. Tak czy siak milionów kilometrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko wzmacniacz do sprzedania-jak będziesz zainteresowany, to dasz znać ;)

Zawsze miałbyś już jedną sprawę rozwiązaną ;)

 

Krawcol przepraszam jeśli się mylę ale Twój amp jest zdaje się w wersji A.

Czytałem na zachodnich forach że A jest pierwszą wersją tego wzmacniacza i ponoć ma 300W a nie 600W jak wersje C, D, E itd.

Więc jak coś to chyba ta wersja 600w będzie lepsza.

 

pozdrawiam

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krawcol przepraszam jeśli się mylę ale Twój amp jest zdaje się w wersji A.

Czytałem na zachodnich forach że A jest pierwszą wersją tego wzmacniacza i ponoć ma 300W a nie 600W jak wersje C, D, E itd.

Też przeglądałem różne strony obcojęzyczne i wychodzi na to, że każdy wzmak DynAudio ma 600W. Są jeszcze wzmacniacze, które mają 250W, ale to są wzmacniacze z zestawu VW-SoundSystem, które z Dynaudio mają niewiele wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Beni0: Tobie również milion km! Do wszystkich zainteresowanych epilogiem całej sytuacji: Auto jest już Europejczykiem "z odzysku". Musze przyznac, że forum to naprawdę galeria gwiazd, fachowców i ludzi, którzy rozumieją innych i chcą pomagać. Nie moge się powstrzymać od napisania, że romeo9999 to naprawdę zaj... facet, dobry kolega i swietny fachowiec. Poznałem go osobiście - pomógł mi [na zasadzie, że ja stoję, gadam i palę papierosy a on robi] dokończyć to auto, obejrzał dokładnie, pocieszył, że nie jest tak źle. Wymienił, co trzeba, "poklikał" troche na laptopie, zaadaptował całą sprawę i tyle. Romeo9999 wielkie dzięki i szacunek za pomoc od pierwszego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. mała prośba do wszystkich, potrzebuję jakieś zdjęcie, które pokazuje, w jaki sposób mocowana jest podstopnica w passacie b6. U mnie auto nie nosi już znamion byłego Angola, bo wymieniłem wszystko, dosłownie wszystko, co było podejrzane. Ale podstopnica leży luźno, bo nie ma jej do czego przyczepić. Nie wiem, jak to wygląda oryginalnie, może ma ktoś jakieś zdjęcie tego kawałka wnętrza? POza tym szukam kogoś, kto naprawiłby sterownik blokady, bo oczywiście to też mi padło. Zero reakcji na włożenie klucza w stacyjkę. Przeczytałem setki postów i z nich wynika, że to słynna usterka pod tytułem awaria sterownika blokady kierownicy. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podstopnice wymienialem w sobote wiec Ci powiem

 

najpierw musisz zdjąć ten plastik co w nim jest rączka od maski

za nim jest jedna śruba, odkrecasz ją u przesuwasz podstopnice do góry , to wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to na wierzchu, tyle ze ja nie mam tam nic, co by tą podstopnicę trzymało. Normalnie mogę ją wyjąć ręką, bo jedyne co ją trzyma to osłona z boku [ta z raczką do otwierania maski] pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musisz się zastanowić jak jest zrobione mocowanie do budy tego czegoś na co się wsuwa podstopnicę. Może to jest przykręcane, więc idze dokupić, jak nie to trzeba by dospawać pewnie, albo co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności