Skocz do zawartości
Marcin_e36

Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2014

Rekomendowane odpowiedzi

a może minsk,zrobił by nalot na warszawie pod fortem wola, ja tam tez nie mieszkam,a tam jeżdżę, nie ja jeden jadę tam około 40 km.

 

mińsk pod fortem wola napewno sie pojawi nie wiem jeszcze czy w najbliższy pon ale jeżeli nie to postaramy się być następnym razem (piszę tu w swoim imieniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy w Warszawie będzie spot ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mińsk pod fortem wola napewno sie pojawi nie wiem jeszcze czy w najbliższy pon ale jeżeli nie to postaramy się być następnym razem (piszę tu w swoim imieniu)

No to polecimy w listopadzie na dwa auta, Marcin ;)

W tym miechu mam dyżura.

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kolejny spot się odbył :) dzięki wszystkim za przybycie po raz kolejny było bardzo ciekawie tylko tym razem nie wczuwałem się za bardzo w zdjęcia wszyscy wiemy dla czego:) ale oczywiście jakieś udokumentowanie ze spotu jest;) Gościnnie dziś na spocie był kolega Max nie związany w żaden sposób z VW , a raczej z BMW i motorami:) Dzięki dla Maxa za zrobienie kilku fotek i zdyscyplinowanie nas;) Tym razem ujawniamy swoje gęby co by było wiadomo z kim macie do czynienia:lol3 tym razem było tak:

 

będzicie wyrozumiali bo ciężko się prowadzi i jednocześnie nagrywa;)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiscie poprosze reszte filmow i zdjec na poczte :) Fajne spotkanie, wiedzialem ze na obwodnicy bedzie ciekawie :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jeden film proszę bardzo

 

 

a co do zdjęć to prześlij mi jeszcze raz na PW maile bo robiłem czestki i zaginoł to wyśle ci je jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jeden film proszę bardzo

 

 

a co do zdjęć to prześlij mi jeszcze raz na PW maile bo robiłem czestki i zaginoł to wyśle ci je jutro

Czemu tyle kontrolek się w tym pasku świeci,jak na choince na święta?:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega Tomex221 nadal walczy chyba z jego włoską historią i próbuje go ogarnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu tyle kontrolek się w tym pasku świeci,jak na choince na święta?:bleble

 

słuszne spostrzeżenie :dobrze

 

:mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez riccardoa Zobacz posta

Czemu tyle kontrolek się w tym pasku świeci,jak na choince na święta?

słuszne spostrzeżenie

 

Tomek - jakby co to podjedź do mnie na diagnostykę - na Piłsudskiego masz rzut beretką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie mogłem być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak na pierwszy mój spocik niezapowiedziany nie było źle tylko tak jak rozmawialiśmy że trzeba troszkę wcześniej zrobić to spotkanie żeby było więcej atrakcji ale ogólnie super było. Pozdrawiam !! :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się pisze na najbliższy spot więc o jednego Passata więcej ;) Szkoda tylko że przegapiłem wczoraj...hmmm

Edytowane przez roro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie mogłem być

 

no szkoda ale może następnym razem się zobaczymy

 

No jak na pierwszy mój spocik niezapowiedziany nie było źle tylko tak jak rozmawialiśmy że trzeba troszkę wcześniej zrobić to spotkanie żeby było więcej atrakcji ale ogólnie super było.

 

Cieszę się że się podobało teraz to będzie coraz zimniej na spotach:D

 

No ja się pisze na najbliższy spot więc o jednego Passata więcej ;) Szkoda tylko że przegapiłem wczoraj...hmmm

 

szkoda że cie wczoraj nie było ale następnym razem trzymam za słowo, a następny spot dopiero za miesiąc

 

No i panowie jeszcze musimy wymyślić miejscówkę na spotkania bo stacja BP odpada wiadomo dlaczego;) Także do następnego spotu wpisujcie tu propozycje parkingów gdzie możemy sie spotykać i bierzmy pod uwagę kolegów nie z Mińska którzy nie wszystkie parkingi znają;)

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z filmikow i zdjec wynika ze bylo naprawde super - ja niestety znowu zawiodlem :-(

A co sie stalo na BP ze odpada?

 

Moze parking na stacji STtatoil - jeszcze stacja nieczynna wiec moze na parking da rade wbic sie.

Albo parking na przeciwko cmentarza - tam jset miejcse - ale tak slabo ze blisko cmentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja niestety znowu zawiodlem :-(

 

nooooooo;)

 

Z filmikow i zdjec wynika ze bylo naprawde super

 

było zajebiście:D

 

A co sie stalo na BP ze odpada?

 

na BP tam gdzie się spotykaliśmy zrobili parking dla TIRów i nie ma tam dla nas juz miejsca bo stoją ciężarówki:(

 

Moze parking na stacji STtatoil - jeszcze stacja nieczynna wiec moze na parking da rade wbic sie.

Albo parking na przeciwko cmentarza - tam jset miejcse - ale tak slabo ze blisko cmentarza.

 

Statoil narazie odpada bo jest nieczynna a i tak wydaje mi się że ma za mały parking, co do cmentarza to też o tym myślałem ale w niedzielę jak będzie ładna pogoda to zawsze będzie dużo ludzi poza tym jak byłem małolatem to robiliśmy spoty koło cmentarza wieczorami i bardzo często przyjeżdżała też policja;) więc cmentarz bym sobie darował. Miślałem natomiast o parkingu na "budowlance" tam gdzie byliśmy mieciąc temu. Nie jest to przy głównej trasie ale zawsze to duży parking, a w zime byłaby zabawa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre miejsce jest przy PKP na tym parkingu bliżej kolejowej a w zimie to można zawsze na parking pod CH Partner wjechać na -1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobre miejsce jest przy PKP na tym parkingu bliżej kolejowej a w zimie to można zawsze na parking pod CH Partner wjechać na -1

 

nie da rady bo nie wiem jak teraz ale swego czasu tem na PKP było płatne i podobno strzeżone (jutro to sprawdzę jak jest) a na CH Partner na -1 zrobili taki myk że jest to tylko parking dla pracowników CH i Castoramy i jest zamknięte:(

 

 

P.S. a chłopaki odnośnie tej cementowni/betoniarni co rozmawialiśmy kto jest chętny np. na sobotę rano na chwilę tam pojechać pyknąć kilka fotek? Oczywiście jak będzie ładna pogoda. Jak nie sobota to inny dzień.

 

 

Zapomniałbym o najważniejszym dziś mini spocik z Tomkiem na PKP -->> http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?53461-Spotkania-forumowicz%F3w-na-drodze./page416 :D

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta nowa odsłona forum mnie wqrza...

---------

A wracając do tematu wiodącego :- jeśli chodzi o miejsce naszego następnego SPOTkania, to może spróbować placu na Kołbielskiej?Można tam dojechać albo od Warszawskiej, skręcając na rondku na Kołbielską, po prawej mijamy stację LPG, po lewej mamy oponiarzy, wjeżdżamy na wiadukt i zjeżdżając z niego, po prawej stronie mamy ładny plac..Można też spróbować parkingu obok Kauflanda, zauważyłem, że w rogach jest sporo miejsca zawsze, ludzie starają się parkować metr od głównego wejscia :D

 

Co do soboty w cegielni/cementoVWni...mam dyżur, więc niestety odpadam... :(

 

Dzięki BTW za spota, było wesoło, uchachałem się po same jajca,

 

Pozdro i do następnego.

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności