Skocz do zawartości
Marcin_e36

Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Zmyles cement z blotnikow??:D

 

od razu:) z błotników, wycieraczki, butów i spodni;)

 

Bylo naprawde super, wielkie podziekowania dla Pana kierownika i pracownikow za wyrozumialosc :)

 

przyłączam się

 

Dobra robota Marcin. Pozdrawiam :)

 

ale miałem szalonego pomysła:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głównie to fele cię zdradziły:fajny

No to wkrótce wtopię się w tłum, bo założę stalówki z kołpaxami...;)

 

Wlepa juz zamowina teraz tylko czekam az przyleci do mnie

No i gites.

---------

A btw sesyjki, cholernie żałuję, że mnie z Wami nie było!Sceneria super, szczególnie podobają mi się ostatnie fotki, gdy jeden z Pasków w tle stoi pochyło...Szkoda, że u nas zmieniło się w ,,firmie" szefostwo i nie wiemy jeszcze, jak ich ugryźć,czy się zgodzą- ale może na wiosnę zaprosimy Was na sesyjkę na lotnisku przy MiGach z Tomex-em... ;)

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawiązująć do dzisiejszych wyborów, głosuj na:

c23a70aa63902c5e.jpg

PS. sory za post pod postem, ale nie wiem czemu-nie mogłem poprzedniego postu edytować z dwóch przeglądarek...A teraz nagle mogę...echhh

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A btw sesyjki, cholernie żałuję, że mnie z Wami nie było!Sceneria super, szczególnie podobają mi się ostatnie fotki, gdy jeden z Pasków w tle stoi pochyło...

 

a mówiłem że będzie fajnie:) dobrze że nie padało;) Sceneria rzeczywiście była super

 

ale może na wiosnę zaprosimy Was na sesyjkę na lotnisku przy MiGach z Tomex-em... ;)

 

oooo kombinuj kombinuj bo to by przebiło nawet rainmama777:D którego oczewiście pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sesyjka na lotniku + moze jeszcze wykorzystanie pasa startowego to byloby to :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...]+ moze jeszcze wykorzystanie pasa startowego to byloby to :))

Byłoby, ale co do pasa oraz ,,kołowanki" nie ma szans, samo wejście na którąś z tych dróg jest obostrzone rygorami( specjalne kratki do wyczyszczenia podeszwy), a już nie wspomnę o pojazdach...

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A'propos lotniska pamietam jakies 12 lat temu jak były jeszcze regularne fajne pokazy. Przyjechalismy na rowerach i wjechalismy na teren lotniska jakos z boku obok pasa startowego czy w tych okolicach. Jechalismy sobie pasem maksymalnie wyluzowani a tu nagle nas zaczyna gonic Favoritka na syngale i klaksonie - jak my tu weszlismy i ze zaraz migi startują ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracamy do tematu miejscówki na spoty bo decyzja jeszcze nie zapadła;) więc albo zostajemy przy tym co proponował SuVW i ja dałem mapę dojazdu albo szukamy dalej:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a parking przy rynku od ul.11 listopada ?

tam raczej jest w niedzielę pusto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomex widziany dzisiaj dwa razy ok 7:00 :) chyba nie możesz spać;)

 

 

a parking przy rynku od ul.11 listopada ?

tam raczej jest w niedzielę pusto

 

jak dla mnie może być:D

 

 

chłopaki wiecie kto w mińsku może mi przejrzeć i ewentualnie naprawić webasto bo zaczyna się dziwnie zachowywać:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten parking na 11 Listopada moze byc dobra propozycja. Mozemy w koncu cos ustalic :) Ostatnio pzejezdzalem stara kolbielska i tam jest tez fajne miejsce ale straszne zadupie :D

 

Marcin jak bym mogl spac to bym spal do pracy jechalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam reklamy Webasto kiedys byly w tym serwisie Renault w Stojadlach na rogu Kolbielskiej i Warszawskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamietam reklamy Webasto kiedys byly w tym serwisie Renault w Stojadlach na rogu Kolbielskiej i Warszawskiej

 

zadzwonię do nich w pon i zobaczę co i jak ale podejrzewam że oni zajmują się tylko ciężarówkami:( mam namiar jeszcze na jakiś serwis w Wesołej to też zadzwonię.

 

co do miejscówki na spoty to co zostajemy przy tym parkingu na 11-go Listopada koło rynku?

 

UWAGA!!! w środę od samego rana ok 7:30 do ok 15:00 zamknięta będzie ul. Mireckiego, od skrzyżowania z ul. Spółdzielczą w stronę ronda Hallera. Powodem zamknięcia ulicy będzie remont głównej sieci wodociągowej na skrzyżowaniu ul. Mireckiego i Piłsudskiego. Rozkopane będzie całe skrzyżowanie i najprawdopodobniej przez cały dzień w okolicy nie będzie wody. Wiem to od teścia który pracuje w wodociągach i w środe będzie tam kopał:D także lepiej jak nie musicie to tam nie jeździjcie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powiem Ci ze dobrze wiedziec, tzn. ze bede mial utrudniony dostem do chalupy :/ Ato webasto miales juz seryjnie??:)

 

PS jak idzie czyszenie 3M ??:)

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to powiem Ci ze dobrze wiedziec, tzn. ze bede mial utrudniony dostem do chalupy :/ Ato webasto miales juz seryjnie??:)

 

PS jak idzie czyszenie 3M ??:)

 

POZDRAWIAM

 

Webasto jakiś Helmut zakładał po kilku miesiącach urzytkowania auta, od połowy 2001 jest jest w aucie. Ale chyba nie jest ori mam jakieś faktury z Bosch bo tam było zakładane. A zachowuje mi się mniej - więcej tak jak w tym turanie -->>

i do tego strasznie śmierdzi jakimś starym czymś;) jakby by się domagało wymiany jakiegoś płynu czy coś takiego.

 

Co do czyszczenia 3M to jeszcze tego nie robiłem bo nie miałem czasu i myślę że dopiero w przyszły weekend będe miał chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam :)

panowie mam problem :)

a wiec tak przymierzam sie do zalożenia podszybia z b5lf no i potrzebuje taraz jakies numery częsci co mam kupic :P tego podszybia

oraz czy konieczna jest wymiana obudowa filtra ?? zbiorniczek hamulcowy mam okrągły

 

Cała porada jest: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/91355-Zmiana-podszybia-w-B5-3B-na-podszybie-z-B5-3BG

 

Tylko nie wiem po co chcesz zmieniac podszybie? Cos sie stalo? W razie czego moge cos tam doradzic pomoc, bpo juz u siebie to przerabialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam :)

panowie mam problem :)

a wiec tak przymierzam sie do zalożenia podszybia z b5lf no i potrzebuje taraz jakies numery częsci co mam kupic :P tego podszybia

oraz czy konieczna jest wymiana obudowa filtra ?? zbiorniczek hamulcowy mam okrągły

Co to ma wspólnego ze spotami w Mińsku Mazowieckim?:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a musze zmieniać filtr ?? znaczy sie obudowę ?? nie chce zmieniać tylko chce założyć bo u mnie nie ma wcale ;p

Dostałeś link do tematu,czemu nadal śmiecisz tutaj?:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten temat jest z 2009roku ale ok jeśli ci przeszkadza ze pisze to nie bede wogole pisal. pozdro
Ten temat jest wciąż aktywny i o ma do rzeczy rok 2009..?Nikt Ci przecież nie zabrania pisać gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten temat jest z 2009roku ale ok jeśli ci przeszkadza ze pisze to nie bede wogole pisal.

pozdro

Skoro myślenie sprawia ci ból,to trudno.Zobacz z kiedy jest ostatni post w tym wątku,nieważne kiedy został utworzony.W domu też buty wkładasz do lodówki,razem z jedzeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności