Skocz do zawartości
Marcin_e36

Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin co do soboty też odpadam niestety pracująca jak i wszystkie w tym miesiącu :dodupy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ ta nowa odsłona forum mnie wqrza...

 

o tak

 

jeśli chodzi o miejsce naszego następnego SPOTkania, to może spróbować placu na Kołbielskiej?Można tam dojechać albo od Warszawskiej, skręcając na rondku na Kołbielską, po prawej mijamy stację LPG, po lewej mamy oponiarzy, wjeżdżamy na wiadukt i zjeżdżając z niego, po prawej stronie mamy ładny plac..

 

stara Kołbielska to może być jakieś rozwiązanie jutro po pracy oblukam bo i tak tamtędy jadę;) tylko wydaje mi się że ten plac to jest taka ziemia ubita przez wiwrotki a nie parking. Ale jak by co to można też pojechać starą kołbielską do końca minąć po lewej szrot po prawej skręt do obwodnicy i pojechać prosto ok 500m aż się skończy droga i jest górka ziemi, a za nią jest juz obwodnica. Tam chłopaki z BMW mińsk często palą gumy;)

 

Można też spróbować parkingu obok Kauflanda, zauważyłem, że w rogach jest sporo miejsca zawsze, ludzie starają się parkować metr od głównego wejscia :D

 

myślę że wszelkiego rodzaju super/hipermarkety to nie będzie dobry pomysł bo może raz się uda i będzie luźno ale najczęściej w niedzielę przy takich sklepach jest pełno ludzi:( a idzie zima i nie chcemy chyba żeby jakiś dziadek wpadł w poślizg i przyłączyl się do spota;)

 

Co do soboty w cegielni/cementoVWni...mam dyżur, więc niestety odpadam... :(

 

nie dobrze szczerze powiem że mi sobota odpowiada bo w tygodniu zawsze coś jest do załatwienia, ewentualnie myślę że w piątek po 15 ale to jeszcze jutro bym potwierdził

 

Marcin co do soboty też odpadam niestety pracująca jak i wszystkie w tym miesiącu :dodupy!

 

chyba tylko mi się trafiła wolna sobota:hurra

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest chętny np. na sobotę

na 99,9% ja jestem jak najbardziej za ta sobota w godzinach porannych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko wydaje mi się że ten plac to jest taka ziemia ubita przez wiwrotki a nie parking.

Tam jest asfalt i też ktoś lubi robić drifty, byłem tam kiedyś i robiłem foty autku :

ba9623e103f13560m.jpg

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tam jest asfalt i też ktoś lubi robić drifty, byłem tam kiedyś i robiłem foty autku :

ba9623e103f13560m.jpg

 

i to chyba będzie nasza nowa miejscówka:D podjade tam jutro

 

na 99,9% ja jestem jak najbardziej za ta sobota w godzinach porannych :D

 

no i super Krzysiu to za sobotą było by nas trzech ja, ty i Tomex221 chociaż Tomkowi to w tym tygodniu pasuje każdy dzień;) Ale w sobotę ma być bezchmurne niebo i jakieś tam słońce:) poza tym muszę wcześniej wiedzieć kto będzie napewno bo muszę tam zadzwonić i ich poinformować że przyjedziemy i mniej-więcej określić się ile osób i o której godz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile osób i o której godz.

w sumie mam wolny weekend ale ranek jak najbardziej mi pasuje bo ma byc pogoda to pozniej z dzieciakiem chce wyskoczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wolne zwane L-4 jestem w domu wiec moge podleciec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie da rady bo nie wiem jak teraz ale swego czasu tem na PKP było płatne i podobno strzeżone (jutro to sprawdzę jak jest)

 

Faktycznie tam bylo platne ale juz jest darmowe. I zawsze w dzien powszedni parking zawalony. A faktycznie w niedziele powinno byc pusto. Wiec to bardzo dobry pomysl.

 

No i w listopadzie otwieraja chyba park & ride ale od strony kazikowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o miejsce naszego następnego SPOTkania, to może spróbować placu na Kołbielskiej?Można tam dojechać albo od Warszawskiej, skręcając na rondku na Kołbielską, po prawej mijamy stację LPG, po lewej mamy oponiarzy, wjeżdżamy na wiadukt i zjeżdżając z niego, po prawej stronie mamy ładny plac..

 

Tam jest asfalt i też ktoś lubi robić drifty, byłem tam kiedyś i robiłem foty autku

 

i to chyba będzie nasza nowa miejscówka podjade tam jutro

 

byłem, sprawdziłem miejsce całkiem spoko nie mam nic przeciwko tam możemy robić spoty:D tylko czy wszyscy wiedzą gdzie to jest i jak tam dojechać? Tak jak pisał Tomek na starej Kołbielskiej trzeba przejechać przez wiadukt i zjeżdżając z niego od razu po prawej jest ten parking (jadąc od warszawskiej) Mapa dojazdu:

 

22991f4ef2e33120.jpg

 

Prościej nie potrafię;)

 

Wracając do cementowni/betoniarni to ja w piątek nie mogę i zostaje tylko sobota więc proponuję sobotę np. o 10 albo 11 bo oni pracują (chyba) do 14 więc też nie możemy się za późno zjawić.

 

No i w listopadzie otwieraja chyba park & ride ale od strony kazikowskiego.

 

a co to i gdzie to??

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to i gdzie to??

 

Zle napisalem - wjazd od Sosnkowskiego a nie Kazikowskiego

 

To parking dla ludzi dojezdzajacych pociagiem. Przyjezdzasz na stacje zostawiasz samochod i jedziesz dalej pociagiem :)

Ten parking ma byc przy stacji, wjazd od ul. Sosnkowskiego mniej wiecej przedluzenie uliczki od stadionu w strone torow.

Wszystko fajnie tylko pare minusow:

1. Parking bardziej potrzebny jest od drugiej strony Minska powiedzmy okolice dworca pkp

2. Normalnie te parkingi w warszawie sa darmowe gdy posiadasz bilet miejscki, niestety w minsku symbolicznie, ale beda platne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zle napisalem - wjazd od Sosnkowskiego a nie Kazikowskiego

 

To parking dla ludzi dojezdzajacych pociagiem. Przyjezdzasz na stacje zostawiasz samochod i jedziesz dalej pociagiem :)

Ten parking ma byc przy stacji, wjazd od ul. Sosnkowskiego mniej wiecej przedluzenie uliczki od stadionu w strone torow.

Wszystko fajnie tylko pare minusow:

1. Parking bardziej potrzebny jest od drugiej strony Minska powiedzmy okolice dworca pkp

2. Normalnie te parkingi w warszawie sa darmowe gdy posiadasz bilet miejscki, niestety w minsku symbolicznie, ale beda platne.

 

aaa już wiem gdzie to, niestety obok pracuję i teraz jak juz otworzą ten parking to za każdym razem jak przyjedzie pociąg to Sosnkowskiego będzie nieprzejezdna:( i......... pewnie zrobią rondo:lol3 jeszcze jak się za to nie brali to tą właśnie drogą próbowałem kiedyś dojechać do stacji od drugiej strony no foty:D umyłem auto i wjechałem w krzaki i błoto, do stacji nie dojechałem, a błoto miałem nawet na dachu;)

 

A wracając do dwóch głównych tamatów to:

1. Jeszcze raz kto jedzie ze mną w sobotę o 10:00 na chwilę do betoniarni/cementowni porobić zdjęcia furom? Wiem kto na pewno nie jedzie;) ale do końca nie mam pewności kto jedzie.

2. jak wam pasuje nowa miejscówka na spoty? tam gdzie wkleiłem mape.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze na ta sobote :) A miejscowka...hmm Marcin nie bylem tam jeszcze wiec pojade zobacze to sie wypowiem :) Jak cos bedzie mialo sie zmienic to call :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak cos bedzie mialo sie zmienic to [...] :)

Powinno się wreszcie coś zmienić na klapie/szybie tylnej - Twego Paszteta, bo...gdzie vlepa? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinno się wreszcie coś zmienić na klapie/szybie tylnej - Twego Paszteta, bo...gdzie vlepa? ;)
No prawda bo ostatnio też widziałem jego furę zaparkowaną pod domem i żeby nie to że wiem czyj to samochód z ostatniego spotkania to bym nie wiedział że to forumowy . Poza tym wydaje mi się że cię SuVWik widziałem dziś jak wracałem z roboty skręcającego na Targówku na osiedle około 18.20 chyba że się mylę to mnie popraw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pisze na ta sobote :)

 

no to jesteśmy umówieni:D Wygląda na to że będziemy z Tomkiem tylko we dwóch:(

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym wydaje mi się że cię SuVWik widziałem dziś jak wracałem z roboty skręcającego na Targówku na osiedle około 18.20 chyba że się mylę to mnie popraw?
Nie mylisz się, skręcałem do bankomatu na Serbinów;) Jak Ty mnie w tej ciemnicy wyhaczyłeś? :D Brawo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mylisz się, skręcałem do bankomatu na Serbinów;) Jak Ty mnie w tej ciemnicy wyhaczyłeś? :D Brawo!
Głównie to fele cię zdradziły:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlepa juz zamowina teraz tylko czekam az przyleci do mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było zaplanowane pojechaliśmy dziś z Tomkiem rano do cementowni na zdjęcia i pykneliśmy ich bagatela 318:D wszystkich nie wrzucę bo bym musiał siedzieć chba z tydzień i je zmniejszać;) wstawiam kilka które zmniejszałem i zamalowywałem rej. całe popołudnie bo każde zdjęcie ma ponad 5MB:) było zajebiście kto nie był niech żałuje;)

 

c93ad8ba6fea5734.jpg

 

0c777609cb3875c0.jpg

 

bd462ce756c58cd1.jpg

 

c7879bec8ec0f666.jpg

 

fe6381e7521a2938.jpg

 

e73093ef09de9b3e.jpg

 

51908d3beb750091.jpg

 

cba159fb8642909c.jpg

 

4e1312764e5ced65.jpg

 

655dcf55e694f2e8.jpg

 

b83c69ecc298751c.jpg

 

bcb5ccfa16488127.jpg

 

616829b803bd0c10.jpg

 

c8cca0d452792e97.jpg

 

ee9f4314c06b2f4b.jpg

 

f1dd1d9b1fb96eb4.jpg

 

70fcaba63cced911.jpg

 

68bdbb6975b74121.jpg

 

bb578e15b59abb13.jpg

 

afeccc55b0928fe8.jpg

 

83e395b382d9f9af.jpg

 

3c0c58744314d740.jpg

 

26b4d4a3c3cd79bc.jpg

 

6cb6e1e5749bdd7d.jpg

 

3c992b02d2926922.jpg

 

59d88fbcc79b19cb.jpg

 

c976925ae43da01a.jpg

 

27ef9b64fd02498d.jpg

 

c64d5b6b6022ac06.jpg

 

b1c26cc98dabf179.jpg

 

b2d76f76f69acdf9.jpg

 

Jakieś zdjęcia powstawiam w swoim temacie ale już nie dzisiaj bo mi się juz nie chce z nimi bawić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmyles cement z blotnikow??:D Bylo naprawde super, wielkie podziekowania dla Pana kierownika i pracownikow za wyrozumialosc :) Dobra robota Marcin. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności