Skocz do zawartości
Marcin_e36

Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2014

Rekomendowane odpowiedzi

a tak z ciekawości bo dawno tu nie zaglądałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki znacie jakiegoś dobrego elektryka co może mi przeprowadzić kable do halogenów? Bo jeżdżę cały czas tylko z założonymi halogenami i fajnie by było jakby zaczeły świecić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podepnę się do tematu. Mam prośbę. Ma ktoś z was kabelek VagTacho bądź inny i jest w stanie odczytać mi pin immo? Oczywiście nie za darmo;) Chcę dołożyć drugi kluczyk do auta (kupiłem samochód z jednym i bez tej plastikowej przywieszki, na której pin był podany). Mam nowy, niezakodowany transponder, docięty grot + vag com ale nie znam pinu immo, no i lipa. Jestem z okolic Siedlec także spokojnie mogę podjechać do Mińska;)

Czekam na info tutaj ew. na maila:)

Edytowane przez lukasz_osinski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Podepnę się do tematu. Mam prośbę. Ma ktoś z was kabelek VagTacho bądź inny i jest w stanie odczytać mi pin immo? Oczywiście nie za darmo;) Chcę dołożyć drugi kluczyk do auta (kupiłem samochód z jednym i bez tej plastikowej przywieszki, na której pin był podany). Mam nowy, niezakodowany transponder, docięty grot + vag com ale nie znam pinu immo, no i lipa. Jestem z okolic Siedlec także spokojnie mogę podjechać do Mińska;)

Czekam na info tutaj ew. na maila:)

Mogę ci to zrobić,30 km od Mińska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suv to Ci wytlumacze jak dziecku bo widze ze nie rozumiesz:

Off top to off top a dzialy techniczne sa gdzie indziej.

Jesli uwazasz ze Twoj post zostal usuniety nieslusznie to zglos sie do administracji forum i niech oni rostrzygna.

Rejestrujac sie na forum zaakceptowales regulamin ktory mam nadzieje przeczytales. Powinienes zatem wiedziec ze Nalezy najpierw wyszukac problem a potem pisac posty ub zakladac nowe watki. Jezeli zasady panujace na tym forum Ci nie pasuja to nikt tu nikogo na sile nie trzyma.

Dziely regionalne nie sa autonomiczne i sa czescia calego forum w ktorym sa dzialy techniczne i tam nalezy najpierw szukac a potem pisac o pytania/odpowiedzi o charakterze technicznym.

Jeszcze rqaz Ci napisze, jezeli masz uwagi do usuniecia tych postow zglos to administracji.

Jesli jednak sytuacja bedzie sie powtarzac bede zmuszony dac Ci kreche i miesieczne wakacje od forum na przemyslenia.

To sie tyczy nie tylko Ciebie, ale prosba o 3manie sie tematoew i zachowywanie zgodnie z regulaminem dotyczy wszystkich.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nacie jakiegoś dobrego elektryka

 

kościelna przy stacji kontroli pojazdów

 

 

est w stanie odczytać mi pin immo

zczytam PIN nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a znacie w mińsku lub okolicy kogoś kto bardzo dobrze robi takie rzeczy jak podniesienie mocy silnika lub zmiana mapy paliwowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kościelna przy stacji kontroli pojazdów

 

wiem Grzyb:) myślałem że oprócz niego jeszcze ktość jest bo nie lubie do niego jeździć ale nie mam wyjścia;)

 

a znacie w mińsku lub okolicy kogoś kto bardzo dobrze robi takie rzeczy jak podniesienie mocy silnika lub zmiana mapy paliwowej

 

w mińsku to są te chłopaczki http://moto.allegro.pl/chip-tuning-vw-passat-jetta-bora-golf-polo-t5-tdi-i2564287617.html ale ja bym im nie powierzył swojego paska. Kolega czipował golfa V u jakiegoś gościa w ząbkach który robi tylko VW. Ja jak już będe miał kase i pozwolanie żony:) to też jade do tego gościa:D

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile on sobie życzy za taką usługę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem marcin czy o tym samym myślisz w ząbkach niedaleko makro?słyszałem że nie podchodzi do tematu tak jak w mr motors.ja narazie jestem zadowolony a ktoś mi miał załatwić w ząbkach za 600zł ale na moje ryzyko także popytaj jeszcze,chyba że to jakiś inny w ząbkach.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli 900 pln u Rogala to dużo to user Spanky chyba pomoże bo robi takie rzeczy - zagadajcie co i jak

 

900 pln to jest program+hamownia przed i po a za jakieś 500 pln dostaniecie program bez hamowni. kto co lubi, jest wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem marcin czy o tym samym myślisz w ząbkach niedaleko makro?słyszałem że nie podchodzi do tematu tak jak w mr motors.ja narazie jestem zadowolony a ktoś mi miał załatwić w ząbkach za 600zł ale na moje ryzyko także popytaj jeszcze,chyba że to jakiś inny w ząbkach.pozdrawiam

 

dowiem sie dokładnie jak ten koleś w ząbkach się nazywa bo ja u niego nie byłem ale koladze golfa zrobił ze 101KM na 147KM za 800PLN i podobno pełna profeska i kolega zadowolony jak dziecko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dowiem sie dokładnie jak ten koleś w ząbkach się nazywa bo ja u niego nie byłem ale koladze golfa zrobił ze 101KM na 147KM za 800PLN i podobno pełna profeska i kolega zadowolony jak dziecko:)

nie pamiętam ale wiem że niedaleko makro gdzieś blisko drewnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę ci to zrobić,30 km od Mińska.

 

A powiedz mi w którą stronę 30 km?;) Ja mieszkam na wschód k. Siedlec;) Bo nie wiem czy bliżej będę miał do ciebie czy do kolegi

"BartekP" z Mińska;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi w którą stronę 30 km?;) Ja mieszkam na wschód k. Siedlec;) Bo nie wiem czy bliżej będę miał do ciebie czy do kolegi

"BartekP" z Mińska;)

Zdecydowanie będziesz miał bliżej o 30 km do Mińska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zczytam PIN nie ma problemu

Podaj namiary na siebie nr tel czy coś to się umówimy Jakoś w mińsku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BartekP, chyba się do niego do Siennicy jutro przejadę, bo próbuję się od trzech dni dodzwonić i lipa :(

 

---------------

EDIT :

 

No i właśnie wróciłem od niego, ceni się 500 zeta za całość, spróbuję znaleźć taniej - no chyba,że się nie uda, to kopsnę się do niego.

Edytowane przez SuVW_2006
dopisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ode mnie też nie odbiera ale skoro już byłeś...nie wiedziałem że taka droga impreza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i następny mińszczanin pozbywa się paska:( roro co nie szkoda Ci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roro= dawaj do mnie to cofniemy coś cyferki to od razu pójdzie :)

mam nadzieje że nie idziesz w stronę brata czy biemdablju

Edytowane przez BartekP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności