Skocz do zawartości
Marcin_e36

Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2014

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dziś zakupiłem http://allegro.pl/felgi-alutec-5x112-et42-17-7jx17h2-i2253706585.html co myślicie? teraz muszę sprzedać moje 16' road america z idealnymi oponkami za około 1500zł jak ktoś zainteresowany zapraszam na PW to podeślę zdjęcia.

 

no ładne widze że nie tylko ja zamieniłem road america na 17":) ja swoje sprzedałem ze dwa tygodnie temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak też chyba tak ceniłeś a ile wyrwałeś?u mnie przód nokianki prawie nowe i 6mm conti na tył .mam do kupienia prawie nówki 17' oponki goodyear F1 tylko za 4szt nie chce zejść poniżej 950zł no i boli

 

---------- Dodano o 22:24 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:12 ----------

 

 

aha ... i poszło zamówienie na virusa,zobaczymy co mi zapodadzą za około 2 tygodnie pod maskę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak też chyba tak ceniłeś a ile wyrwałeś?u mnie przód nokianki prawie nowe i 6mm conti na tył .mam do kupienia prawie nówki 17' oponki goodyear F1 tylko za 4szt nie chce zejść poniżej 950zł no i boli

 

ja za swoje wziołem 1400 oponki miały 5,5mm bieżnika, a na oponki 225/45/17 kupiłem tu http://www.szablex.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki profil masz i jak ci się jeździ w porównaniu z RA16'?bo mnie straszą że mało komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w RA miałem 205/55 a teraz mam 225/45/17 i muszę powiedzieć że różnica w komforcie jest spora teraz czuć nawet najmniejszy dołek i już nie jest tak miękko jak było na 16" ale można się przyzwyczaić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to spoko.dzięki.mam nadzieję że za m-c się spotykamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tu taka cisza ostatnio? Adam za co masz ostrzeżenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze nie wiem ale chyba za to że wystawiłem ogłoszenie i nie wiedziałem że sam link z allegro mam wstawić a napisałem całe ogłoszenie.wczoraj grany był rogalotti i miałem w oryginale 113,4kucyków a zainfekował mi 150,7km no i teraz inna jazda.a u ciebie spokój ? synka uczysz już budowy paska?a alusy poszły za 1450

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój mały się rozchorował i teraz mam ciężki okres w domu:( ale mam nadzieje że już niedługo wszystko wróci do normy. Też planuje niedługo zavirusować swojego paska:) teraz mam 133KM i 326NM, a chce podnieść tak ok 20-30KM. Gdzie Ty virusowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój mały się rozchorował i teraz mam ciężki okres w domu:( ale mam nadzieje że już niedługo wszystko wróci do normy. Też planuje niedługo zavirusować swojego paska:) teraz mam 133KM i 326NM, a chce podnieść tak ok 20-30KM. Gdzie Ty virusowałeś?

obok okęcia w mr.motors.a będziesz na spocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będziesz na spocie?

 

myślę że w tym miesiącu już sie pojawię na bieżąco o wszystkim poinformuję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f24775a273a3eb3am.jpg

mocy przybywaj!!:diablica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ładnie ładnie ja też niedługo coś takiego bede miał u siebie;) ale teraz mam większe problemy, syn leży w szpitalu na zapalenie płuc od piątku i żona była tam razem z nim i dziś ją zarazili jakimś wirusem w tym jeb.....anym szpitalu:( Zgadnijcie skąd teraz nadaje:lol nie ma jak forum w szpitalu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo Adas wreszcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yn leży w szpitalu

w Mińsku są czy gdzieś dalej?

 

mocy przybywaj!!

zdrowa seria była jak na AVB - gratulacje - pamiętaj o grzaniu i chłodzeniu turbo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Mińsku są czy gdzieś dalej?

 

w Mińsku, a ja tu spędzam ostatnio całe dnie i wczorajszą noc:( teraz też pisze ze szpitala;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zdrowiejcie w takim razie szybko. dobrze że do szpitala masz blisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Pany czas najwyższy powrócić do naszych mińskich spotów bo zbliża się pierwsza niedziela miesiąca:) Więc 06.05.2012 (w najbliższą niedzielę) o godz 17:00 (tak jak to było w zeszłym roku) odbędzie się XI spot w MMz. Miejsce spotkania to parking pod pałacem Dernałowiczów - tu przy ul. warszawskiej 173. Wszystkich zainteresowanych zapraszam :D

 

WAŻNE Jako że ostatnio moje dziecko było poważnie chore i leżało w szpitalu to mogę w ostatniej chwili odwołać swoją obecność na spocie:( ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja będę na bank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko,czy w Waszej okolicy jest jakis zbiornik wodny godny polecenia gdzie mozna by bylo przyjechac na ryby??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności