Skocz do zawartości
adams

Pomysł na wakacyjny wypad - gdzie polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja przecież będę jechał A1 z Torunia :hmm A na Wawę, to na Elbląg przecież...

Ile jest z Gdańska na Stegny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za siedmioma górami za siedmioma lasami mieszkał--em ja i tak se siedzie i myśle jak ja mam wszędzie daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem z żoną i córką w zeszłym roku w Stegnie az 2 razy ,dlatego że sie podobało (spokój, cisza i smaczne ryby wędzone).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - ale co z tym korkiem? Jak mam stać pół dnia na drodze, to wolę przy samym Gdańsku gdzieś na plazę wskoczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja od siebie polecić mogę coś kawałek dalej ale również bardzo miło, a mianowicie Karwia bądź Ostrowo, w Karwii dużo ludzi, za to Ostrowo mała miejscowość, można dobrze i niedrogo jak na warunki sezonowe zjeść, auto można zostawić 150 m od plaży, jednak wiadomo, że każdy się może skusić na piwo, to z z Ostrowa do plaży jest 700m. Obie miejscowości są oddalone o jakies 5 km od Jastrzębiej Góry, bardzo łatwo trafić. Sam jeżdżę tam 2-3 razy w roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzycie na mapę, to od Gdańska lekko w prawo :D Tam gdzieś chcę jechać. Ja nie jadę nocować, tylko rano wyjazd, wieczorem powrót, więc im szybciej do morza dojadę - tym lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dałem swoją sugestię bo pomyślałem, że nie będziesz żałował ;) a z tamtej strony to byłem raz w życiu w Krynicy Morskiej a tak to jeżdżę do Kadyn nad zalew ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym jechał na wypad wraz z noclegiem, to spoko. Ale jak już pisałem - odległośc ma znaczenie, więc chcę jak najbliżej i jak najszybciej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musicie zacząć walczyć o dostęp do morza hehe :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował Mikoszewo, tam raczej jest pusto ja tam na bursztyny jeździłem, fakt ze jest kawałek do plaży, albo jantar,

od strony gdańska promem przez wisłe i jesteś na miejscu ,myślę ze nie powinno byc tłumów jak wybierasz sie rano .:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano wyjazd a będę tam około 9.00 - tak myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ja przecież będę jechał A1 z Torunia
No to nie ma problemu, ale pojedź sobie autostradą do końca, potem S7 i 501 przez Przejazdowo i prom w Świbnie (15 zł) - dodatkowa atrakcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje domków letniskowych w Zakopanem. Czy macie może jakies sprawdzone i niezbyt drogie?

 

Chce wyjechać z ekipą na jakis tydzień i zależy nam żeby był jakiś domek który pomiesci 6-8 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest wypad w góry, w Bieszczady chociażby. Wędrówki górskie to jest to! ;) Polecam miejscowość Sanok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja z morzem bym się wstrzymał w ten weekend ;) nie wiem na ile ona jest prawidłowa ale zobacz sam :

pog.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa, bo jak nie ten wekend, to już w tym roku żaden :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak - ale co z tym korkiem? Jak mam stać pół dnia na drodze, to wolę przy samym Gdańsku gdzieś na plazę wskoczyć...

Danek, ten korek nie jest aż taki duży, tydzień temu szło płynnie. A może Jantar? to jest obok stegny, też fajna, spokojna plaża. No i jeśli skrót będzie otwarty, to ominiesz jakiekolwiek korki, tylko tam jest strasznie ujowa droga, pewien odcinek to max 40km/h.

 

 

 

a co do pogody, 2 razy byliśmy w jantarze i zawsze zapowiadali max 18stopni, deszcze itp i nigdy się ta prognoza nie sprawdziła. A zawsze można sobie połazić po plaży:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam sobie ten wyjazd :kwasny: Pogoda ma być do D..... a jechać tylko po to, żeby tam połazić po brzegu, to za bardzo nie satysfakcjonuje...

Cóż - w przyszłym roku spróbuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cóż - w przyszłym roku spróbuję

Przyjeżdżaj na grzyby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zależy nam żeby był jakiś domek który pomiesci 6-8 osób.

 

http://www.najlepszeobiekty.pl/o-929-zakopane_pokoje_goscinne_noclegi_w_okolicach_gubalowki_w_zakopanem.html

 

Jak zadzwonisz pytaj o domki które ma jej syn i córka. Byłem kilka razy i na pewno tam wróce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności