Skocz do zawartości
adams

Pomysł na wakacyjny wypad - gdzie polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ze znajomymi wybieramy się na wakacje, jedziemy dwoma autami osobowymi tylko jeszcze za bardzo nie wiemy gdzie :D raczej na pewno będzie to teren polski ale nic konkretnego jeszcze nie ustaliliśmy. Wypad na około 7 dni.

 

i tu pytanie do was: Gdzie jechać, co zwiedzać i z jakich atrakcji korzystać oraz na co uważać?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wakacjach z reguły sie pije:p nie zwiedza:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na wakacjach z reguły sie pije nie zwiedza

 

to swoją drogą, proszę o poważne sugestie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w tym roku jadę na wieś w okolice Mrągowa :D

adams, a jak chcesz pozwiedzać - zapraszam na Dolny Śląsk. zwiedzania mnóstwo - zamki, pałace. chodzenie po górach, niedaleko do granicy z Czechami - jest Skalne Mesto, też parę godzin chodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze jedno słowo:

 

Suwalszczyzna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to konkretnie w jakieś woj chcecie jechać czy nawet pomorskie wchodzi w grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cała polska... tylko że w górach i nad morzem będzie dużo ludzi więc może mazury lub Śląsk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już chyba Adams bym wybierał Mazury bez kiczu :) wiesz ja tam za wiele razy nie byłem ale z tego co patrzę na necie to jest co zwiedzać, jest gdzie się bawić :D czyli taki wypad nie może być nieudany :Dhttp://www.mazury.pc.pl/Nazsze-zasoby/

Edytowane przez czajek19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj do Ustronia ;)

 

Sporo knajp,do Wisły jest blisko,Cieszyn też niedaleko.Odwiedzisz jakieś muzea,teatry lub inne wynalazki.Wyjazd kolejką na górę Czantoria w USTR,góra Równica z bajerancką knajpą,do Czech jest bardzo blisko :hyhy Wokoło same ciekawe miasta,wszędzie masz blisko.Nawet jak byś chciał podjechać do browaru do Żywca to jakaś godzinka samochodem.Spacer nad Wisłą niezapomniany,knajpek pełno a i jakieś dicho sie znajdzie dla chcącego.Ceny są przystępne.

Jak chcesz to pytaj na PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj swego czasu opisywałem swoje wypady w rejon Karpacza, Kudowy Zdroju zarzuciłem temat bo miałem wrażenie że nikt tego nie czytał teraz przed wakacjami zastanawiam się czy tego nie wznowić bo może komuś się to by przydało, to co zdołałem opisać jest tutaj

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=54669&highlight=urlop&page=2

 

Naprawdę gorąco polecam te okolice jest gdzie wyjśc, jest co zobaczyć, co pozwiedzać jest się gdzie napić. Jeśli będziesz zainteresowany mogę dać ci namiar na kwaterę gdzie my nocowaliśmy w Karpaczu, Kudowie Zdroju lub Polanicy Zdroju

Pozdrawiam i miłego wypoczynu a na ten temat temat mam zamiar pisać dalej i dorzucać zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za wszelkie sugestie, każda z nich zostanie rozpatrzona :)

 

a czy możecie coś polecić bardziej ekstremalnego? typu: narty wodne, skutery, wspinaczki?! Ekipa młoda i rozrywkowa oczekująca mocnych wrażeń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pewnością mogę ci polecić w okolicach pomiędzy Karpaczem a Kudową Zdrój wyprawę do obiektów poniemieckich tuneli o nazwie Projekt Riese, w obiekcie Włodarz wyprawa jest korytarzami wykutymi w skale część idzie się na nogach a drugą część płynie się łódką ( czas zwiedzania około 2 h) w korytarzach, wrażenie gwarantowane w okolicy są jeszcze inne obiekty. Polecam ci jeszcze roztocze na Lubelszczyźnie, spływ kajakiem Tanwią czas eskapady od 3 do nawet 12 godzin trasa zróżnicowana i do wyboru, w Krasnobrodzie jest Park Linowy i Park dinozaurów. Tu masz link do tych tuneli Włodarz i projektu Riese:

 

[ame]

[/ame]

 

[ame]

[/ame]

 

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam ci jeszcze roztocze na Lubelszczyźnie, spływ kajakiem Tanwią czas eskapady od 3 do nawet 12 godzin trasa zróżnicowana i do wyboru,

 

z tych atrakcji akurat mogę korzystać na co dzień bo cała ekipa jest z Lubelszczyzny :) Wielkie dzięki za sugestię!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja dziewczyna np na 20 urodziny zabrała mnie do zakopca , zaprowadziła za reke i...... skoczyła ze mna na bangi :D koszt 2 osoby 120 zl :D ale było dośc extremalnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Augustowie jest wyciąg do nart wodnych, w Mrągowie też coś się dzieje, jest sporo agroturystyk na wsiach. Mi osobiście zbrzydło ciągłe patrzenie na jeziora ale dla niektórych jest to frajda :) .

 

W okolicach Mrągowa jest sporo do zwiedzania, jeśli chcesz coś więcej na ten temat mogę na dniach napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Mrągowa jest sporo do zwiedzania, jeśli chcesz coś więcej na ten temat mogę na dniach napisać.

 

poprosił bym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy możecie coś polecić bardziej ekstremalnego?

Zależy co przez to rozumiesz...bo np. quady, bungee, to raczej "sztuczny" zastrzyk adrenaliny....a prawdziwe extremum jest niestety w XXI wieku zabronione paragrafami ...

Choćby to...zakaz wstępu a i tak wszyscy tam eksplorują...

[ame]

[/ame]

[ame]

[/ame]

[ame]

[/ame] Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choćby to...zakaz wstępu a i tak wszyscy tam eksplorują...

 

A byłeś na takiej eksploracji??? Jak nie to polecam naprawę fajna rzecz już nawet pomijam adrenalinę bo jednocześnie można łyknąć konkretnej namacalnej historii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.patelnia.netta.pl/ ;-) masz i narty i skutery plus kajaki, statki, trochę zwiedzania, dobre i nie drogie żarcie :) wszystko niedaleko Augustowa, taksieje kursują, więc w razie czego nocna libacja na Augustowskich potupajach itd bezproblemowa, a co ważniejsze nie jest to raczej rodzinny ośrodek, czyli krzyki, ryki i muza na maxa do 6 jest normą i nikt Cię stamtąd za to nie pogoni ;-)

jak Cię znam to głównie będziesz korzystał z tej ostatniej atrakcji :D

ośrodek sprawdzałem od piątku do dziś więc info jest dość świeże :D ofc atrakcje masz na całym jezioże a nie tylko w ośrodku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności