Skocz do zawartości
Buniek85

internet mobilny ktory wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, nie da się ...

 

A szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj rozmawiałem z przedstawicielem Cyfrowego Polsatu, kobieta powiedziała, że jak nie ma zaświadczenia o zarobkach, to można zapłacić kaucje (w zależności może to być 700zł). Jak jest u innych operatorów?

W playu do podpisania umowy potrzebny tylko dowód. W orange drugi dokument.

 

A tak swoją drogą, to właśnie się dowiedziałem, że Polsat Cyfrowy ma fajną oferte na LTE.

Polsat jak Polsat.. A internet z Plusa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WILHEMINA2295

coś więcej o tej umowie w playu? w ogóle rozważam przejście z plusa do play. internet w plusie słaby ale niby play dzierżawi nadajniki od plusa więc czy jakość internetu w play bylaby lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w tym momencie która opcja wychodzi najkorzystniej np posiadająć swój modem? mam na mysli oczywiscie minimalizacje kosztów miesięcznych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o tym?

http://www.play.pl/uslugi/darmowy-internet-na-30-dni/

 

wystarczy kupić modem, co miesiąc zasilać konto i być w zasięgu lte a nie ponosi sie kosztów transferu danych...;)

 

bo zastanawiałem się również, bo mam obecnie play na karte w tel, czy nie zmienić taryfy na red bull mobile tam mieć interent lte i kupić sobie tel z lte i używac go jako modemu... ktos może korzysta w ten sposób z interentu?

Edytowane przez Krynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pomyśleć nad ofertą rodzinną i do niej jest net za 49,99 zł z modemem Wi-Fi za 1 zł i limit 25 GB, możesz go rozbić także na telefony które posiadasz. Ponadto działa rzekomo po nadajnikach sieci, nawet 2G . Zasięg powinien być lepszy niż samego neta z Play. Może się dowiem dziś coś więcej, bo oferta kusząca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a biorac red bull mobile place 50zl mam wazne konto na 100 dni i co 30 dni aktywuje darmowego neta z lte. Tylko pytanie czy nie lepiej wziac nowy tel z lte i jego miec jako router

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używanie telefonu jako routera, to dla mnie najwygodniejsze rozwiązanie. Tyle że ja mam 2gb internetu w abonamencie telefonicznym w pleju i mi to wystarcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz bede potrzebowal wiecej bo 1gb pochlania moment dlatego lte to byla by dobra opcja z tym ze to wiaze sie ze zmiana tel na inny badz kupienia modemu usb tylko jakiego żeby dawał rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś więcej o tej umowie w playu? w ogóle rozważam przejście z plusa do play.

 

Internet z Play odradzam na całej linii, mam od nich internet od dwóch miesięcy i o ile na samym początku byłem zadowolony tak teraz wieszam na nich psy. Na początku chodził super i naprawdę nie miałem żadnych zastrzeżeń ale od trzech tygodni jest tragedia internet jest wolny jak żółw, na okągło się wiesza, czego efektem jest to że trzeba wyłączać router i ponownie włączać. Obsługa w Play to totalna porażka w ubiegłą środę zgłosiłem reklamację na powyższe problemy z internetem i do chwili obecnej nikt się do mnie od nich nie odezwał, totalna olewka. Ostatecznie dzisiaj dzwoniłem z ponowną reklamacją i dowiedziałem się że ich technicy pracują nad moim problemem, zagroziłem że jeżeli do piątku nie będzie poprawy to będę rozwiązywał umowę. Mam wrażenie że Play był miły i symatyczny na samym początku gdy nie nałapał klijentów a w tej chwili gdy ma mnóstwo kientów to w przypadku reklamacji ma ich w głębokim poważaniu. Ogólnie ich jakość usług siadła bo ( i to nie tylko mój problem) normą stało się rwanie połączeń, problemy z dodzwonieniem się do kogokolwiek, gdy dzwoniłem do Biura Obsługi to kazali mi telefon konfigurować na nadajniki Orange lub T-Mobile, czemu nie wiem.

Ogólnie Playa odradzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Internet z Play odradzam na całej linii

 

Jakiego masz antywirusa ? Czy z komputerem jest wszystko OK ? Czy modem jest sprawny i aktualizowane oprogramowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy korzysta ktoś może z "fon netia free internet"? potrzebuje login i hasło na 3-4 dni dopoki technik nie przyjdzie mi założyć neta, podpisałem umowę z nimi a czekam teraz na niego nie mając interentu a widzę że w bloku ktoś udostępnia połączenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie ich jakość usług siadła bo ( i to nie tylko mój problem) normą stało się rwanie połączeń, problemy z dodzwonieniem się do kogokolwiek, gdy dzwoniłem do Biura Obsługi to kazali mi telefon konfigurować na nadajniki Orange lub T-Mobile, czemu nie wiem.

może dla tego, że coś z Plusem jest nie halo? Sprawdź na innych sieciach, bo może mieć to znaczenie. Ja w Play na nadajnikach Play mogę powiedzieć, że nie wiem o czym i jakich problemach mówisz. Wszystko jest ok i to nie tylko w "koło komina" a wszędzie gdzie bywam w PL.

 

A co do netu, tak jak napisał Kuczi, sprawdź to na innym kompie czy zaktualizuj oprogramowanie. Ten problem skoro restart pomaga sugeruje, że problem tkwi w routerze i restart RAMu mu pomaga. Ale to tylko sugestie.

A jeżeli zmienisz nadajniki na inne niż Play to już w zasadzie na 100% nie będzie to problem ich sieci. Sprawdź tez ustawienia firewall w samym routerze (też tam czasem są tam instalowane).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce mnie uratować na 3 dni;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności