Skocz do zawartości
Buniek85

internet mobilny ktory wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z Play LTE mam w granicach 20 Mb na telefonie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale z jakiej taryfy korzystasz i jakie oplaty ponosisz? Mój tel nie uciagnie lte... Dlatego kupie modem jakis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak ale z jakiej taryfy korzystasz i jakie oplaty ponosisz?

 

eee, ja to mam abonament i limit 2 Gb miesięcznie a służy mi tylko poza domem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a ja szukam czegoś mobilnego do domu bo radiówka u mnie już nie domaga. Ściągać rodzice nie sciągają także 10gb minimum starczy ale im więcej tym lepiej. Mam zasięg lte, mieszkam po lini prostej 800 metrów od mocnego nadajnika także z tym jest bardzo ok;) tylko co i gdzie wybrać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LTE jest tylko w plusie. Play daje tylko 3,5G a LTE to 4G...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Orange na 3G wyciągam 13mbp/s. Centrum Krakowa na iPhone 4S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LTE jest tylko w plusie. Play daje tylko 3,5G a LTE to 4G...

 

To jakim cudem jak jestem w zasięgu LTE to mi przełącza na częstotliwość LTE co pokazuje ikonka na belce a tak to mam H+? Mówię o play. Sadzisz ze okłamują ludzi w reklamach i przy podpisywaniu umów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jakim cudem jak jestem w zasięgu LTE to mi przełącza na częstotliwość LTE co pokazuje ikonka na belce a tak to mam H+? Mówię o play. Sadzisz ze okłamują ludzi w reklamach i przy podpisywaniu umów?

 

tak.to jest pseudo lte.przy lte powinieneś mieć prędkość około 70mb/s

 

http://www.spidersweb.pl/2013/11/lte-w-play-dziekuje-postoje.html

i tu fajny artykuł

http://natemat.pl/38089,mobilny-internet-lte-100-mb-s-nie-taki-szybki-jak-go-maluja-ale-i-tak-niezly-test

Edytowane przez witusb24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem te artykuły ;) ale to że nie ma wymaganej prędkości to nie oznacza ze nie jest lte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale to że nie ma wymaganej prędkości to nie oznacza ze nie jest lte

:chytrus.ważne że zadowolony jesteś.

w sumie podoba mi się ta oferta ich internetu do domu i dziś pójdę i może wezmę na próbę jak dadzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na LTE to mi az tak nie zależy. Mieszkam w Sieradzu a tu nie mam zasięgu, jedynie H+

Często przebywam w Łodzi i tu juz jest lte i odczuwam znaczną różnice w szybkości otwierania stron. Mi H+ na telefonie wystarcza ;) a lte odrzucili mi w promocji za darmo do końca 2014 roku...

W domu korzystam z Vectry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat na LTE to mi az tak nie zależy. Mieszkam w Sieradzu a tu nie mam zasięgu, jedynie H+

Często przebywam w Łodzi i tu juz jest lte i odczuwam znaczną różnice w szybkości otwierania stron. Mi H+ na telefonie wystarcza ;) a lte odrzucili mi w promocji za darmo do końca 2014 roku...

W domu korzystam z Vectry ;)

 

Witaj. Jak chcesz to proszę bardzo do oglądania i komunikatorów wystarczy , kupisz sobie modem na wolnym rynku - moze być używany i kulasz po necie za free :)

Poczytaj Sobie :

http://www.aero2.pl/

 

Ja od 5 lat korzystam z PLAY , musisz rozważyć koszty. Ja kupiłem u nich modem na kartę bo na promocję trafiłem a zleżało mi na modemie, po wykorzystaniu 1GB danych miałem rozeznanie jak to kula. Kolejny krok to kupno neta z PLAY dla posiadaczy modemu i już miałem bonusa - abonament wziąłem za 29 zł/ m-c , i umowa na 12 m-cy. Później tylko przedłużanie umów i wymiana modemu, stary odsprzedawałem i kolejne 15 m-cy umowa hehe. Przeanalizuj ofertę i zobacz czego oczekujesz, co Cię zadowoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Jak chcesz to proszę bardzo do oglądania i komunikatorów wystarczy , kupisz sobie modem na wolnym rynku - moze być używany i kulasz po necie za free

Poczytaj Sobie :

http://www.aero2.pl/

 

Ale ja nie szukam oferty, przeczytaj od postu nr 60 ;)

A z aero to by mnie chyba szlag trafił jak miałbym korzystać ;)

 

 

 

Ja od 5 lat korzystam z PLAY , musisz rozważyć koszty. Ja kupiłem u nich modem na kartę bo na promocję trafiłem a zleżało mi na modemie, po wykorzystaniu 1GB danych miałem rozeznanie jak to kula. Kolejny krok to kupno neta z PLAY dla posiadaczy modemu i już miałem bonusa - abonament wziąłem za 29 zł/ m-c , i umowa na 12 m-cy. Później tylko przedłużanie umów i wymiana modemu, stary odsprzedawałem i kolejne 15 m-cy umowa hehe. Przeanalizuj ofertę i zobacz czego oczekujesz, co Cię zadowoli.

 

Akurat abonamenty w PLAY ( telefon ) mam jako pracownik sieci a więc troszkę lepsze warunki niż statystyczny użytkownik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczi - mobilnego szukasz? :D

Kupuj LTE w PLUSie :D Jestem teraz w Wawie - zobacz , jakie mam parametry :hyhy:

 

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie szukam ! :P

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ja nic nie szukam ! :P

Kuczi - mobilnego szukasz?

Kupuj LTE w PLUSie Jestem teraz w Wawie - zobacz , jakie mam parametry

 

 

Ja z Play LTE mam w granicach 20 Mb na telefonie .

 

:hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

echhh, żeby to jeszcze naprawdę było LTE, a nie jakieś ersazty ................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było, to zapierd.......a aż miło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DorethaWro93

Wczoraj rozmawiałem z przedstawicielem Cyfrowego Polsatu, kobieta powiedziała, że jak nie ma zaświadczenia o zarobkach, to można zapłacić kaucje (w zależności może to być 700zł). Jak jest u innych operatorów?

A tak swoją drogą, to właśnie się dowiedziałem, że Polsat Cyfrowy ma fajną oferte na LTE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat abonamenty w PLAY ( telefon ) mam jako pracownik sieci a więc troszkę lepsze warunki niż statystyczny użytkownik ;)

 

Hehe to może i mi coś korzystniejszego załatwisz ??? A może jakiś wspólny forumowy bonus ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe to może i mi coś korzystniejszego załatwisz ??? A może jakiś wspólny forumowy bonus ???

 

No niestety, nie da się ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności