Skocz do zawartości
Buniek85

internet mobilny ktory wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Polski - rzadko jesteś w kraju, więc.... kup miskę emaliowaną o pojemnosci 14 litrów, trzy pręty srednicy 2 mm i długości 45 cm, konwerter i będziesz miał gratisowy satelitarny :D

Nie możesz parę dni odpocząć od neta?:hmm

Kilka dni wytrzymam ale nie 3 tygodnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej jeszcze są . Ja ostatnio miałem z Plusa LTE potem HSPA+ . Jedno zdanie ... zap.....la jak ta lala ... . Miałem przez prawie tydzień bo taka promocja .

Dzięki, to sprawdze i wezmę akurat na tydzień na urlop i sprawdzę jak się sprawdza w okolicach trójmiasta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał internet w play:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na Polskę to właściwie wyboru nie ma - tylko plus. Mają największy zasięg (większy nawet niż orange). Jeśli będziesz w dużym mieście to tak naprawdę najlepiej kupić najtańszy. Za granicę nie wiem co się opłaca, bo nigdy nie potrzebowałem neta za granicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

play korzysta z nadajników plusa i orange także ma większy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
play korzysta z nadajników plusa i orange także ma większy;)

 

I swoich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak;) tylko pytanie na jak długo mają cesje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak;) tylko pytanie na jak długo mają cesje:)

 

No raczej na rok nie podpisali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mnie dziwne słuchy doszły, że od początku roku mają inne sieci zniesc wyzsze ceny do play i przez to ma byc tez jakas jazda z nadajnikami ale konkretnie nie moge powiedziec jaka;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszał ktoś o AERO2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
play korzysta z nadajników plusa i orange także ma większy;)

 

A jesteś pewien, że korzysta z nadajników plusa również do transmisji danych? Bo coś mi się nie wydaje. Bardzo wątpię, żeby plus czy orange wpuściło playa na swoje nadajniki z transmisją danych. Nie mają aż takich przepustowości łącz

 

coś mnie dziwne słuchy doszły, że od początku roku mają inne sieci zniesc wyzsze ceny do play i przez to ma byc tez jakas jazda z nadajnikami ale konkretnie nie moge powiedziec jaka;p

 

Play cały czas ma status operatora "na dorobku" dlatego pozostałe sieci muszą łożyć na jego rozwój. Dlatego połączenia do Play są takie drogie, bo część kasy za te połączenia wędruje do playa z przeznaczeniem na rozwój sieci własnych nadajników.

Te opłaty prędzej czy później się skończą - oby jak najprędzej i wtedy koszt połączeń do play spadną

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gość w biurze obsługi mówił mi że internet działa również w roamingu, czyli na nadajnikach plusa i orange. Ale myśle ostro o aero2 tylko muszę porozmawiać z kimś kto tego juz uzywa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słyszał ktoś o AERO2?

 

ja mam i nie korzystam bo transfer to jakaś pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam i nie korzystam bo transfer to jakaś pomyłka

 

Długo czekałeś na karte?

Edytowane przez kamil_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie? bo ja np jak puszcze hotspota z htceka na kompa to wyciąga ponad 2,5 mega i ładnie śmiga, tylko to ograniczene w ilość danych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też używam Playa i w dole wsi gdzie mieszkam bałem się że nie bedzie zasięgu

A śmiga aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słyszał ktoś o AERO2?

 

Tak kolego słyszałem mam od listopada tamtego roku. Lata fajnie 512 kbps do przeglądania neta wystarczy. Płacisz kaucje 20 PLN która po trzech latach ci zwrócą. I najważniejsze wszystko jest za free

dafota.2.m1b1347180890w.jpg.sm20120909488.jpg&th=2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebuje kotleta;D jako ze na rynku pojawilo sie bardzo duzo opcji mobilnego neta szukam czegos dla siebie do domu raczej. Myslalem o play lte ze wzgledu na brak limitu gb. Moze ktos cos polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj sobie o tym ich lte i o prędkościach a bez limitu masz tylko bodajże pół roku

http://www.spidersweb.pl/2013/11/lte-w-play-dziekuje-postoje.html

http://www.telepolis.pl/ankiety/jak-oceniasz-oferte-play-online-4g-lte,8,2,398.html

Edytowane przez witusb24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności