Skocz do zawartości
Buniek85

internet mobilny ktory wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem dwa razy w roku w PL i uzywam PLAY i jestem bardzo zadowolony Nawet na zadupiach ma zasieg ( ale jako nr komórkowy bym za "chiny" nie wziął )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał tak samo z Playem lub Orangem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, teraz mogę się wypowiedzieć bo zacząłem używać iPlusa.

Ale nie na abonament tylko jako SIM DATA czyli re-paid.

Kupiłem zestaw startowy za 20 PLN w salonie Plusa. Poprosiłem o aktywacje Bonus odrazu sprzedawcę i tak:

- ładuję go jak zwykły telefon kartą zdrapką itd.

- za każde doładowanie dodatkowy bonum w MB. JA ładuję tylko za 50zł i tak, do wykorzystania to 50zł mam na 3 m-ce a za każde dostaję 2080 MB w bonusie do wykorzystana w 2 miesiące. Przy czym dopóki jest bonus pieniądze nie są pobierane za transfer.

Dodatkowo nie ma żadnego limitu pobranych/wysłanych danych i obcinania transferu. Korzystać ile chcesz do póki są MB w bonusie lub $ na koncie. Naprawdę rewelacyjne rozwiązanie.

Wziąłem to bo teraz gdzie mieszkam (remont w domu) nie było neta i mam iPlusa potem jak wrócę do domciu mam stałe łącze a kartę iPlusa zostawiam bo nie muszę nic doładowywać (karta ma przedłużenia jak zwykły Simplus) czyli za każde 50 na rok. Jak będę sobie gdzieś wyjeżdżał to doładuję sobie za dowolna kwotę i będę miał iPlusa na zawołanie bez abonamentu itd.

Generalnie Orange free i blueconnect też jest jako pre-paid ale nie maja tych bonusów które skutecznie je dyskwalifikują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Playa to właśnie kończy mi się umowa i mimo korzystnych warunków re-play nie skorzystam (19,50 za 8GB z limitem przesyłu danych 2mb/s i na 12m-cy). Tam gdzie potrzebny internet to go nie ma, a jak jest to zrywa połączenie co kilka minut, albo zawiesza się. Testowałem różne pre-paid oprócz plusa i z Orange, Ery i Playa to Era chodziła na terenie war-maz wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie Orange free i blueconnect też jest jako pre-paid ale nie maja tych bonusów które skutecznie je dyskwalifikują.

 

Ja wziąłem kilka dni temu PLAYa na kartę. Starter za 19 pln i 1Gb na start. Przy doładowaniu za 30 pln bonus + 1.9 Gb na 28 dni a za doładowanie 50 pln 3.84 Gb dodatkowo jako bonus na 56 dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu, chcę zakupić modem na allegro HUAWEI E173 lub jakiś podobny , możecie napisać, bo pewnie to te same modemy które są w Play , Orange czy w Erze, który chodzi pod win7 64?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Modem bez simloka i mam w nim neta w PLAY

Ale zastanawiam sie nad przejsciem na LTE i jeżeli kupie starter w Plusie to musze też o dnich brać modem

czy moge nadal używać mojego bez simloka ??

Stawki mają lepsze niż w PLAY

w Plusie --->http://internet.plus.pl/indywidualni/promocje/plus-internet-na-karte

w Play --->http://www.play.pl/pl/oferta/internet/internet-na-karte/opcje/

Faktycznie jest taki szybki jak go chwalą w reklamach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LTE to inna technologia przesyłu danych, podejrzewam ze modem który posiadasz z Playa tego nie obsłuży. Jaki masz modem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modem to HUAWEI Mobile Connect E 160G HSDPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten modem nie obsłuży LTE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli pozostaje w PLAY :D

Dzieki za info :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam http://www.aero2.pl/ i jest za darmo

 

Moze i to fajne ale ja potrzebuje neta dwa razy w roku na 3 tyg jak jestem na urlopie Mam juz modem i karte w PLAY

ale myslałem że kupie startera za 10 zeta i bede miał LTE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam iPLUSa od roku w abonamencie za 110zł (20GB) i nie mogę narzekać, bardzo łądnie działa zarówno w dużych miastach jak i na "zadupiach"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są teraz jakieś promocję typu weź na tydzień i przetestuj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są teraz jakieś promocję typu weź na tydzień i przetestuj?

 

Raczej jeszcze są . Ja ostatnio miałem z Plusa LTE potem HSPA+ . Jedno zdanie ... zap.....la jak ta lala ... . Miałem przez prawie tydzień bo taka promocja . Oddałem . Ale oddałem dlatego , że najpierw muszę wycofać się z obecnej oferty , którą mam u innego operatora po kablu . Potem biorę Plusa albo Polsata . To praktycznie to samo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zmieniłem mój mobilny necik z Play na Orange. Dżizas, co za koszmar. Ani razu w Play nie miałem żadnej awarii a w Orange już dwa razy net nie działał, do tego jest tragicznie responsywny - Play pingi miał znośne i działało to PORÓWNYWALNIE do internetu stacjonarnego. W Orange natomiast nie mam złudzeń, że korzystam z internetu mobilnego - działa strasznie. A sprzęt ten sam - Galaxy S2 a jako modem do komputera Huawei E173-U2. Miejsca też te same (dom, ogród, praca, droga do domu itp) - i to nie w lesie a w Gdańsku i Sopocie. I się jak dureń umową uwiązałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo jeżdżę po Polsce i mobilnego internetu potrzebuje żeby wieczorkiem sprawdzić maila, przejrzeć forum i FB. Wystarcza mi do tego darmowy internet od Aero2. Bez limitu ilości przesyłanych danych jedynie blokada na prędkość 512 kb/s.

 

http://www.aero2.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jaką najlepiej antene wybrać do modemu HUAWEI Mobile Connect E 160G HSDPA

363478408_531.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski - rzadko jesteś w kraju, więc.... kup miskę emaliowaną o pojemnosci 14 litrów, trzy pręty srednicy 2 mm i długości 45 cm, konwerter i będziesz miał gratisowy satelitarny :D

Nie możesz parę dni odpocząć od neta?:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności